-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
dwa razy był bliski śmierci- Stefan znalazł dobry dom :-)
Magdarynka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zapomniany Stefan się przypomina :p -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
Magdarynka replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Na razie na Allegro i na [url]www.niczyje.org[/url] jest tylko Mela. Na dniach wrzucimy tam i maluchy. -
Kociaki z Dąbrowy G. z piwnicy do Disneya!Mają swoje domki!!!
Magdarynka replied to halbina's topic in Już w nowym domu
Ok, rozumiem i daleka jestem od obrażania się :) Wychodzę z założenia, że jeśli zwierzak jest mi pisany to do mnie trafi, jeśli nie - to był pisany komuś innemu... Tak było między innymi z dwoma moimi obecnymi psami. Są ze mną przez zupełny przypadek... A może inaczej - przez dziwny zbieg okoliczności... Tak czy inaczej czekamy do wtorku i jeśli pani będzie odpowiednia, to widocznie tak miało być i Fagot miał trafić do niej :) -
Kociaki z Dąbrowy G. z piwnicy do Disneya!Mają swoje domki!!!
Magdarynka replied to halbina's topic in Już w nowym domu
To ile osób jest w kolejce do Fagota i na czym ma polegać konkurs? ;) -
Kociaki z Dąbrowy G. z piwnicy do Disneya!Mają swoje domki!!!
Magdarynka replied to halbina's topic in Już w nowym domu
W jakim wieku są maluchy? Czy są zdrowe? Jak reagują na psy? I czy ewentualnie dałoby się jakoś Fagota do Warszawy przetransportować...? edit: I jeszcze jedno... Jaki charakter ma Fagot? Wariat i łobuz, czy spokojny śpioch? -
Niezwykły żółw wodny żółtolicy - już we własnym domu.
Magdarynka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Z tego co widzę, to Laptos jest dziewczynką :)Trochę mało dokładne zdjęcia jak na takie stwierdzenie, ale na 99% to jest żółwica. Może mieć to znaczenie, jeśli wziłąby ja ktoś, kto ma juz żólwie. Samice są po prostu łagodniejsze. -
Psiak ze zdjęć 375 i 376 raczej nie ma niedowładu, ale jest po prostu staruszkiem. Od niedawna w schronisku. Czarny pies ze zdjęcia 195 jest w budynku kwarantanny, również od niedawna w schronisku. Generalnie sporo się zmieniło na plus. Nie było mnie tam ponad rok... W między czasie zostało dobudowanych sporo porządnych, przestronnych kojców, powstają też kolejne. Psy mają pełne miski jedzenia i chude nie są. W każdym kojcu jest przynajmniej jedna buda, w niektórych nawet kilka bud, więc jest gdzie się schować przed słońcem, czy deszczem. Psy są odrobaczane, szczepione i odpchlane. W kojcach, gdzie podłoże stanoił głównie piach zostały połozone płyty chodnikowe, więc teraz podczas deszczu psy nie brodzą w błocie.
-
374 - ta sama suczka jest na wielu zdjęciach i nie ma problemów z chodzeniem. Jest w schronisku od niedawna. Wychudzona potwornie, ale została już odrobaczona i miejmy nadzieję, ze zacznie teraz przybierać na wadze. Jest bardzo sympatyczna, ale nie przylepa. Niby lgnie do cłowieka, a jednak jest trochę nieufna. Nie ma w niej jednak cienia agresji. Trzyma się raczej na uboczu.To ona też jest na fotkach między innymi: 10, 220, 221, 222 [mój Felek - Ostrowiak lezy w identyczny sposób], 296, 298, 299, 371. 194 ? Może 195? 130, 131, 132 to chyba ta suczka. Na pewno suczka :)
-
[quote name='aguss1986']Okruszek był dziś u weterynarza.Jak narazie jest wszystko w porządku.Od dziś można mu dawać małe kawałeczki piersi z kurczaka+ryż i warzywa.O karmie też musze jeszcze pamiętać.Chciałam zrobić maluchowi foteczke,ale on nie moze ustać w miejscu.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:pozdrawiam[/quote] Skąd ja to znam :lol: zrobiłam maluchowi ponad 100 fotek, a do publikacji nadaje się jedynie kilka :)
-
[FONT=Verdana][SIZE=2]Ja trochę z innej beczki... [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#ff0000][B]Mam na zbyciu Lakcid - 9 ampułek [data ważności 02.2009] i Alugastrin w zawiesinie - prawie cała butelka [data ważności 02.2011].[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Czy jakiś nasz tymczasowicz nie potrzebuje takich leków?[/SIZE][/FONT]
-
Okruszek pojechał do swojego domku... Nowa Pani obiecała się zarejestrować na dogo i zdawać relacje :)
-
[quote name='gdgt']A może już by można go wydać?[/quote] Oczywiście, że można. Napisałam w poprzednim poście, ze jest gotowy do adopcji :)
-
Maluch przytył kolejne 100 gram. Teraz waży 1150 gram. Dostaje już tylko 1 lek, który skończy brać we czwartek i jest gotowy do adopcji.
