-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
I tu nie będzie dodatkowej konsultacji z innym wetem? Nie będzie lamentów, że pies może nie przeżyć? W takim razie dobro psa wcale nie jest tu najważniejsze, tylko chęć "przywalenia" przeciwnikowi... Gratuluję hipokryzji... Marta, naprawdę uważasz, że kastracja u psa w tak podeszłym wieku wyeliminuje u niego agresję? Jeśli tak, to jak wielkie będzie Twoje zdziwienie, gdy za jakiś czas okaże się, że kastracja agresji nie wyeliminowała... No chyba, że z nim pracujecie i to rzeczywiście solidnie. Wtedy jest szansa, że agresja minie... O ile Morek przeżyje tą operację... Marta, sądziłam, że Cię znam, ale jednak nie skoro psa w tym wieku kładziesz na stół po raz 2 w ciągu miesiąca... Marta, którą znałam by tego nie zrobiła... Czy gdyby to był Twój ukochany pies to też tak samo byś postąpiła? Czy uważasz, że to rzeczywiście jest najlepsze dla Morka? -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
I już nikt się nie boi czy Morek przeżyje narkozę? Zwłaszcza, że to druga w ciągu miesiąca i nie jest to operacja ratująca życie... -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Czy jest jakaś szansa, by Morek wrócił na tymczas do Gajowej? -
Natomiast najmłodsze futro dojrzało i zamieniło się na kilka dni w zieloną paróweczkę :loveu: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7428/beznazwy1puc.jpg[/IMG] Po zdjęciu gustownego wdzianka dalej zajmuje się tym co zwariowane koty lubią najbardziej, czyli obserwacją żółwi... [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7073/69048167.jpg[/IMG] Grzebaniem w kwiatkach z miną "mnie tu nie ma, to tylko złudzenie optyczne" ;-)... [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4125/nowy12n.jpg[/IMG] Udawaniem elementów wystroju pokoju ;-) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8421/nowy22.jpg[/IMG]
-
Dwa miesiące temu mieliśmy mała uroczystość, bo Chester świętował swoje 4 urodziny odkąd jest u nas... Był tort z mortadeli i sopockiej... [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8146/48771377.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4152/90441080.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9041/77573622.jpg[/IMG] Pozostałe futra też dostały po kawałku i oczywiście nie zeżarły świeczek :evil_lol: 12 maja kolejne psie urodzinki. Tym razem Felek będzie świętował swoje 2 lata z nami :)
-
Auror- ze schronu w milanówku do ostrowi - potrzebne ogloszenia
Magdarynka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Idusiek, nie jesteśmy od osądzania innych tylko od pomagania psom i na tym się skupmy... Co do kastracji... Jestem za, ale trzeba mieć też świadomość, że wcale nie musi być lekiem na ucieczki. Może ale nie musi. Gdyby był młody to szanse byłyby większe, ale on ucieczki może mieć po prostu w "genach" i wcale nie musi to być z powodu cieczek. Od 4 lat mam psa, który 3 lata temu, więc w wieku 3, 4 lat został poddany kastracji, a i tak zwiewa, więc do końca życia będzie już chodził na "sznurku". A pamiętacie wielkiego, rudego Felka z drutem w łapie? Znalazł fajny dom, z którego zwiał i zamiast leżeć na kanapie wolał siedzieć w krzakach... Reasumując: kastracja owszem, ale przede wszystkim ktoś, kto może go odpowiednio wyszkoli... -
Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!
Magdarynka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']Magdarynka, nie obrażaj się. W tym przypadku nie chodziło o umówienie operacji w tej klinice tak w ogóle, tylko o konkretnego lekarza, który między innymi tam operuje. Tego lekarza znam i wierzę mu całkowicie. Ma doświadczenie, niebywałą intuicję, a do tego jest bardzo dobrym chirurgiem i ortopedą. No i walczy o każdego zwierzaka do końca, a nawet dłużej.[/quote] Idusiek pisała, że próbujecie się tam dobić dlatego napisałam, że szkoda, że nikt mi nie dał znać... Poza tym się nie obrażam, tylko się dziwię... W sumie to też już chyba nie powinnam... -
Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!
