Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Podaj mi, prosze, numer konta.
  2. Ja tez mam nadzieje, ze Pani przyjdzie po Artusia, chociaz przyznam, ze sie dzisiaj rozczarowalam i rozsylam troche blagalnych wiadomosci wsrod znajomych. Tlumacze sobie jednak, ze Awit i Pawel spotkali Pania w schronisku w weekend (niedziele). Moze Pani w ciagu tygodnia ma jakies obowiazki, np. opieke nas wnuczkami i nie moze przyjechac. Wiem, ze to nie wytlumaczenie, ale tonacy brzytwy sie chwyta... Szkoda, ze nie ma numeru telefonu do Pani. Jesli ktokolwiek bedzie z Pania rozmawial, prosze, poproscie koniecznie o ten numer, to podstawa.
  3. [quote name='Monday']OK...to będę ją ogłaszać. Dam ten sam tekst...który jest w zbiorowym allegro :) Hania i Jacuś też go mają...podoba mi się, taki ogólny jest. A skoro jest starsza, to wiadomo coś o niej? Jaka jest, łagodna, zadziorna, lękliwa....?[/QUOTE] Dzieki Monday. Cos o Czarnej wiedza tylko togaa i _bubu_ . Musimy poczekac na informacje od nich.
  4. Bea, jesli Pani zadzwoni do Ciebie, wez prosze Jej numer telefonu i zadzwon czasem.
  5. [quote name='Monday']A ja już ogłaszam Jacusia i Hanię...[/QUOTE] Monday, a moglabys tez oglaszac Czarna? Dziewczyny ja pewnie oglaszaja, ale nigdy za duzo. Ona jest o pol roku starsza od reszty dzieciakow. Powinna juz isc do swojego domu. Jest wysterylizowana.
  6. Anja, Agata zrobila dobry poczatek, ja tez cos doloze. Tylko najpierw dowiedz sie ile kosztuje sterylka, no i czy Pani prezes o ktorej pisze NusiaiJa tez cos (ile?) dolozy.
  7. Zeby juz byla sroda! Ja juz licze godziny. On tam przeciez nie ma cieplej budy, tylko przewiew na wylot! Delikatny piesek, ktory zycie spedzil w domowym ciepelku :-(. Dobrze Awit, ze dolozylas mu slomy, bedzie cieplej.
  8. Awit, jak czytam Twoj wpis, to nie tylko serce mi sie sciska, ale musze wycierac oczy. Na szczescie to jeszcze tylko 2 dni i potem bedzie swieto! Dla Artusia to niestety az 2 dni, ale miejmy nadzieje, ze jakos je przeczeka, najlepiej, gdyby przespal. Co mysle o pracownikach Palucha, to lepiej nie bede tu pisala, bo mnie zbanuja. Niestety, duzo o nich slyszalam... Awit, bardzo sie ciesze, ze porozmawialas z przyszla Opiekunka Artusia, i dziekuje za relacje. Teraz wiemy ze Pani na pewno na niego czeka i po niego przyjedzie. Niestety, nigdy nie wstawialam zdjec w nowym dogo, nie potrafie. A kto to jest Opal?
  9. [quote name='Awit']Trzymajcie jutro kciuki za coś.... I jutro jak Bóg pozwoli pocieszę Artusia[/QUOTE] Trzymamy, trzymamy! Prosze, napisz tylko, z jakim rezultatem....
  10. Aman, te pieski sa sliczne, ale nie maja watkow na dogo, bo nic o nich nie wiadomo. Zdublowany tekst moze byc usuniety z uzyciem opcji "edytuj". Wystarczy (w opcji edytuj) zaznaczyc na gorze strony okienko " Delete this post in the following manner:". Tanitka, i co, bylyscie u p. Eli?
  11. To jest tzw. malpia zlosliwosc (przepraszam malpy ;)), z ktorej Paluch jest znany. Po co trzymac psa w schronisku jesli jest zdrowy i wiadomo, ze wlasciciel sie po niego nie zglosi. Znajoma uprzedzala mnie, ze z nimi trzeba krzykiem, ale np. ja chyba bym tak nie umiala... Nie martw sie Bea, to juz niewiele dni zostalo. Wazne, ze Pani jest zdecydowana.
