hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
To jest wiadomosc tygodnia!!!!! :multi::multi::multi: -
Domyslam sie, ze konto to samo co poprzednio, wplate przesle najpozniej jutro.
-
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Miko patrzec na takie zdjecia. Sliczna Roxi, widac ze z dziecmi juz zaprzyjazniona. Teraz moze juz byc tylko lepiej. AleksandzaJ, mam nadzieje, ze u Ciebie tez juz lepiej. -
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Anika, witamy na forum! Ciesze sie, ze Lisiczka trafila do Ciebie, bo to zdaje sie ciezki przypadek, a jak wiemy, nie kazdy ma dosc cierpliwosci. Z tego powodu opiekunka w schronisku bardzo sie o nia bala. Ciekawe, co Roxi w zyciu przeszla, ze tak dlugo w kochajacym domu, a jeszcze boi sie mezczyzn. I to nawet tego, ktory ze schroniska zabral ja do domku :shake:. Mam nadzieje, ze jeszcze troche, a otworzy sie calkiem. Anika, prosze, zostan z nami i pisz o jej postepach. -
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia, to troche brzmi jak dziecko ktore chcialoby miec psa, a rodzice nie pozwalaja. Obym sie mylila. Jesli chodzi o zdjecia, to tam zaglada tylko Ala. Pisala powyzej, ze bedzie w Krzesimowie. Moze ma jakies nowe zdjecia, poczekajmy. -
E.DEREDK, sa jakies wiesci o Leosiu?
-
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Sliczne panienki. Czy Ada tez jest taka maciupka, mniejsza od kota? -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
hesia replied to Szami's topic in Już w nowym domu
[quote name='pixie'] [B]Oferuje ze swej strony [COLOR=red]20 zlotych[/COLOR] na kastracje Maksia[/B]. /Szami prosze podaj mi na pw swoje konto wplace chocby dzis/ [B][COLOR=red]Potrzasnijcie sakiewkami - [COLOR=black]grosz do grosza, chocby po 5 zlotych[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][B][COLOR=black], jesliby sie udalo..[/COLOR]to uzbieramy te 70 zlotych moze dobijemy do polowy tygodnia.[/B][/COLOR] [/quote] Ja tez prosze o numer konta. Dokladam 50 zl. A ile kosztuje sterylka suczki? -
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia, tez uwazam, ze szczeniaki (byle) powinny miec aktualne zdjecia, ale byloby wspaniale, gdyby Cerusiowi tym razem sie udalo. Moze pani wzruszyla sie jego historia, i nie ma znaczenia jak on wyglada. Jesli nikt nie bedzie mogl podjechac do Krzesimowa, to moze napisze do burek1 na emaila, aby (jesli jest taka mozliwosc) przeslal zdjecia chociaz z komorki. Jesli i to nie jest mozliwe, prosze, uczul pania, ze Cerus nie jest juz taki jak na zdjeciach. Kilka tygodni temu p. Kierownik mowila mi, ze on jest mniej wiecej taki do pol lydki - pod kolano. -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia, ale Ci sie sliczne podopieczne trafiaja! Zycze, aby nowa sunia szybko znalazla domek rownie dobry jak panienki z tego watku. Opcja z ciocia bardzo mi sie podoba, mialabys sunie na oku ;). [SIZE=1]Oczywiscie, pieniadze wydaj wedlug wlasnego uznania.[/SIZE] -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Zobacz w albumie, w linku na watku podanym przez adaa. To nasze forum cenzoruje zdjecia. -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
To musi byc wina forum, bo godzine temu nie widzialam zadnego, a teraz widze 5 zdjec. Adelka jest rozkoszna, widac, ze to jeszcze szczeniaczek. Zdjecia z pilka i z lwem, czy co to jest, sa urocze. Ciesze sie, ze Adelka ma taki wspanialy domek, ze tak dobrze zakonczyla sie historia, ktora zaczela sie tak zle. -
Nowy Sącz Właściciel zmarł - 30 psiaków do adopcji MAJĄ DOMY
hesia replied to Szami's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szami'] Jeżeli chodzi o sterylki to Pan doktor powiedział ,że może zrobić w cenie - ogólnopolskiej akcji sterylizacji - ale skąd na to wziąć pieniądze i co potem z tymi sukami po zabiegu ??????[/quote] A jaka jest ta cena? TOZ nie moze pomoc, pan na video cos wspominal o pomocy? -
Paros, Dzaga na pewno znajdzie dom dzieki Twoim ogloszenim. Tylko musimy byc cierpliwe. Koala, chociaz znam wies glownie z telewizji, tez uwazam, ze nastawienie do zycia i smierci niektorych ludzi tam mieszkajacych, jest troche inne niz nasze. Pewnie troche to kwestia wychowania i tradycji. Troche tez poziomu materialnego. Mimo wszystko, mam nadzieje, ze dzieki ludziom takim jak Ty, zmieni sie to na lepsze.