Magdarynka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida, rozumiem. Też mam sporo spraw, też jestem zabiegana i do tego ostatnio mam problem z jednym z moich psów. Jeśli chcecie te rzeczy na bazarek to zapraszam po odbiór. Jeśli nie to dam komuś innemu. Obojętne mi na jakie psy pójdą pieniądze ze sprzedaży. Na pewno będą to psy potrzebujące pomocy... -
Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!
Magdarynka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Magdarynka rozumiem, ze chodzi o rzeczy, które juz przekazałas? Czy masz jakies nowe? Bo została szisza, 3 torby i wisiorki, które nie poszły wczesniej ....:roll:[/quote] Wydaje mi się, że więcej rzeczy zostało niż te, które wymieniłaś, ale owszem mam nowe. Mniej więcej miesiąc temu o nich mówiłam, ale nie było zainteresowania... -
Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!
Magdarynka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Byłam wczoraj na Żytniej, będę też jutro lub pojutrze. Szkoda, że nikt do mnie nie zadzwonił, bo mogłam pogadać na miejscu... Mam wrażenie, że oczekujecie pomocy, ale nie od każdego... Mój post w sprawie bazarku został zignorowany... Więcej się nie wcinam, a suczce życzę zdrowia. -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4905/mm2l.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8256/58922939.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7810/mm3n.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2366/mm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4586/mm5a.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2906/mm6m.jpg[/IMG] Niesamowite jak szybko się chłopak "regeneruje" :) Nie drapie już szwów? -
Marysia- OD PONAD ROKU BEZDOMNA...CO ROBIC?! pomocy!
Magdarynka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Wystawcie bazarki. Macie chyba jeszcze trochę fantów? :) -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']allegro dla Morka [URL="http://www.allegro.pl/item588957498_stary_bez_lapy_pomoz_nie_badz_obojetny.html"]STARY, BEZ ŁAPY, POMÓŻ, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY! (588957498) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Może jeśli Marta się zgodzi to wstaw też i to zdjęcie do aukcji, na którym świetnie widać, że to mały psiak. [IMG]http://images42.fotosik.pl/84/8a1add00a3a3da13.jpg[/IMG] -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja']Jest bardzo grzeczny, utrzymuje czystość, nie niszczy, nie szczeka jak zostaje sam, lubi ludzi.[/quote] To może ja się zamienię? ;) Wezmę Morka a oddam naszą diablice [kotę]? :evil_lol: [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/699/46714053.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6997/25473034.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5345/38551036.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1200/88490084.jpg[/IMG] Jaki on malutki... Sądziłam, że jest wielkości owczarka niemieckiego... -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
Jak się Morek czuje? -
Niczyj u Niczyich - starszy trojlapek Morek Zmorek szuka DOMU !!
Magdarynka replied to jayo's topic in Już w nowym domu
A może na nóżki jakieś "buciki" założyć? Może owinąć bandażem i plastrem zabezpieczyć? A skoro swędzi to chyba dobry znak i się goi :) -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Magdarynka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Żałosne to są przepychanki obu stron... Zastanawia mnie dlaczego grupa "Pokochaj Psy Niczyje" działająca pod skrzydłami Vivy bezustannie bawi się w trolla...? Pomijam, że jest to wbrew regulaminowi Dogomanii i jest na poziomie tzw. "dzieci neostrady" to osoby te są w dalszym ciągu członkami Stowarzyszenia "Niczyje". To zabawa, leczenie kompleksów czy brak konsekwencji? Zanim ktokolwiek z Was "wysmaruje" kolejnego, nic nie wnoszącego do wątku posta - niech się zastanowi, czy sam chciałby, aby ktoś inny zwracał się do Was w ten sposób...? Wątpię... Proponuję więc przestać robić sobie na złość i zająć się pomocą psom. W końcu chyba po to tu jesteśmy... I dlaczego nagle są psy lepsze i gorsze? Myślałam, że wszystkie te psy są po prostu bezdomne i potrzebujące naszej pomocy, ale chyba byłam w błędzie... Dla jasności - nie jestem ani po stronie Stowarzyszenia, ani po stronie Vivy. -
A ja tylko przypomnę, że marzec jest miesiącem tańszych sterylek. Część lecznic sterylizuje taniej nawet cały miesiąc. Spis lecznic biorących udział w akcji sterylizacji 2009 znajduje się [URL="http://www.tinyurl.pl?Rl2lLjVY"][SIZE=3][COLOR=Red][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/SIZE][/URL].[URL="http://www.arkastrefa**********/spis-klinik-bioracych-udzial-w-akcji-sterylizacji-2009,31/2009-wojewodztwo-mazowieckie,309.html"] [/URL]
-
Wyrośnięty szczeniak- JUŻ W NOWYM WYCZEKANYM DOMKU!!!
