Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. szczekaja i warcza ale nie przypuszczam zeby siebie słyszały bo nie reaguja jeszcze na hałas .Moze mi się uda jeszcze w najbliższym czasie nagrać je wydajace odglosy inne niz mlaskanie :lol:
  2. [url]http://www.youtube.com/watch?v=5Aj4u9fHE0g[/url]
  3. obiecany filmik - mamy 2 tygodnie [url]http://www.youtube.com/watch?v=5Aj4u9fHE0g[/url]
  4. teriery sa ciut tańsze od hawańczykow - . A charakter - typowy dla psa strużująco pasterskiego - bo terier tybetański nie jest terierem . To psaki wesole , pełne energii , bardzo inteligentne dobrze dogadujace sie z dziećmi .
  5. Meisi wniosla i wnosi ciągle duzo radosci do naszego zycia
  6. rodzice

    Meisi

    my wyjeżdzamy z domu o 4 rano - rany chyba z nerwów w ogóle nie bede spala
  7. rodzice

    Meisi

    nie dziękuje ale kciuki trzymaj bo mamy konkurencje . no i zeby ta daleka droga przebiegla sprawnie bo Meisi czasami choruje w aucie .
  8. rodzice

    Meisi

    zaczynamy przygotowania do wystawy w Katowicach , zaraz bedą maseczki , kapiele .Meisunia bedzie pachniała jak pyszne ciasteczko - olej kokosowy ślicznie , smakowicie pachnie . Meisi lubi go zlizywać z siersci :lol:
  9. Ja musze sie przyznać ze miedzy innymi Twoje psiaki przyczynily sie do mojej decyzji co do zakupu hawańczyka .Kiedyś wstawilas filmiki ze spacerku - zakochalam sie w tych pieskach po obejrzeniu ich w ruchu.
  10. dziewuszka jest tylko jedna , wgrywa sie własnie filmik - wstawie go wieczorkiem
  11. [IMG]http://i39.tinypic.com/1182695.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2cmvkm1.jpg[/IMG] wgrywa się filmik - to bedzie następny senny filmik bo maluszki w tej chwili rzadko bywaja aktywne
  12. mamy juz 2 tygodnie [IMG]http://i39.tinypic.com/1182695.jpg[/IMG]
  13. moze jutro wstawię nowe foteczki jak mi pan mąż aparatu nie zakosi bo wyjeżdza na targi motocyklowe do Berlina
  14. zaczynają chodzić po kojcu , już szczekają , warcza , sa aktywniejsze . Wchodza w najpiekniejszy okres - próby zabaw , poznawanie otoczenia i rodzeństwa . można nie wychodzić z pokoju tylko patrzeć sie na nie bez przerwy .
  15. moja Hańcia pewnie wali ogonkiem aż miło - chociaz nie odchodzila samotnie być moze czekała tam na Talcott [url]http://www.teriertybetanski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=19[/url]
  16. Maluchy sa po prostu pękate jak male baryłeczki . Fibi dostaje karme dla szczeniat dodatkowo z olejem rybim i suszona rybą wiec witaminek maluszkom nie brakuje . Korzystamy tez ze sloneczka i mamusia wolne od karmienia chwile chetnie spedza na dworku . Niestety babcia Akira cały czas próbuje przejąć szczenieta wiec musimy bardzo uwazać .Juz 2 razy weszla nam do kojca szczeniat wykorzystujac sekunde nieuwagi i ostro scięła sie z Fibi . Całe szczęscie ze na hałasie sie skończyło . Tak to jest jak czlowiek burzy ustalone przez psy reguły - w stadzie wilków tylko suka alfa ma prawo do szczeniat a u mnie niezaprzeczalnie na czele stada stoi Akira .Ciężko jej zrozumieć nasze postępowanie kiedy stanowczo odganiamy ją od pokoju szczeniat . Na razie nie mamy wiekszych problemow z produkcja mleka u akiry i oby tak zostalo .
  17. Jeżeli tylko Pani Jola wyrazi chęc uczestniczenia w forum to oczywiscie nie omieszkam ja tutaj zaprosić . Na razie na fotki musimy poczekać na powrót meża pani Joli zza granicy .
  18. Nie uwierzycie ! W Polsce pojawiła się sześciomiesięczna , czarna sunia sprowadzona bezpośrednio z Tybetu ! :loveu::multi::loveu:Jak nakazuje zwyczaj została podarowana na szczęscie . Pani Jola - najszczęsliwsza włascicielka tybetki obiecała mi fotki a ja obiecałam ze nie odpuszczę dopóki ich nie dostane . Sunia jest kropka w kropke podobna do nieżyjacej swojej poprzedniczki - i spełnieniem marzeń swojej nowej rodziny .
  19. kochani - WIOSNA ! Jejku jak ślicznie , ciepło aż zyc się chce .
  20. szczeniatka juz otwieraja oczka
  21. [quote name='mamamuminka']Ja też w wolnych chwilach zaglądam na bazarki,na których licytowałam z Talcott i wtedy wydaje mi się,że właśnie się z Nią przekomarzam. Na jednym z bazarków założyłyśmy nawet nasz " związek zawodowy ". Był to ostatni bazarek Kasi - nie zdążyła już odebrać wylicytowanego pierścionka......[/QUOTE] Na moim bazarku wylicytowała obrazy , ikonę - tez nie zdążyły zawisnąć w Jej domu . Śmiałysmy sie ze robi lokatę długoterminowa bo za jakies 30 lat po mojej śmierci moje obrazki nabiorą wartosci i sobie za nie basen wybuduje . Lokata dlugoterminowa nie wypaliła jednak . Pisałysmy o mojej śmierci zartujac a to Ona umarla , Masakra !
  22. dziewczyny Dorota mowi ze psiak radosny , skory do zabawy , z apetytem wiec chyba za bardzo nie cierpi .
  23. Jammalek biega , trudno go utrzymac w miejscu , Dorota mowi ze wyglada jakby nic mu nie dolegalo . Klatka nie wchodzi w gre bo psiak ma duzy klosz na glowie . Kurcze ja tu sobie pisze a suki mi sie pogryzly . Aż mi sie rece jeszcze trzęsa . Cale szczęscie ze wiecej hałasu i nerwow niz szkód tylko kojec ze szczeniakami jak po wojnie . zmykam , Dorota zaraz tez pewnie cos napisze .
  24. Tak ale policz sobie koszty kuriera - tutaj nic nie pisza o kosztach zwiazanych z przeslaniem próbki do Anglii . Byc moze pokrywa to klub ? Albo przy konkretnym zgloszeniu moze doliczą ?w każdym razie kiedy robisz takie badanie indywidualnie koszty masz sporo większe .
  25. Słuchajcie myślę ze nie jest tak źle , pies nie wyje , nie piszczy . moja Hana też po sterylizacji nie dostala nic przeciwbolowego , lezała spokojnie a ruch dawkowała sobie powolutku .Tez byłam w szoku ze lekarz niczego mi nie zlecil po takiej operacji . Zaraz bede dzwonila do Mrówy i jak zlapie zasieg to się wypytam jak dzisiaj .
×
×
  • Create New...