  12. Togaa, bubu, sa u Was w B-B znizki sterylkowe w marcu?
  13. Awit, rzeczywiscie sie wzruszylas :evil_lol:. Ale ja tez. Bardzo sie ciesze, ze Pani jest tak zdecydowana. [B]Bea[/B], moze moglabys zrobic jeszcze jedna rzecz, a mianowicie zadzwonic do schroniska i powiedziec, ze opiekowalas sie nie tylko psem, ale tez jego opiekunka, i wiesz, ze pies jest zdrowy, i zeby wydali go w weekend jak przyjdzie przyszla wlascicielka. Moja znajoma opiekowala sie bezpanskim psem. W dniu kiedy znalazla mu dom, pies zniknal. Po 2 dniach znalazla go na Paluchu. Co prawda, zrobila awanture, ale psa wyciagnela natychmiast. Moze po dobroci tez mozna, tym bardziej, ze Artus byl zdrowym psem domowym, spedzil a Paluchu juz ponad tydzien i dopiero tam moze sie nabawic sie choroby.
  14. ansk, moze przenies watek z "lodzkie" na ogolny. Tam wiecej osob czyta, moze ktos da mu DT.
  15. Halbina, pies "poszedl" jako pierwszy, ale tam rosna juz jego nastepcy. To trzeba jakos zastopowac, bo w koncu sasiedzi nie wytrzymaja. A najgorsze, ze w jednym pokoju mieszka tam z kilkunastoma psami [B]dziecko[/B] opiekunki :shake::shake::shake:! Do wysterylizowania jest wciaz chyba 5 (nie 4) doroslych suk i jak nic nie zrobimy, to dwie mlode o ktore nikt nie pyta, a wkrotce tez beda mialy cieczke. Bubu, Togaa, moze warto poszukac bezplatnego DT dla tych 2 mlodych, by je odizolowac od psow, a 5 sun wlascicielki wysterylizowac. Ktos tu pytal, czy nie potrzebujecie DT. Jesli umowicie na przyszly tydzien 2 nastepne sterylki, oplace. Cioteczki pomozmy! Moze jakis bazarek, kazdy grosz sie liczy! Konto z pierwszej strony to [SIZE=2][B][B][I][COLOR=DarkRed]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych [/COLOR][/I][/B][/B][/SIZE] [COLOR=DarkRed][B][FONT=Times New Roman][I]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/I][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : na sterylizacje i kastracje[/I][/FONT][/B][/COLOR] Chyba warto dodas cos jak np. (23 psy), aby bylo wiadomo o ktore chodzi. Bjuta, kto to jest Laura i jej rodzenstwo? Czyzby kobitka wyciagnela z kapelusza nastepna partie kroliczkow?!!!
  16. Dziewczyny, jestescie wielkie! Ja tez postaram sie rozeslac wici wsrod znajomych w Lodzi, osobiscie pomoc bedzie mi troche trudno (mieszkam pod Helsinkami), ale zobacze co da sie zrobic. Tanitka, wyslalam Ci emaila.
  17. Bea, to wspaniale! Bardzo sie ciesze! Prosze Cie, sprawdz po 03.03, czy pani go zabrala. A moze gdyby byly maz sasiadki podjechal do schroniska i albo go zabral, albo sie go zrzekl, Artus nie musialby czekac i marznac tam do 3.
  18. Miejmy nadzieje, ze Artus bedzie w bezpiecznym boksie tak dlugo, dopoki nie wyjdzie ze schroniska. Bea, ja cala nadzieje pokladam w tym, ze Twoja Babcia przekona pana, zeby wzial Artusia. Caly czas o nim mysle... I prosze, powiedz zeby Babcia powiedziala panu, ze tak nie bedzie zawsze. Ze po kwarantannie wstawia go do klatki z innymi psami. Zeby pan nie mial zbyt sielskiego obrazka schroniska.
