mamy tydzień
Nabarun - nasz mały pasibrzuch
[IMG]http://i40.tinypic.com/6nxxdh.jpg[/IMG]
Navrang - z kazdej strony inny
[IMG]http://i41.tinypic.com/2mcyfro.jpg[/IMG]
Nigam - zawsze przy cycu
[IMG]http://i41.tinypic.com/rll7ao.jpg[/IMG]
te 2 szkraby rozbrajają mnie nieustannie
[IMG]http://i44.tinypic.com/e8lcon.jpg[/IMG]
z mamusią - pluszaczki juz przechodzą zapachem gniazda
[IMG]http://i41.tinypic.com/23jnwwg.jpg[/IMG]
[quote name='panbazyl']oj! A to "paskudna" pani..... :)
A co się stało z tym ładnym banerkiem?[/QUOTE]
za banerkiem wstawilam linki do 2 bazarkow i mod usunąl wszystko ze za wysoko a ja nie mam kodu do banerku zeby go wstawic jeszcze raz . mogli usunac chociaz linki a banerek zostawic .
Kasieńko ten obraz namalowałam na Twoje życzenie - bardzo Ci sie spodobał . Niestety nigdy nie zawisnie w Twojej sypialni to bajkowe drzewo. Nie moge Cie pozegnać osobiscie , ale zawsze spogladajac na to drzewo bede myślała o Tobie .
ŻEGNAJ
[IMG]http://i43.tinypic.com/1fts01.jpg[/IMG]
odeszła nasza koleżanka - pomagała kudlaczom - była Psim Aniołem za zycia - pamietajmy o niej
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181833-Talcott-odeszA-a-PoA-egnanie-w-piAE-tek-o-14-15-w-Szczecinie-Cmentarz-Centralny[/url]
Jestem w szoku , chociaż wirtualnie ale bardzo sie polubiłysmy . Pisałyśmy ze sobą po banie , pisałam w sprawie p. Kasi do moda , zero odzewu . To przykre , bardzo przykre .
Jeszcze raz - wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny i znajomych .
[quote name='carolinascotties']dolacze sie do prosby Owieczki - Kochani - nie dziala wyszukiwarka - prosimy wszystkich, ktorzy spotykali sie z Talcott w innych watkach- o linki do nich.[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/178234-Dzisiaj-koA-czymy-ostatnie-godziny[/url]
marcowa Kama
[IMG]http://i41.tinypic.com/fn5mh4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/286wn6a.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/ojiddz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/5v6lf.jpg[/IMG]
z moją Meisi - gonitwy przy plocie
[IMG]http://i40.tinypic.com/bi3psw.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/2mhfxv4.jpg[/IMG]
a jednak beda . Sasiadka prosila o strzelenie kilku fotek jej pieskowi ( adopcja z dogo [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173436-SzczAE-A-liwie-zakoA-czone-adopcje-AMSTAFFA-w-mieszaA-ce-POZNAA[/URL] )
Kama
[IMG]http://i41.tinypic.com/fn5mh4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/286wn6a.jpg[/IMG]
a Meisi załapala sie przy okazji
[IMG]http://i40.tinypic.com/bi3psw.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/2mhfxv4.jpg[/IMG]
mam przed sobą Mojego Psa - Dafne na fotce wyszła niezbyt korzystnie moim zdaniem - wyglada jakby nie miala ogonka . Tutaj w swoim watku ma fajniejsze fotki . No ale miejmy nadzieje ze znajdzie domek i ktoś zakocha sie w niej patrzac na zdjęcie a oszaleje na jej punkcie jak ja zobaczy na zywo .