Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. A z transportem suni cos ruszylo? Wplacilam z dopiskiem "Puchata kulka i sznaucer".
  2. Polubek, jestem i wplacilam 50 zl.
  3. Internet mi siadl wczoraj wieczorem, dopiero teraz moge przeczytac dobre wiesci! Na szczescie Awit cos napomknela :lol:. Bardzo, bardzo sie ciesze, ze Artus juz ma domek i moze sie wylegiwac w lozku, zamiast siedziec w kliperku :multi::multi::multi:. Mimo, ze nieprzyzwyczajony, to moze dobrze, ze ma liczne towarzystwo. Nie bedzie sie nudzil. A jak wszystkie psiaki zadbane, to bedzie dobrze. Ile ich tam w sumie jest? Bea, bedziesz czasami miala wiadomosci o nim? Jesli chodzi o allegro, to mysle,ze wtej chwili nie ma co wystawiac psiaka o ktorym malo wiemy, no i do kogo podawac kontakt? Trzeba by go najpierw wyciagnac ze schroniska, a wtedy oplace mu allegro. Ale tu czas sie liczy, bo ogloszeniowy zegar tyka. Poniewaz na dogo wszystkie pieski sa nasze, proponuje, ze jesli [B]Isadora[/B] ma jakiegos upatrzonego pieska, to go szybko wstawi. Isadora, co Ty na to? Jesli nie, to poprosimy znowu cioteczke [B]Majqe[/B], tym razem o podzrzucenie jakiegos Jej wybranca z pieknym tekstem. No chyba, ze ktoras z Was ma gotowy material i moze dzisiaj wyslac go do Isadory.
  4. Isadora, dzieki. Ogloszenie sliczne, Artus na nim tez. Tylko on chyba dzisiaj znalazl nowy domek. Nie pisalam do Ciebie z prosba o wstrzymanie ogloszenia, bo nie bylam przekonana, ze Artus tam zostanie, a wszystko zdarzylo sie w 2 dni. Mialam napisac, jak to bedzie pewne. Z postu Awit, wynika, ze chyba dom jest dobry. Takie piekne allegro, szkoda, zeby sie zmarnowalo. Moze poszukajmy innego pieska i Bea poda kontakt jak ktos zadzwoni w sprawie Artusia. Jejku, co robic?
  5. [quote name='Basia1244'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-56-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki[/URL] taki fajny bazarek z ogłoszeniami jest - warto skorzystać!![/QUOTE] Basia, dzieki. [B]Monday, Bjuta[/B], prosze, spojrzcie na liste podana w powyzszym linku. Moglabym zamowic ogloszenia dla Czarnej, Jagodki i Jacusia, ale nie wiem gdzie wystawialyscie. Jesli te proponowane ogloszenia glownie dubluja Wasze, to moze nie warto. A allegro psiaki maja?
  6. A co z pozostala dwojka? Obiecalam doplate do sterylki suni, wiec Cudak, wpisz mnie na 100 zl. No to co z dwojka juz wiem, ale nie mam numeru konta.
  7. [quote name='Fundacja Medor'] Ambrozja to młoda suczka w typie teriera. Śliczna i łagodna. Jest niesamowicie zgodnym psem. Odrobina miłości i serca pozwoli jej odzyskać wiarę w człowieka. Ambrozja jest wysterylizowana, posiada mikroczip oraz szczepienia.ADOPCJA SUCZKI 50 ZŁ [/QUOTE] FM, o tych 50 zl nie bede pisala, zeby nie odstraszac potencjalnych opiekunow. Jak zadzwonia to powiecie. Do kogo podac kontakt: telefon, email. Rozumiem, ze sunia dogaduje sie z innymi psami? Jest sredniej wielkosci? Zdrowa?
  8. Klatka jest w dobrym stanie, ale niestety jest krotsza niz ta na allegro. Wysokosc taka sama, ale ma 85 cm dlugosci. Front otwiera sie w calosci, wiec moze mozna powiekszyc jej pojemnosc stawiajac klatke w rogu np. pokoju i blokujac wejscie otwarta scianka frontowa. Dobra wiadomosc to ta, ze zorganizowalam tez transport i klatka juz w poludnie byla u p. Eli. P. Ela powiedziala, ze klatka b. sie przyda, wiec mysle, ze przynajmniej na razie mozemy wstrzymac sie z kupnem. Jak myslicie? Moge jutro zadzwonic do Pani i dowiedziec sie wiecej.
  9. Bea, kazdy pies powinien miec adresowke, albo choc tylko numer telefonu. Szczegolnie jak jest w nowym miejscu, jak jest spuszczany, albo mieszka w domku - wystarczy chwila nieuwagi, otwarta furtka, no i w droge... Moje zawsze maja. Lepiej dmuchac na zimne.
  10. Bea, na wszelki wypadek napisz jutro Artusiowi na obrozce numer telefonu do Pani. No i prosze, pisz, jak tylko wrocicie z Lodzi.