-
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Justyna, jak w kazdym schronisku, w Krzesimowie sie nie przelewa. Cyt. z gazety wschodniej ([URL="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080827/NEWS01/604007454"]Lubelskie: Psiaki czekaj? na dobrych ludzi[/URL] ): [quote]Ferens wylicza: Gmina Świdnik przeznacza co miesiąc na schronisko 3050 zł, Gmina Mełgiew 2800 zł. Z tego trzeba nie tylko utrzymać 249 zwierząt, ale opłacić też prąd i zapłacić pensje pomocnikom. - Najprościej byłoby nie brać już psów. Ale jak widzi się taki kłębek nieszczęścia, to trzeba by nie mieć serca, żeby przejść obojętnie. [/quote] Wplacac mozna na: Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami 21-040 Świdnik, ul.Kosynierów 3/29 Konto: Bank BPH oddział w Lublinie 43 1060 0076 0000 3200 0123 3965 Z dopiskiem, ze na Krzesimow i cel. Najlepiej jednak byloby znalezc domki. Tam duzo ludzi nie zaglada, bo to chyba gdzies na koncu wsi pod lasem, dojazd trudny. -
Ale czy zdjecia na stronie 9. nie sa dostatecznie dobre? Dzaga jest na nich sliczna, przeciez to az bije w oczy. Koala, ja wiem, ze sa chlubne wyjatki, ale niestety obie wiemy jaki jest typowy przypadek statystyczny... Mam tylko nadzieje, ze powoli sytuacja sie poprawia. Mam racje, czy jestem naiwna?
-
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Pierwszym etapem rejestracji na dogomanii jest wypelnienie wszystkich obligatoryjnych rubryk. Etap drugi - na adres emailowy osoby rejestrujacej sie (podany podczas tej rejestracji), przychodzi z dogomanii list. W tym liscie jest instrukcja, aby kliknac na zamieszczony w nim link. Po kliknieciu przychodzi chyba drugi list (ale tego nie jestem pewna) potwierdzajacy, ze rejestracja jest wazna i mozna zaczac uzywac konto. Bez etapu drugiego - aktywacji, niestety konto nie "dziala". -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia, spytaj czy robia aktywacje. O ile pamietam, po rejestracji dostaje sie emaila w ktorym podany jest link na ktory trzeba kliknac (piekna polszczyzna :razz:), aby aktywowac konto. -
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj probowalam dodzwonic sie do schroniska, dowiedziec sie czegos o Dzadze, Cerowanym i innych, ale mi sie nie udalo. Sprobuje w przyszlym tygodniu. Aktualne zdjecia sa konieczne, ale problem w tym, ze nie ma kto ich zrobic. Wszystkie zdjecia sa dzieki Ali, ale przeciez Ala nie zawsze ma czas i mozliwosci. Tam nawet pewnie teraz b. trudno dojechac. -
Tak, Leos i rodzenstwo Dzagi - Mel i Corunia. Z calej piatki maluchow wyrzuconych w pudelku, tylko ona czeka na dom. Jest taka piekna, dlaczego nikt jej nie chce? W okolicy raczej idealnego domu nie znajdzie, to okolica wiejska. Na szczescie p. Kierownik nie wydaje psow na lancuch. Cala nadzieja w ogloszeniach.
-
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
hesia replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Rodzice Maciusia, uratowlas nastepne dwie sliczne dziewuszki :multi:! Nie wiem jak ktos mogl wyrzucic takie skarby :shake:. Pieniadze, jesli jakies grosze zostaly, oczywiscie przeznacz wedlug wlasnego uznania. No i prosze, pisz o dalszych poczynaniach Twoich i Justyny.