-
Pewnie, że boli, bo nikt nie jest z drewna... Ale to akurat najmniejszy problem... Felek, który ponad rok temu z tymczasowicza stał się pełnoprawnym członkiem naszej rodziny miał być ostatnim futrem u nas na dt... Z Okruszkiem była wyjątkowa sytuacja, więc "się złamałam"... Niestety Felek źle znosi pobyt malucha u nas... Ucieka przed nim, a raz warknął na niego dość poważnie i kłapnął zębami w powietrzu. Dla niego nie ma znaczenia, że to szczeniak. On się czuje zagrożony i niepewny. Gdy Okruszek lata po mieszkaniu - Felek najchętniej schowałby się między ścianą a kaloryferem, albo pod podłogą... Niby z każdym dniem jest lepiej, bo i maluch już Felka mniej zaczepia, za to więcej Chestera, który przestał już poburkiwać i zaczyna się nawet czasem bawić z maluchem, ale wtedy z kolei Felek jest zazdrosny, że Chester się bawi z innym psem a nie z nim... I w ten sposób sam Felek wymusza na mnie jednak dotrzymanie obietnicy, by nawet na chwilę nie powiększać sfory...
-
Samopoczucie w porządku, a martwić się już nie musicie, bo ten maluch jest już moim ostatnim tymczasowiczem.
-
[quote name='beam6']Ludwa wsiadaj w samochód i grzejemy z interwencją :mad: Mówiłam, że starszy brat będzie chciał Okruszka zeżreć :diabloti: !!!!!!!!!!!![/quote] A po co malucha tuczyłam? No przecież czymś muszę psy karmić, a nie ma jak świeże mięsko ;) :evil_lol:
-
[URL="http://www.dogz.az.pl/okruszek/okruszek.htm"][COLOR=Purple][B]Filmik :p[/B][/COLOR][/URL]
-
[IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-15.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-16.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-17.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-18.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-19.jpg[/IMG] Za kilka minut pokażę Wam jeszcze filmik...
-
Ważenie było rano, przed jedzeniem, ale po sprzątnięciu 3 kup z nocy :diabloti: [SIZE=1] Ja to mam jednak zasrane życie... Jeszcze w nocy Felek wytarzał sie w gó... :mad: [/SIZE]
-
Dziś rano, na czczo maluch ważył 1050 gram! Od czwartku przybrał 120 gram :multi:
-
Maluch zdecydowane dobrzeje. Dziś już mogę to napisać z czystym sumieniem, bo praktycznie dopiero od dziś mamy prawie wzorcowe kupy! Wieczorem kończy brać antybiotyk, pozostałe 3 leki będzie dostawał do środy i ostatni jeszcze przez półtora tygodnia. Wczoraj po południu przeszedł już na suchą karmę i wcina ją, że aż mu się uszy trzęsą :evil_lol: Zaczyna chyba też już troszeczkę przybierać na wadze... Poza tym jest wesoły, rozrabia i obgryza mi palce u nóg, szczeka na moje psy i generalnie jest wesoło :cool3: W nocy daje pospać i nie zaczyna śpiewać wraz ze wschodem słońca. Nie protestuje też jeśli zostaje sam w kuchni.
-
[quote name='kiiniaa']To dzisiaj dostałam od przyszłej pani Okruszka, nic nie muszę dodawać...:loveu: "ja to juz nie moge sie doczekac...BOZE ja juz posciel zmieniam dla małego i nowego człona rodziny.Codziennie oglądamy jego zdjęcia.CZekają na Okruszka zabaweczki.Gwarantuje Pani,ze u nas bedzie napewno mu dobrze.Ciągle ktoś jest w domu z psami.Koło domu jest ogródek w ktorym bedzie mógł leniuchowac.W nocy oczywiscie bedzie spał,ze mna. "[/quote] To może i nas Państwo adoptują? ;) [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-11.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-12.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-13.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-14.jpg[/IMG]