Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. Eee tam, różnic jest więcej. Choćby to, że Czesław jest większy i ma trochę inaczej ubarwione łapy. Musisz nas kiedyś odwiedzić i poznać chłopaków osobiście :)
  2. Odwrotnie :) Czesław ma rude kropki nad oczami i rude fafle.
  3. Dwa bezjajeczne, zaspane futra... [IMG]http://images22.fotosik.pl/168/e753d9452fa56485.jpg[/IMG]
  4. [quote name='KingaW'][B]Z nowinek...[/B][/quote] Szkoda, że olałaś nasze niedzielne spotkanie u Beaty... Omawialiśmy tam wczoraj sporo spraw... Mogliśmy również przedyskutować i te, ale niestety żadne z nas nie jest jasnowidzem... Co do Twoich wymagań odnośnie osób, które wyadoptowały od nas psy... Czy do umowy adopcyjnej mamy dodać rubryki "wykształcenie" i "zawód"? ;) Wątpię, czy znajdziemy luzacką miss polonia z tytułem profesora o zaangażowanym podejściu...
  5. Jak ładnie pasuje kolorystycznie do wnętrza :lol:
  6. [quote name='gdgt']Mam upierdliwą prośbę: czy na niczyich.pl mogą pojawić się zdjęcia szczeniaków bez domu, bo dzwonią do mnie ludzie w sprawie Bery i chce ich gdzieś odsyłać. Dzięki. Czy w ogóle ktoś zauważył, że Bera znalazła dom w 1 (!!!) dzień?[/quote] Na niczyje.org w ogóle nie ma Bery...
  7. Ja niestety nie mogę... W sobotę kładę Felka na stół (pozbywamy się klejnotów rodowych).
  8. [quote name='lika']Zgadzam się z beam6. Mamy jeszcze, niewielki, ale zawsze, zapas gadżetów.[/quote] Ja mam jeszcze trochę maskotek do oddania. Powinna wyjść z tego spora siatka. Na razie maskotki mieszkają w tapczanie... :p
  9. Filipek na Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=252378215[/url] Potem wrzucę go jeszcze na [url]www.niczyje.org[/url]
  10. Milka na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=252372865[/URL] Potem wrzucę ją jeszcze na [url]www.niczyje.org[/url]
  11. Właśnie dzwoniła Beata... Mike poszedł do domu. Zamieszkał pod Pułtuskiem :multi:
  12. Fela podesłała mi filmik... :) [url]http://magdarynka.110mb.com/sciema.htm[/url]
  13. Owieczko, świetna robota :happy1: Psiaki z wczoraj wrzuciłam już na stronę Stowarzyszenia. Przypominam, że w weekend (zgodnie z obietnicą) powstał nowy dział - "w nowym domu". Bardzo proszę o przysyłanie psiaków, które mam umieścić na stronie. 2, 3 zdania i 2 fotki (przed adopcją i po adopcji). Na razie tylko ronja podesłała psiaki... Bardzo proszę tez o nowy opis Mopci. Ten, który jest na allegro i na stronie niczyje.org jest już chyba nieaktualny... [email][email protected][/email]
  14. Krokodyl nie jest płazem. Krokodyl jest gadem :p
  15. [IMG]http://images26.fotosik.pl/91/23095703bbcc8133.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/119/303c0a70a7355569.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/92/0aebf9bbfb27209f.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/91/e3af7ac7a67838f1.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/119/b48c2ad26cab1486.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/91/97104e7a84d350c5.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/119/60aeaa8138ae72c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/119/b13506945b948f28.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/92/dde7292cc131451f.jpg[/IMG]
  16. Owieczko, wlep foty na: [url]http://fotosik.pl/[/url]
  17. A ja znów z innej beczki... Poszukuję małego, rudego kota. Najchętniej facecik. Kotek zamieszka we wspaniałym domku z ogródkiem, w którym obecnie jest jeden kot (kotka) i 2 psy. [email][email protected][/email]
  18. W tytule wątku "...mix Szetlanda...". Na moje oko Pepsi jest bardziej mixem Owczarka Australijskiego :razz: Mój Czesław niemal idealnie odpowiada wzorcowi, tylko jest trochę mniejszy, a skoro Pepsi jest bardzo podobna do Cześka... [URL]http://www.aussie.fc.pl/aussie/aussie_wzorce.html[/URL]
  19. Fakt, Cole zdublowałam... Czyli mamy 16 [nie licząc Paróweczki] psiaków na tymczasach :eek2:
  20. Jeszcze Gumisia, Doria, Tina i Cola... A czy mogłabyś podesłać mi jakiś nowy tekst do Mopci?
  21. Godzinę temu dostałam maila z prośbą o podesłanie fotek małych, kudłatych piesków w typie Grzywki... Mamy jakieś małe, kudłate psiaki?
  22. Czy ktoś ma gdzieś zapisane ile psiaków mamy obecnie na tymczasach?
×
×
  • Create New...