-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Po prostu mały Filipek - ale mu się domek trafił, ho, ho :-))
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']A może tak jakieś zdjęcia w ruchu, co? Czy ja zbyt wymagająca jestem?[/quote] Ciiii... Nie tak głośno... Piesek śpi... ;) -
Elza szukaj domku :)
-
Po prostu mały Filipek - ale mu się domek trafił, ho, ho :-))
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Witamy "mamusię" Filipka i czekamy na zdjęcia :) -
[quote name='gdgt']A czy ktoś może sprawdzić, czy AFN przekazał skarpetę Fina (wówczas figurował jako Chudy) na konto Niczyje w okolicach czerwca/lipca? Bo ja tam już słałam i mailem, i pocztą zwykłą prośba i zaświadczenia, że Fin jest ze stowarzyszenia, ale w końcu nie wiem, czy pieniądze dotarły. To miało być raptem 15 zł, ale zawsze coś.[/quote] Sprawdziłam wpłaty od 1 kwietnia i takiej wpłaty nie znalazłam...
-
Nie możemy wystawiać faktur, a leczenie Elzy zostało już wczoraj opłacone z konta Stowarzyszenia. Może mogłybyście zamówić za te pieniądze karmę Royal Canin Hypoallergenic i podrzucić Elzie do hotelu?
-
Nie widziałam jej we czwartek, ale od wetki wiem, ze na pewno jest lepiej :) Straszna z niej przylepa i bardzo garnie się do ludzi, ale raczej szukamy jej domu bez psów. Przez chwilę była opcja, że do jutra będzie u mnie, ale niestety przy poznawaniu się psiaków Elza pokazała Cześkowi zęby, a wtedy w Felka wstąpił diabeł... Oczywiście żadnemu psu nic sie nie stało, bo wszystkie były na sznurkach i gdy zorientowaliśmy się, że niestety nie przypadły sobie do gustu, to chłopaki szybciutko wrócili do domu...
-
Elza jest w hotelu. Dostała siatkę leków [antybiotyk, który ma dostawać 2 razy dziennie przez 3 tygodnie] i 2 szampony. [IMG]http://images31.fotosik.pl/13/06e52c7c9196e75c.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/13/1d2885f822bd38b2.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/13/c6d25a36b62dc7c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/13/5fed65b4138ebc26.jpg[/IMG]
-
Możesz mi podesłać opis suczki? [email][email protected][/email]
-
[quote name='dariaopole']doddy co by te psiaki bez Ciebie zrobiły ???? kochani pomagajmy finansowo Fundacji !!!![/quote] [quote name='doddy'] Poniewaz teraz nastepuje odwracanie kota ogonem wycofuje sie z pomocy suni i daje Wam pole do dzialania.[/quote] W tej sytuacji Elza będzie musiała sobie dać radę bez pomocy doddy... W związku z tym, bardzo prosimy o wpłaty dla Elzy na konto Stowarzyszenia "NICZYJE". Numer konta: PKO BP 24 1020 1013 0000 0902 0150 0974
-
[quote name='doddy']Jak w 1 dzien mozna wykluczyc grzybice?????????????????? Tym bardziej jesli grzybica zdarza sie w Waszym schronisku? Przepraszam ale ja w to jasnowidzenie nie wierze![/quote] Elzy nie badał szewc, tylko wet dermatolog.
-
Grzybice wykluczono. Wetki dotykają suczkę już bez rękawiczek. Obawiam się, że przy takiej ilości psów, jakie mamy obecnie na tymczasach (30 sztuk), suczka będzie musiała wrócić do schroniska... :placz:
-
Dzwoniłam do lecznicy. Suczka nie ma grzybicy i nie jest w ciąży :multi: Ma alergiczne, pchle zapalenie skóry. Przez 3 - 4 tygodnie będzie dostawała antybiotyk. Sterylka możliwa dopiero za conajmniej 3 tygodnie, gdy panna dojdzie trochę do siebie. Na razie nie nadaje się do zabiegu. Za słaby organizm na taki zabieg. Jutro, pojutrze można ją odebrać z lecznicy. Doddy, macie dla niej jakiś tymczas?
-
Kilka dni temu powiesiłysmy z Ronją plakat Stowarzyszeniowy i ogłoszenia Fina, Grzyba i Szamana w zaprzyjaźnionej lecznicy na Jelonkach. Lika, jeśli chcesz też akurat te psiaki, to mogę podesłać Beacie ogłoszenia do druku. Jeśli chcesz też inne psy, to powiedz jakie, to zrobię im ogłoszenia i też wyśle Beacie do druku.
-
Malutka Pepsi - Juz w domku w Szczecinie ;))))
Magdarynka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
No przecież to oczywiste, że gdybym tylko miała maleńki domek i ogromny ogródek, to Pepsi mieszkałaby u mnie, bo mam słabość do takich futer... Ale ponieważ nie mam ani domku, ani ogródka, a z łózka spychają mnie już dwa psie tyłki to jeśli wzięłabym jeszcze jedno futro, to już musiałabym spać na podłodze... A tak Pepsi - Lusia ma łózko swoich Państwa wyłącznie do swojej dyspozycji ;) :evil_lol: -
Malutka Pepsi - Juz w domku w Szczecinie ;))))
Magdarynka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Pomogę :) [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2063/kuchnielepiejmiecpodkonbx7.jpg[/IMG] -
Po prostu mały Filipek - ale mu się domek trafił, ho, ho :-))
Magdarynka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
2333 wejść na aukcję, 17 osób obserwuje...