Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-10.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogz.az.pl/okruszek/Nowy-7.jpg[/IMG]
  3. Nie ma sprawy. Co prawda urządziłam mu w transporterku sypialnię, ale jeśli będzie Ci potrzebny zanim wydam malucha to zrobię mu łóżeczko koszyku.
  4. kiiniaa, będę w domu i zapraszam :) gdgt, ok, transporterka nie dam. A komu mam go oddać? Noc minęła spokojnie. Maluch zrobił kilka razy siusiu na gazetę, ale kupy na razie nie.
  5. Tak. Maluch jest u mnie. Napity i najedzony. Posłanko też ma już gotowe. Musiałam go trochę oczyścić, bo po drodze zabrudził transporterek. Wielkie dzięki gdgt za dostarczenie małego smrodka :Rose: "Brytan" waży podobno całe 930 gram! Będziemy obserwować, czy przybiera na wadze :)
  6. Ok, będę go obsługiwać z zamkniętymi oczami ;)
  7. Starsi bracia go nie pożrą, bo Maluszek zamieszka w kuchni, a poza nią będzie przebywał wyłącznie pod naszą kontrolą, więc pomimo, iż Felek jest ciągle głodny, to Okruszka nie zeżre :lol: A do poniższej listy trzeba dodać jeszcze całą baterię leków niestety, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  8. Mogę wziąć malucha na tymczas. Pracuję w domu, więc będę miała go na oku. W razie czego mam niedaleko lecznicę całodobową. Jest tylko jedna rzecz... Poproszę o dokładną "instrukcję obsługi", bo ostatniego malucha miałam na tymczasie ze 2 lata temu...
  9. Szaman dojechał już do swojego domu :) Kilka fot z "przystanku" między lecznicą a domem docelowym.
  10. Przypomnę, że leży u mnie jeszcze około 20 kalendarzy Vivy... Za tydzień z hakiem czeka mnie dość poważny remont, na skutek czego wszystko będzie w pyle... Ostatnio rzadko zaglądam na dogo i pewnie przed kwietniem nie wrócę do psich spraw, więc w razie czego proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
  11. [CENTER][URL="http://www.dogz.az.pl/plakat.doc"][B][SIZE=7][COLOR=Red]Plakat do pobrania[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] [IMG]http://www.dogz.az.pl/plakat.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1237/s10il9.jpg[/IMG] Tosia [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3880/s9ya4.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4623/s11op6.jpg[/IMG] Pysia [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9409/s2vv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4023/s4gf8.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images32.fotosik.pl/147/23513e2d4023b877.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/159/732c89ffa6d9535a.jpg[/IMG]
  14. Ponieważ dzwoniła do mnie beam6, bo nie ma dostępu do netu w weekend, a wiadomość jest dość pilna, więc ja "robię za posłańca".... [COLOR=Red][B]Stefanek ma domek![/B][/COLOR] Domek cudowny i nowa pani też... :multi: Beata mówiła mi bardzo dużo o tej adopcji, ale ja ostatnio żyję w trochę innym wymiarze, więc tylko tyle zapamiętałam... :oops: Bardziej szczegółowe informacje pojawią się w poniedziałek... A tu 2 fotki już nie niczyjego Stefanka :cool3: [IMG]http://images24.fotosik.pl/160/e44513b16da6cc7f.jpg[/IMG] Zobaczcie, jaki on wpatrzony w swoją panią... :loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/145/9a0fa85e345203a0.jpg[/IMG]
  15. Dostałam od Feli fotkę doga... Psiak jest młody, wygląda na rasowca, ale nie ma tatuażu ani chipa. Jest w schronisku. [IMG]http://www.dogz.az.pl/dogomania/dog.jpg[/IMG]
  16. Zapraszamy na bazarek dla Stefanka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105373[/URL]
  17. Zapraszamy na bazarek dla Stefanka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105373[/url]
  18. Gratuluję decyzji :happy1: I wcale nie czuję sie winna, że Cię wmiksowałam w tymczas dla Fifi :megagrin: A swoją drogą, to Fifi jest najlepszym przykładem, że te psy są mądrzejsze od nas... Potrafią tak nas zaczarować, ze jakoś dziwnie nagle "wrastają" w naszą kanapę i w nasze życie... I w sumie jayo ma rację... To już epidemia! :evil_lol:
  19. Stefan na Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=308284337[/url] Przydałoby się więcej fotek...:roll:
  20. Majorka na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=308281869[/url]
  21. Dziś rano znalazłam w skrzynce maila od Ewusek wysłanego wczoraj wieczorem z prośbą o umieszczenie Zuzi na stronie Stowarzyszenia "Niczyje". Mail był przesłany ponownie. Pierwszy raz 24.01, ale wtedy do mnie nie dotarł. Niekoniecznie trzeba "źle postawić kropkę", aby mail nie doszedł. Nie ma w tym niczyjej złej woli. Tak czasem jest, że jakiś mail nie dochodzi... Zamiast tracić energię na złośliwości proponuję ją wykorzystać w bardziej efektywny sposób. Dziś wieczorem / w nocy Zuzia będzie umieszczona na [url]www.niczyje.org[/url]
  22. [quote name='Frotka']Za kilka dni do Krakowa przyjeżdża Wellington. Ona ma możliwości, żeby przechować tego psa. Urwie mi głowę za to, co teraz napisałam :cool3:. Gdyby się zgodziła miałby najlepszy dom tymczaoswy pod słońcem. Bomabardujcie Ją wiadomościami przez PW. Może się zgodzi :loveu:[/quote] Witaj Frotko :) W pewnym sensie znam Wellington, więc jeśli będzie taka potrzeba to chętnie do niej napiszę. Jeśli by sie zgodziła, pozostaje kwestia transportu do Krakowa... Jeśli nie będzie innej możliwości DT, a Wellington się zgodzi, to będziemy szukać transportu...
  23. [IMG]http://images29.fotosik.pl/142/120536c14898f726.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...