  11. Jakies 15 lat temu kupilam podobna klatke do przewozu psa, tylko podloge miala tez z siatki - polozylam gruba tekture. Klatke uzylam tylko raz. Ta klatka jest u moich rodzicow w Lodzi. Ojciec ma sprawdzic, w jakim jest stanie. Przez te lata mogla skorodowac, bo nie wiem z czego byla zrobiona. Jutro bede wiedziala. Jesli nadaje sie do uzycia, to moge ja podarowac p. Eli. Wtedy problem bylby tylko z transportem, bo moi rodzice nie maja samochodu. O ile pamietam, p. Ela ma. Moze by ja odebrala.
  12. Skarbonka chyba nie oplaca calej sumy, doloze reszte. A kiedy psiaki jada do Greven? Gdzie bedzie sterylka?
  13. [quote name='tanitka']słuchajcie o taką klatkę chodzi, kosztuje 229 złotych, może uzbieramy wspólnie na taką?: [URL]http://allegro.pl/item958653300_super_klatka_kojec_dla_psa_106_x_68_x_73_cm_xl.html[/URL][/QUOTE] No to sprobujmy, moze sie uda. Deklaruje 100 zl.
  14. FM, prosze, wstaw zdjecia tej suni (od p. Eli) ktora jest u Was w Medorze i podaj jakies dane do ogloszen: wiek, charakter, wage, itp. Zostalo niewiele czasu do konca bazarku, a to sa ogloszenia na 74 roznych stronach, warto!
  15. Basia, trzymam kciuki za Hanie. Na Jagienke tez przyjdzie czas. Znajoma szuka szczeniaczka. Warunek - ma byc po znanej matce i w przyszlosci miec nie wiecej niz 12-13 kg. Dom sprawdzony. Podalam namiary z pierwszej strony.
  16. To wstawiaj szybko zdjecia i jakis tekst o suni. Zamowilam na bazarku ogloszenia (74). Bazarek wazny tylko do 31.03.
  17. Bea, ja tez wierze, ze Pani jest dobrym czlowiekiem, ale boje sie, ze z tej dobroci moze wziasc nastepnych 10-15 pieskow. A Artus byl zawsze jedynakiem i ma juz ok.10 lat. Dlatego byloby lepiej, gdyby dom byl wczesniej sprawdzony, bo co zrobisz tam na miejscu, jesli okaze sie ze to nastepny za znanych nam przypadkow, gdzie osoby o zbyt miekkim sercu wyrzadzaja krzywde zwierzetom, biorac zbyt duzo na swoje barki? Prosze, posiedz tam troche u Pani, wtedy chyba wyczujesz sytuacje. Mimo tego, co napisalam, mam nadzieje, ze to bedzie dobry dom i trzymam za to kciuki.
  18. Ciotki, ta gora to dla pieskow p. Eli? Ale beda swieta! Jestescie wspaniale! FM, a p. Ela ma warunki, aby przetrzymac ta ruda sunie (o ktorej wydanie sie martwilas) po sterylce?
  19. Ja sie caly czas troche martwie o Artusia, bo na dogo bylo wiele przypadkow zbieractwa z dobrej woli, a efekty znamy. No, ale odpukuje w niemalowane i tez mam nadzieje, ze to dobry domek. Bea, a czy on bedzie w mieszkaniu? Psy Pani sa nieagresywne, zaakceptuja go? Prosze, sprawdz wszystko dobrze, bo jak kazdy pies Artus zasluguje na idealny domek, i przy wielu ogloszeniach chyba taki sie znajdzie. A moze odwlec przyjazd Pani i poprosic kogos o wizyte?
  20. [quote name='Monday']Jakoś tak stanęło z adopcjami...a przecież to jeszcze szczyle, powinny szybko do domków iść. [/QUOTE] No wlasnie. Juz bylo blisko konca, i sie zacielo. Ciotki, a moze wyroznione allegro np. dla Czarnej, bo ona najstarsza, juz sie troche zasiedziala? Sama nie mam konta, ale moglabym oplacic, jesli ktos zrobi. Togaa, Stefcia to ta na ostatnich zdjeciach, z tej najmlodszej trojki. Pytalam, bo wiozlas na szczepienia 4, a bylo 5 mlodych, wiec mialam nadzieje, ze przynajmniej ona w domu.
  21. No, to niezle sie nasprzatalas. A Stefcia tez byla szczepiona, czy moze juz w domku? Togaa, czy te dwie starsze sunie, ktore sie rozlizaly, doszly do siebie?
  22. Co slychac w lawinie? Pojawily sie jakies nowe domki? Hania pojechala? Sunki po sterylce doszly do siebie, mozna sterylizowac nastepne?
  23. Jesli Pani miala juz wizyte przedadopcyjna, to powinno byc dobrze. A mowila Pani ile ma pieskow? Bea, popros o numer telefonu, zebys czasem mogla zadzwonic i dowiedziec sie jak sie Artus zaaklimatyzowal. Ja jestem lodzianka z urodzenia i bywam w Lodzi kilka razy do roku. Moze moglabym go kiedys odwiedzic :p. Artus, ty nawet nie wiesz jak wszystkie ciotki trzymaja za ciebie kciuki :lol:!
×
×
  • Create New...