Magdarynka replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images25.fotosik.pl/315/75207099ad8e41bc.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/51/df5a3b89f7042eb4.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/316/356d2438abdf410e.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/51/b477460f7be721a8.jpg[/IMG] -
[quote]Ktorzy zawlaszczaja domene stowarzyszenia? - [COLOR=red]domena nie została zawłaszczona, tylko wygasła a nikt z nowego zarzadu nie pomyslal, żeby zadbac o jej ciągłość działania [/COLOR][COLOR=Blue]Pytanie, kto Cie wprowadzil w blad? czy Ty chcesz kogos wprowadzic w blad? Domena nie wygasla, zostala przepisana na osobe prywatna, a nastepnie strona zostala wylaczona w terminie, ktory jeszcze byl przez Stowarzyszenie oplacony. Ciekawe, co Zarzad powinien z tym zrobic.[/COLOR][/quote]Hosting wygasł 1 lub 2 dni po terminie opłacenia przedłużenia. Domeny nie można sobie ot tak przepisać z jednej osoby czy organizacji na kogoś innego. Do tego potrzebna jest cesja. Cesji nie było. Poza tym kilka miesięcy wcześniej zostały wykupione przez członka Stowarzyszenia [na jego nazwisko] inne domeny z "niczyje" w nazwie ponoć w celu, by nie "wpadły w niepowołane ręce". Na moją prośbę o przypisanie im adresów DNS na serwer ze stroną Stowarzyszenia w odpowiedzi otrzymałam wyłącznie "[I]:)[/I]" i nawet po 18 września, czyli dniu kiedy wybrano nowy zarząd aż do momentu wygaśnięcia strony - DNS'y tych domen nie zostały zmienione... A nowy zarząd kompletnie nie interesował się stroną Stowarzyszenia, mało tego sami członkowie zarządu reklamowali inną stronę, zupełnie nie związaną ze Stowarzyszeniem...
-
Drogie Panie... Czytam to i włosy mi dęba stają... Nie rozumiem tu wielu spraw, ale pewnie nie ja jedna... Stary zarząd był zły, wiec powstał nowy... Tylko dlaczego wtedy było wszystko jawne, a teraz wszystko jest tajne? Minęło 100 dni odkąd mamy nowy zarząd, więc to chyba świetna okazja, by zarząd przedstawił nam co do tej pory zrobił dla bezdomnych psów, bo czytając wątek mam wrażenie, że nic... Na konto Stowarzyszenia wpływają pieniądze na konkretne psy, a te psy tych pieniędzy nie dostają... Tak nie może być! Proponuję, żeby nowy zarząd w ciągu 7 dni przedstawił nam tu, na wątku psów z Ostrowi swoje dokonania, albo członkowie powinni się zastanowić nad obaleniem nowego zarządu... Przykro mi to mówić, ale mam wrażenie, że celem nowego zarządu nie była pomoc psom, a walka o stołki... Cel został osiągnięty, a psy nie są już ważne... Dla jasności - nie stoję po stronie Heni czy Wiesi - stoję po stronie bezdomnych psów.