Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. jedna tylko ? czy będzie cos dalej ?
  2. mamy tydzień Nabarun - nasz mały pasibrzuch [IMG]http://i40.tinypic.com/6nxxdh.jpg[/IMG] Navrang - z kazdej strony inny [IMG]http://i41.tinypic.com/2mcyfro.jpg[/IMG] Nigam - zawsze przy cycu [IMG]http://i41.tinypic.com/rll7ao.jpg[/IMG] te 2 szkraby rozbrajają mnie nieustannie [IMG]http://i44.tinypic.com/e8lcon.jpg[/IMG] z mamusią - pluszaczki juz przechodzą zapachem gniazda [IMG]http://i41.tinypic.com/23jnwwg.jpg[/IMG]
  3. oby wpłynęły szybciutko na konto - a właśnie proszę o podanie numeru konta na ktore mam wplacic pieniążki
  4. [quote name='panbazyl']oj! A to "paskudna" pani..... :) A co się stało z tym ładnym banerkiem?[/QUOTE] za banerkiem wstawilam linki do 2 bazarkow i mod usunąl wszystko ze za wysoko a ja nie mam kodu do banerku zeby go wstawic jeszcze raz . mogli usunac chociaz linki a banerek zostawic .
  5. i zeby pobiegał z moimi kudłatymi na polach . Tybeciki i hawaneczka czekaja na Jammalka
  6. z mojego bazarku bedzie jak do tej pory 78 zl . Zaraz bedziemy robic nastepny .
  7. z mojego bazarku na dafne bedzie 18 zl - nie wiele ale zawsze coś .
  8. Kasieńko ten obraz namalowałam na Twoje życzenie - bardzo Ci sie spodobał . Niestety nigdy nie zawisnie w Twojej sypialni to bajkowe drzewo. Nie moge Cie pozegnać osobiscie , ale zawsze spogladajac na to drzewo bede myślała o Tobie . ŻEGNAJ [IMG]http://i43.tinypic.com/1fts01.jpg[/IMG]
  9. odeszła nasza koleżanka - pomagała kudlaczom - była Psim Aniołem za zycia - pamietajmy o niej [url]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-o-14-15-w-Szczecinie-Cmentarz-Centralny[/url]
  10. Jestem w szoku , chociaż wirtualnie ale bardzo sie polubiłysmy . Pisałyśmy ze sobą po banie , pisałam w sprawie p. Kasi do moda , zero odzewu . To przykre , bardzo przykre . Jeszcze raz - wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny i znajomych .
  11. [quote name='carolinascotties']dolacze sie do prosby Owieczki - Kochani - nie dziala wyszukiwarka - prosimy wszystkich, ktorzy spotykali sie z Talcott w innych watkach- o linki do nich.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/178234-Dzisiaj-koA-czymy-ostatnie-godziny[/url]
  12. no własnie się dziwiłam dlaczego taka wielką jej dałyscie
  13. lepiej późno niż........... jak to mowią
  14. marcowa Kama [IMG]http://i41.tinypic.com/fn5mh4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/286wn6a.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/ojiddz.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/5v6lf.jpg[/IMG] z moją Meisi - gonitwy przy plocie [IMG]http://i40.tinypic.com/bi3psw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2mhfxv4.jpg[/IMG]
  15. rodzice

    Meisi

    a jednak beda . Sasiadka prosila o strzelenie kilku fotek jej pieskowi ( adopcja z dogo [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173436-SzczAE-A-liwie-zakoA-czone-adopcje-AMSTAFFA-w-mieszaA-ce-POZNAA[/URL] ) Kama [IMG]http://i41.tinypic.com/fn5mh4.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/286wn6a.jpg[/IMG] a Meisi załapala sie przy okazji [IMG]http://i40.tinypic.com/bi3psw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2mhfxv4.jpg[/IMG]
  16. kluski dzisiaj [IMG]http://i43.tinypic.com/2u87xhc.jpg[/IMG]
  17. i wytarmosić za uszkami
  18. rodzice

    Suzi

    serdecznie gratulujemy
  19. hawaneczki przesliczne - piekna kluskowa czwóreczka jak u mnie
  20. wszystkiego czego może zapragnąć psie serduszko !
  21. mam przed sobą Mojego Psa - Dafne na fotce wyszła niezbyt korzystnie moim zdaniem - wyglada jakby nie miala ogonka . Tutaj w swoim watku ma fajniejsze fotki . No ale miejmy nadzieje ze znajdzie domek i ktoś zakocha sie w niej patrzac na zdjęcie a oszaleje na jej punkcie jak ja zobaczy na zywo .
  22. nie ma , babcia przeganiana
  23. rodzice

    Meisi

    na razie mam remont w domu po pozarze , znowu psy musza być na dworze wiec raczej fotek w najbliższym czasie nie bedzie .Nawet spacerki króciutkie .
  24. A u mnie babcia szczeniaków dostała mleczko i zapragnęła podkarmiać wnuczeta .
×
×
  • Create New...