hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Sochaczew - Powolne zabijanie jest bezkarne OLEK MA DOM
hesia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Jesli bedzie mozliwosc wysterylizowania ktorejs z sun, prosze daj znac, oplace sterylke. -
Sochaczew - Powolne zabijanie jest bezkarne OLEK MA DOM
hesia replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Luka, a ile kosztuje sterylka u Twojego weta? Jesli znajda sie pieniadze, bedzie gdzie przetrzymac sunie przez kilka dni po sterylce? -
Dora, a ten "opiekun" odda psa? Moze szukac domu, albo zbierac na hotelik. Nawet w schronisku pies mialby chyba lepiej.
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Maciaszek, cudnie! Psiaczki beda mialy prezenty pod choinke:multi: FM, a Ty nie moglabys zadzwonic i zapytac o wyzelke, w koncu zalozylas ten watek. Ja moge, ale w Lodzi mam tylko rodzine i konto :evil_lol:. Mieszkam w Finlandii, a wiec za rozmowe zaplace tyle, ze wole wplacac na pieski (przy okazji, w tym miesiacu dojdzie jeszcze druga wplata). Jak jest ze sterylkami? Pisalas, ze p. Ela dostala talony od fundacji. To sa wysterylizowane, czy nie? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Tanitka, dzieki, ze zajrzalas. Nie wiem na ile jest mozliwosc zrobienia lepszych zdjec. Ktos robil b. ladne zdjecia (sa na tym watku) sznaucerka p. Eli, ale to pewnie CoolCaty w lecznicy, a nie wiem czy sznaucerka tam bywa. [COLOR=black][B]Hej, jest ktos w Lodzi kto moglby podjechac na dzialke i zrobic pare zdjec psom?[/B][/COLOR] FM, moglabys spytac p. Ele o te sprawy, o ktorych pisze tanitka? Chociaz tyle, moze z tych zdjec ktore sa, cos sie wybierze. Idzie zima, kazdy dom jest na wage zlota. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Niektore pewnie znalazlyby dom, gdyby cos o nich wiedziec i je oglaszac. Ale bylby potrzebny ktos, kto ma blizszy kontakt z p. Ela... FM, moze po nowym roku zmien chociaz tytul na cos w rodzaju "Zostan opiekunem wirtualnym dla jednego z 30 podopiecznych p. Eli. Podaruj choc 10zl". Juz nie wiem co innego mozna zrobic :shake:. Poszukam, czy jest jakies forum wyzelkow. -
[quote name='Bary6'][B]Luta4 to przedstawicielka łódzkiego schroniska[/B], a fakty sa następujące, sunia z cmentarza zniknęła. Nikt nie wie gdzie jest ,od momentu zamknięcia jej w "szpitaliku".Poczu łem sie lepiej rozpoczynam sledztwo i słowo jak zmarnowali ja w schronie na Marmurowej to....Pani Ela Sciepięń ma ja mieć?Ok ,pojade do niej.Fundacja Medor gada na okrągło nie mozna sie niczwego z tych wypowiedzi dowiedzieć.[/QUOTE] Bary, Fundacja Medor prowadzi schronisko w Zgierzu, nie na Marmurowej, wiec pewnie tam jest sunia. A opiekowala sie nia (w/g Fundacji) inna pani Ela, nie p. Sciepien. Ale gdybys mogl podjechac i pomoc p. Eli Sciepien, to byloby wspaniale :p. Ja niestety nie moge, bo jestem teraz poza Lodzia.
-
[quote name='nika28']Hesia, ponoć nie o tą P. Elę chodzi, tylko o inną...[/QUOTE] Rzeczywiscie, nie zauwazylam. Ale az to zrobilam reklame p. Eli Sciepien...
