hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
[quote name='beba']tekst super :) [/quote] Ja tez tak uwazam, moze tylko bym tylko zmienila "...bez jedzenia i picia" na " sama musiala szukac jedzenia i picia". -
Bardzo tu cicho, czyzby sterylki nie byly potrzebne? Basia1968, co z sunia? Miala sterylke?
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Moze jak przez kilka dni nie bedzie odezwu, to branie na litosc, czyli pokazanie jak "mieszkala" w rurze ze zdjeciem z 1. strony, cos by dalo. Juz nie wiem, zima idzie, dobrze zeby sunia znalazla dom. Beba, a ona na tym podworku jest spuszczana? -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Klaudia2, feliksik, dzieki! Moze teraz cos ruszy. -
Wplacilam brakujace 120 zl. Dziewczyny tnijcie sunie, zanim pojawi sie 6 nastepnych Pucusiow. Sliczne by byly, ale juz dosc jest slicznych i niechcianych.
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Jak sunia? Poprosilam Klaudia2 o ogloszenia. Jesli nie bedzie mogla, bede prosila nastepne cioteczki. Bez ogloszen, trudno znalezc dom. Feliksik, a moze Ty umiesz i wiesz gdzie oglaszac? -
Missieek ma spory dlug u weta, i nastepne sunie do sterylizacji! Cioteczki, pomozmy! Missieek, powinno wplynac na sunie i koteczke.
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Podaj link do tego allegro, to moze znajde jakies cioteczki zeby na tej podstawie zrobily ogloszenia na innych portalach. Jak po sterylce? -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
A gdzie jest oglaszana? Szukaj jej domu aktywnie, poki jest mloda. Ona jest taka delikatna, nie powinna byc na lancuchu (jest?, takie zdjecie pamietam). [SIZE=1]Wplacilam 80zl.[/SIZE] -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Gdzie bedzie sunia po sterylce? A wplaty gdzie, na konto lecznicy gdzie bedzie operowna? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
FM prowadzi chyba schronisko w Zgierzu kolo Lodzi i nie ma czestego, bezposredniego kontaktu z p. Ela. Wydaje mi sie, ze ma glownie telefoniczny. Potrzebny bylby ktos, kto pojechalby zrobic psom zdjecia, czegos sie o nich dowiedzial i opisal to na forum. -
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Koala, czytam Twoj wpis i caly czas mysle o tym, jakie to szczescie, ze Lena trafila do Ciebie po tym co przeszla. Mam nadzieje, ze jeszcze troche, i bedzie calkiem dobrze. Chociaz... nasza sunia juz ponad 4 lata "uczy sie" smaczkami nie szczekac na ludzi, niezle od nich przytyla, ale sa postepy. Przecietnie szczeka tylko na co druga osobe :evil_lol:. Ale ona jest malutka, i tylko ludzi rozbawia, nikt sie jej nie boi. Ciekawe jak wiedzie sie rodzenstwu Leny. Na szczescie oni byli bardziej przebojowi. Szkoda, ze Ania zniknela z dogo i nie ma zadnych wiadomosci. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
FMedor, nie mam jak kupic karmy, wiec poszlo tak jak w zeszlym miesiacu... -
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Panna z klasa! Mam nadzieje, ze krzesimowianie zobacza te zdjecia. A jak jej zdrowie, rowniez psychiczne? Wychodzi na spacer bez problemu? -
Ciotki, pomozcie! Kazde 5-10 zl to duzo. A kazda sterylka, to kilka biednych, niechcianych szczeniaczkow mniej.
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
No to czekamy do poniedzialku. Ja tez sie doloze. -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
No wlasnie beba, co ze sterylka? Feliksik moze zmien na "przed adopcja bedzie wysterylizowana". -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
No to potrzebne bylyby zdjecia. [B]Teqquila, Majga[/B] i [B]Ayia[/B] mialy kontakt z p. Ela. Moze moglyby pomoc raz jeszcze. Ja niestety lodzianka jestem tylko z urodzenia i w sercu, teraz mieszkam daleko. Dziewczyny, moglybyscie porobic zdjecia tym psom? Poprosze wtedy na pw kogos kto umie robic dobre ogloszenia. Inaczej natepna "psia Matka Boska" kompletnie sie pogubi. [B]Malawaszka[/B], tam jest chyba pies "Twojej" rasy ;). -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
A ile psiakow ma aktualnie p. Ela? Udalo sie cos wyadoptowac? Pusto na tym watku, a potrzeby ogromne. Ja niestety moge pomoc tylko finansowo. Moze wyrazna prosba w tytule watku o porobienie zdjec i oglaszenia cos by dala? -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
Beba, a ile kosztuje sterylka w Twojej okolicy? Jesli bedziesz zbierala na sterylke, to pisz, zlozymy sie. I moze popros kogos na pw, kto umie robic ogloszenia, zeby malutka wystawil. Ona jest mlodziutka i sliczna, ma szanse na dobry dom. I tak jak radzila mtf zalesie, zmien tytul na taki z prosba o ogloszenia! -
PRĘGUSKA, duża suka z Olkusza - MA DOM!!!!!!!
hesia replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiscie dziwne. Dziwne tez, ze ktos kto zadbal o sterylke, wiec chyba o sunie dbal, nie szukal jej potem. Dlugo byla w schronisku? Missieek, oczywiscie, ze tnij Kleksa. -
PRĘGUSKA, duża suka z Olkusza - MA DOM!!!!!!!
hesia replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Chociaz malutka mamusia skradla mi serce, to Preguska w wiekszej potrzebie. Wplacilam na jej sterylke. -
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']śledzę wątek i w odpowiednim momencie wpłacę :evil_lol: [/quote] Ja tez :evil_lol:. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Co z kontem, to samo co poprzednio?