-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
z bazarku bedzie parę zlotych
-
o nie nie ma taki dobrze . Akira jest traktowana teraz inaczej . Już wie ze nawet nie ma sie zblizać do pokoju maluchow - był moment kiedy weszła do kojca , polozyla sie i chciała karmic ( fibi była na spacerku ) .Cyców nie dotykamy zeby nie wzmocnić laktacji . W razie co juz wiem co robić bo wet juz powiadomiony . A maluszki i tak pyzate . Nasz czarnuszek ma pod ogonkiem tez jaśniutko i przy drugiej lapce takze . Tylne łapeczki na razie czarne .
-
dzisiaj z Warszawy przyszedł list a w nim - dyplom - Meisi jest juz oficjalnie młodzieżowym championem Polski
-
mamy juz 2 mamusie do karmienia :mad:- Akira dostała pokarm :crazyeye: - mleko tryska z cyckow - jak w prawdziwym stadzie wilków .
-
Widze ze dogo znowu szaleje , ja mialam tak wczoraj , same duble . Co do Tilusi - pierwsze sukcesy - bardzo sie cieszymy , byle tak dalej .
-
Jak sobie życzysz Mamy już całe 3 dni [IMG]http://i40.tinypic.com/16km7o.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/e12ipf.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/4j7zs.jpg[/IMG] No i mamy pierwszą niespodziankę - czarny chłopczyk ma brązową łapkę więc albo odziedziczył urode po mamusi albo bedzie jaśniutki jak dorośnie [IMG]http://i43.tinypic.com/2mg6t1l.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/t5q7uu.jpg[/IMG]
-
Będziemy w Katowicach , Nowym Dworze Mazowieckim , Grudziądzu i Inowrocławiu . moze sie spotkamy .
-
Mialam podpowiedzieć jak pielęgnować wlos - otóz najważniejsze to wlos odżywić . Po schronisku przydalaby jej sie zdrowa maseczka nalozona z oleju kokosowego . Olej musi być lekko podgrzany bo jest twardy jak smalec . w tej tłustej maseczce powinina pochodzic co najmniej kilka godzin a nawet kilka dni [url]http://www.efavit.pl/index.php?products=product&prod_id=39[/url] potem jednorazowa kąpiel w szamponie odtłuszczajacym [url]http://sklepy.gratka.pl/ogloszenie/2846559_dr_lucy_disoling_szampon_odtluszczajacy.html[/url] zamiast oleju kokosowego dobry jest tez olejek dr Lucy do kazdorazowego czesania [url]http://4-lapy.com.pl/easy-brush-olejek-ulatwiajacy-rozczesywanie-p-301.html?sort=2a[/url] a można i tak [url]http://www.biogroom.pl/porady.php?porada=tt[/url] Ja teraz stosuję pierwsze metody . Olej kokosowy ma rewelacyjne wlasciwosci i ja używam go tez na swoja skore po kapieli - rewelacja !Trzeba tylko wziąc pod uwage ze psiak jest niemilosiernie tłusty przez jakis czas [url]http://zdrowie.helfy.pl/2008/08/krol-wsrod-olejkow-jedyny-w-swoim-rodzaju/[/url] [url]http://www.decare.com.pl/index/page/page_id/207[/url]
-
chcialabym zeby to były imiona tybetańskie dla calego miotu i dodatkowo zeby mozna bylo z nich zrobić skrót jako imie domowe ale nie wiem czy to sie uda . Mamy czas .
-
trzymam kciuki
-
dzięki . Ten plamiasty bedzie w przyszlosci prawdopodobnie albo bialo zloty albo bialo kremowy
-
Bardzo dziękuje , mizianek im na pewno nie zabraknie .
-
moze czas pokaze czy ona ziemia , czy radosna czy bogini snu .
-
Chłopczyk w podartym ubranku jak piszesz bedzie chyba sie nazywał Navrang co po tybetańsku znaczy - piekny
-
Co powiecie na takie prawdziwe tybetańskie imiona - dla naszego chłopca blondyna NABARUN co oznacza poranne słońce , dla biało -sobolowego NAVRANG - czyli piękny dla czarnego NIGAM - skarb a dla jedynaczki albo NIKHITA - czyli ziemia albo NANDA - radosna jeszcze bedę szukała ale te mi sie spodobały od razu
-
Jejusiu ale się zbiegło ja dzisiaj w nocy odbierałam poród tybetanki - u nas jest też jedna rodzyneczka ale będzie się nia opiekowało troje braci . Twoja księżniczka śliczniutka i mleczka bedzie miala pod dostatkiem . Pewnie wyrośnie z niej mały pączuszek .Gratuluję !
-
Dziadziusiu Miki - dorobiłeś się znowu slicznych wnucząt . Mróweczko naprawiaj bryke i przybywaj miziać blondyna
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
rodzice replied to Energy's topic in Już w nowym domu
dla Jammala jest bazarek prosimy o podnoszenie [url]http://www.dogomania.pl/threads/181543-RAE-cznie-malowane-i-nie-tylko-na-operacjAE-dla-Jammala-do-18-marca[/url] -
moze jakies sugestie na N ?
-
Przedstawiamy się Miot N z Akacjowej Doliny - szczenieta urodzone 11 marca 2010 Sunia - nasza jedynaczka [IMG]http://i43.tinypic.com/34pkxs8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/wi4s3o.jpg[/IMG] Piesek nr 1 [IMG]http://i43.tinypic.com/2qcni8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/213qebl.jpg[/IMG] Piesek nr 2 [IMG]http://i42.tinypic.com/j5b5t0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/9blk5y.jpg[/IMG] Piesek nr 3 [IMG]http://i40.tinypic.com/e1doh4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/35aknx3.jpg[/IMG]
-
Przedstawiamy się Miot N z Akacjowej Doliny - szczenieta urodzone 11 marca 2010 Sunia - nasza jedynaczka [IMG]http://i43.tinypic.com/34pkxs8.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/wi4s3o.jpg[/IMG] Piesek nr 1 [IMG]http://i43.tinypic.com/2qcni8n.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/213qebl.jpg[/IMG] Piesek nr 2 [IMG]http://i42.tinypic.com/j5b5t0.jpg[/IMG] [url]http://i44.tinypic.com/9blk5y.jpg[/url] Piesek nr 3 [url]http://i40.tinypic.com/e1doh4.jpg[/url] [url]http://i40.tinypic.com/35aknx3.jpg[/url]
-
Hormony szaleja , nie wie co się z nią dzieje . Co dopiero maja powiedzieć własciciele samców - jak się zakochaja to potrafia tygodniami nie dojadać . Moje dostają seksualnego amoku i kryja sie wzajemnie ( 2 suki ) .
-
Kleo gratuluję i przy okazji dziękuję gratulujacym nam . Maluszki zdrowo cycaja i oby tak zawsze bylo .
-
po całej nocy pełnej wrażen mamy 3 chlopaczków i 1 dziewusie [IMG]http://i44.tinypic.com/14mzwvl.jpg[/IMG]