  19. [quote name='_bubu_']Lenka szykuje się do domku na niedziele. Łatek jedzie jutro. Czarna i Tahutti są po zabiegach. Wszystko poszło dobrze. Zostały jeszcze 4 dorosłe suki do wysterylizowania. Mam nadzieję , że zdążymy uzbierać pieniądze przed cieczkami..[/QUOTE] Powodzenia dla Lenki i Latka, a kiedy jedzie Gucio? Ja kibicuje Hani, ale jakos nic sie u niej nie dzieje :-(. Moze przynajmniej Czarna latwiej znajdzie dom po sterylce. Cioteczki, prosze dopiszcie w ogloszeniach, ze wysterylizowana. Bubu, domyslam sie, ze Tahutti, to pan tego haremu, wiec chyba zostalo jeszcze 5 doroslych suczek, bo Czarna to z mlodziezy? Kiedy technicznie mozliwe beda nastepne sterylki?
  20. Ok, to poczekajmy z tekstem do poniedzialku. Popros Babcie oraz sasiadow, by zagrali role godna Oscara, i przekonali rodzine. Doskonale Cie rozumiem, bo mam podobna sytuacje, ale z Sara zamiasy Artusia. Szukam jej domu wsrod znajomych, ale jest ciezko, a jej pani nie ma zadnej rodziny. Nie wiem kiedy, ale moze wkrotce pani tez pojdzie do domu opieki. Przyrzeklysmy sobie z siostra, ze w najgorszym razie bedziemy sie nia opiekowc na zmiane. Mam nadzieke, ze sie uda. Ale takich Artusiow i Sar sa tysiace...:-(
  21. [quote name='bea_204']Dzwoniłam do schroniska. Nikt o niego nie pytał, czyli pewnie żona nie przyjechała. Artuś jest objęty okresem kwarantanny do 3 marca 2010. Módlmy się do Boga aby w poniedziałek jednak został zabrany przez rodzinę.[/QUOTE] Bea, mysle, ze trzeba dac Panu Bogu szanse, aby pomogl Artusiowi ;). Na rodzine bym nie liczyla. Gdyby mieli wziasc Artusia, to by go juz wzieli. A tak, to co z oczu, to z serca. Chyba, ze w poniedzialek spotkasz sie z panem i potrafisz zmiekczyc jego serce. Masz w okolicy jakies panie emerytki, ktore za karme i obietnice leczenia wzielyby go do siebie na DT? Jesli nie, poprosze Cioteczke, ktora potrafi pisac wzruszajace teksty, aby cos wyskrobala, i trzeba go intensywnie oglaszac, poki jeszcze jest czas.
  22. [quote name='Dorothy']no niestety nie zostalam uznana za wiarygodny domek tymczasowy mimo ze jestemtuz obok, szczeniaki jada do halbiny, powodzenia :-)[/QUOTE] Dorothy, nie rob sobie zartow zbyt wczesnie, bo obserwujac zdolnosci bubu w wynajdywaniu szczeniaczkow, obawiam sie, ze zaraz wstawi Ci nastepna partie.
  23. [quote name='Dorothy']narazie zadnego sygnalu nie mam od bubu. Wymyslilam ze moglyby mieszkac w cieplej lazience. Moze ktos ma numer do bubu?[/QUOTE] Dorothy, Ty to naprawde jestes Dobra Dusza :multi:. Na pierwszej stronie watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178173-Lawina-szczeniAE-t-23-psy-w-mieszkaniu-PomA-A-cie-Zbieramy-na-sterylki[/URL] jest numer [B]515242723[/B] . To moze byc do bubu.
  24. Bubu, ty to masz "szczescie" do szczeniaczkow w duzych ilosciach. Niestety, tu nie moge Ci pomoc, ale choc podrzuce watek w gore, moze jakas dobra dusza zauwazy...
  25. Jagienka i Hania urocze, az dziw ze nikt nie dzwoni, ale to kwestia czasu i dzieki ogloszeniom cioteczek i one (sunie, nie cioteczki ;)) znajda dom. Oby te zareaerwowane szybko poszly do swoich domkow! Dobrze, ze chociaz u sasiadki nie bedzie wiecej maluchow. Sunia dochodzi do siebie? Szkoda, ze przy okazji nie zrobiono wszystkiego, co bylo mozna. Ale, jak pisala Togaa, zawsze cos bedzie do zrobienia...
×
×
  • Create New...