Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. [quote name='beba']tekst super :) [/quote] Ja tez tak uwazam, moze tylko bym tylko zmienila "...bez jedzenia i picia" na " sama musiala szukac jedzenia i picia".
  2. Bardzo tu cicho, czyzby sterylki nie byly potrzebne? Basia1968, co z sunia? Miala sterylke?
  3. Moze jak przez kilka dni nie bedzie odezwu, to branie na litosc, czyli pokazanie jak "mieszkala" w rurze ze zdjeciem z 1. strony, cos by dalo. Juz nie wiem, zima idzie, dobrze zeby sunia znalazla dom. Beba, a ona na tym podworku jest spuszczana?
  4. Klaudia2, feliksik, dzieki! Moze teraz cos ruszy.
  5. Wplacilam brakujace 120 zl. Dziewczyny tnijcie sunie, zanim pojawi sie 6 nastepnych Pucusiow. Sliczne by byly, ale juz dosc jest slicznych i niechcianych.
  6. Jak sunia? Poprosilam Klaudia2 o ogloszenia. Jesli nie bedzie mogla, bede prosila nastepne cioteczki. Bez ogloszen, trudno znalezc dom. Feliksik, a moze Ty umiesz i wiesz gdzie oglaszac?
  7. Missieek ma spory dlug u weta, i nastepne sunie do sterylizacji! Cioteczki, pomozmy! Missieek, powinno wplynac na sunie i koteczke.
  8. Podaj link do tego allegro, to moze znajde jakies cioteczki zeby na tej podstawie zrobily ogloszenia na innych portalach. Jak po sterylce?
  9. A gdzie jest oglaszana? Szukaj jej domu aktywnie, poki jest mloda. Ona jest taka delikatna, nie powinna byc na lancuchu (jest?, takie zdjecie pamietam). [SIZE=1]Wplacilam 80zl.[/SIZE]
  10. Gdzie bedzie sunia po sterylce? A wplaty gdzie, na konto lecznicy gdzie bedzie operowna?
  11. FM prowadzi chyba schronisko w Zgierzu kolo Lodzi i nie ma czestego, bezposredniego kontaktu z p. Ela. Wydaje mi sie, ze ma glownie telefoniczny. Potrzebny bylby ktos, kto pojechalby zrobic psom zdjecia, czegos sie o nich dowiedzial i opisal to na forum.
  12. Koala, czytam Twoj wpis i caly czas mysle o tym, jakie to szczescie, ze Lena trafila do Ciebie po tym co przeszla. Mam nadzieje, ze jeszcze troche, i bedzie calkiem dobrze. Chociaz... nasza sunia juz ponad 4 lata "uczy sie" smaczkami nie szczekac na ludzi, niezle od nich przytyla, ale sa postepy. Przecietnie szczeka tylko na co druga osobe :evil_lol:. Ale ona jest malutka, i tylko ludzi rozbawia, nikt sie jej nie boi. Ciekawe jak wiedzie sie rodzenstwu Leny. Na szczescie oni byli bardziej przebojowi. Szkoda, ze Ania zniknela z dogo i nie ma zadnych wiadomosci.
  13. FMedor, nie mam jak kupic karmy, wiec poszlo tak jak w zeszlym miesiacu...
  14. Panna z klasa! Mam nadzieje, ze krzesimowianie zobacza te zdjecia. A jak jej zdrowie, rowniez psychiczne? Wychodzi na spacer bez problemu?
  15. Ciotki, pomozcie! Kazde 5-10 zl to duzo. A kazda sterylka, to kilka biednych, niechcianych szczeniaczkow mniej.
  16. No to czekamy do poniedzialku. Ja tez sie doloze.
  17. No wlasnie beba, co ze sterylka? Feliksik moze zmien na "przed adopcja bedzie wysterylizowana".
  18. No to potrzebne bylyby zdjecia. [B]Teqquila, Majga[/B] i [B]Ayia[/B] mialy kontakt z p. Ela. Moze moglyby pomoc raz jeszcze. Ja niestety lodzianka jestem tylko z urodzenia i w sercu, teraz mieszkam daleko. Dziewczyny, moglybyscie porobic zdjecia tym psom? Poprosze wtedy na pw kogos kto umie robic dobre ogloszenia. Inaczej natepna "psia Matka Boska" kompletnie sie pogubi. [B]Malawaszka[/B], tam jest chyba pies "Twojej" rasy ;).
  19. A ile psiakow ma aktualnie p. Ela? Udalo sie cos wyadoptowac? Pusto na tym watku, a potrzeby ogromne. Ja niestety moge pomoc tylko finansowo. Moze wyrazna prosba w tytule watku o porobienie zdjec i oglaszenia cos by dala?
  20. Beba, a ile kosztuje sterylka w Twojej okolicy? Jesli bedziesz zbierala na sterylke, to pisz, zlozymy sie. I moze popros kogos na pw, kto umie robic ogloszenia, zeby malutka wystawil. Ona jest mlodziutka i sliczna, ma szanse na dobry dom. I tak jak radzila mtf zalesie, zmien tytul na taki z prosba o ogloszenia!
  21. Rzeczywiscie dziwne. Dziwne tez, ze ktos kto zadbal o sterylke, wiec chyba o sunie dbal, nie szukal jej potem. Dlugo byla w schronisku? Missieek, oczywiscie, ze tnij Kleksa.
  22. Chociaz malutka mamusia skradla mi serce, to Preguska w wiekszej potrzebie. Wplacilam na jej sterylke.
  23. [quote name='Poker']śledzę wątek i w odpowiednim momencie wpłacę :evil_lol: [/quote] Ja tez :evil_lol:.
  24. Prosze o numer konta, doloze troche do sterylki suni. Jakie sa koszty sterylki?
  25. Co z kontem, to samo co poprzednio?
×
×
  • Create New...