-
Niestety, sunia z cmentarza nie jest jedyna podopieczna, p. Ela ma na utrzymaniu ok. 30 psow. Tutaj jest watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125923-Pani-ela-A-cipieA-arturA-wek-potrzebna-kaA-da-pomoc[/URL] . Jesli ktos moze jakos pomoc, to b. prosze, porzebna wszelka pomoc. Moge na PW przeslac dane do ewentualnej wplaty.
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Beba, przyjdzie czas i na Sonie... -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']beba, jak wejdziesz na dogo to napisz proszę, ze dzwonił dobry domek po Sonię. Proszę......[/QUOTE] Jejku, beba, napisz cos....:loveu::loveu::loveu: -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Beba, czasem to trwa, ale w koncu kazda sunia znajdzie dom. Jak pisze mtf zalesie, trzeba ja cierpliwie oglaszac. A jakie sunia ma teraz warunki, jest w boksie? Masz zdjecia? -
Dora, to tnij jedna sunie, o drugiej pomyslimy pozniej. Masz PW. [quote name='Soema']Dora, a co z tą szczenną suką? Tej rodzinie jakoś nie można pomóc? Może załóż im wątek w pomocy dla ludzi?[/QUOTE] Zalozylas watek tak jak radzila Soema? Jest mozliwosc przetrzymania po sterylce tej bezpanskiej suni? Oplace w imieniu swinki.
-
Dora, pytalam o cene sterylki, bo jesli to jest ok. 150 zl, to moglabym oplacic.
-
Dora, a ile kosztuje sterylka w Twojej okolicy?
-
[QUOTE]Ale kawał roboty odwaliłyście dziś, dziewczyny!:crazyeye:[/QUOTE]Oj tak! A Pucus to rzeczywiscie cudo! No, ale nic dziwnego - po slicznej mamusi, sliczne dzieci. Z Klementynka wszystko dobrze?
-
A ja znowu spytam co ze sterylka mamusi?
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Beba, poniewaz na bude juz uzbierane, zmien tytul watku na cos dramatycznego. Moze "Nieduza, mlodziutka sunia na lancuchu! Zbieramy na hotelik". Zobaczymymy jaki bedzie odzew. Jesli uzbiera sie odpowiednia suma, to poszukamy takiego hoteliku, ktory szuka tez domkow. Nikt o nia nie pytal? -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Beba, zamowilas bude? Nie znam sie na allegro, ale chyba zostala tylko godzina. Wczoraj wplacilam 100 zl. Klaudia, przepraszam, nie pamietalam dokladnie czy podalas wzrost suni. -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Moge dolozyc do budy 100 zl. Mysle, ze reszta jakos sie uzbiera, wiec kupuj poki jeszcze sa. Jak sunia znajdzie dom, na co mam nadzieje, to buda bedzie dla innego psiaka. A co z tym DT u Twojej znajomej? -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Ja tez moge dolozyc do budy, ale tak jak feliksik uwazam, ze sunia sie do budy nie nadaje. Trzeba ja agresywnie oglaszac, i moze zbierac na DT. Czy ta pani, o ktorej pisalas, ze moze sunie przetrzymac po sterylce, nie moze jej wziasc na DT? Sunia jest caly dzien w garazu, na lancuchu, czy gdzie, bo juz sie pogubilam. Klaudia, prosze dodaj moze w ogloszeniach, ze ona glowa siega pod kolano i wazy ok 8 kg, bo na zdjeciach wyglada na wieksza. Malej chyba latwiej znalezc dom. -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Klaudia, prosze, zamien to zdjecie z lancuchem na jakies inne. Bo moga sie zglosic chetni na psa do budy na lancuch. Do domu ludzie wola psa "udomowionego", a sunia jak kazdy pies zasluguje na dom. Juz swoje przeszla. -
[quote name='luka1'][B]...[/B], jutro może nie wyrobię się ale we wtorek lecę umówić sterylkę dla Klenentynki. Zobaczycie jaka śliczna psinba.[/quote] Luka1, i co ze sterylka? Pisalas, ze niedlugo beda szczeniaki...