Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Koala, jesli chcesz zobaczyc jedno z pierwszych zdjec Leny i przeczytac o niej, prosze zajrzyj do Gazety Lubelskiej z sierpnia na [URL="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080827/NEWS01/604007454"]Lubelskie: Psiaki czekają na dobrych ludzi[/URL] . Jest tam tez troche o schronisku w Krzesimowie. W glowie sie nie miesci jak przy takich funduszach radza sobie opiekunowie schroniska. A jak sie czyta o wladzach Swidnika, to...
  2. Widzialam cala trojke w Gazecie Lubelskiej w wydaniu Internetowym. Chcialam wstawic link tutaj, ale z jakichs powodow, nie moge. Oby dzisiaj te wlasciwe domki nie mialy problemow z przeczytaniem gazety. Za to wklejam watek do artykul z sierpnia o Melu, Dzadze i ich rodzenstwie. Prosze, przeczytajcicie o schronisku w Krzesimowie [URL="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080827/NEWS01/604007454"]Lubelskie: Psiaki czekają na dobrych ludzi[/URL]
  3. Ala, w jakiej gazecie? Trzymam kciuki:thumbs:. Ale by nam zrobil prezent gwiazdkowy!
  4. [quote name='E.DEREK']Podziekowania za allegro należą się kochanej cioteczce "paros" :buzi:[/quote] To ja dziekuje obu cioteczkom Paros, i E.DEREK :buzi:, :buzi:. E.DEREK, czy oglaszac Leosia rowniez w innych zrodlach? Jesli tak, to czy mozna podac kontakt do Ciebie?
  5. Trzymam kciuki, zeby Cerowany tez znalazl, i to szybciutko. To moj ulubieneic :oops:. [B]Burek1[/B], j eszcze raz prosze, moglbys [quote]na watku Leosia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-misiowaty-leonberger-leos-caly-czas-bezdomny-krzesimow-126547/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pi...esimow-126547/[/COLOR][/URL] napisac cos wiecej o nim? Jaki ma charakter, pewnie o relacjach z kotami nic nie wiadomo, ale z innymi psami. Wiadomo cos o jego przeszlosci? O te dane prosila E.DEREK do ogloszen. Im wiecej wiadomo, tym lepiej. [/quote]
  6. [B]burek1[/B], mozesz na watku Leosia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-misiowaty-leonberger-leos-caly-czas-bezdomny-krzesimow-126547/[/URL] napisac cos wiecej o nim? Jaki ma charakter, pewnie o relacjach z kotami nic nie wiadomo, ale z innymi psami. Wiadomo cos o jego przeszlosci? O te dane prosila E.DEREK do ogloszen. Im wiecej wiadomo, tym lepiej. Pozdrowienia, rowniez dla p. Kierownik.
  7. Jaaga, jak sobie radzisz? Nie moge pomoc inaczej niz finansowo. Prosze napisz, jesli zdecydujesz sie na operacje.
  8. Dla Cerownaego, wszystko :lol:. Sprobuje
  9. AleksandraJ, nie znam sie na allegro, nie wiem czy mozna cos zmienic w ogloszeniu, ale jesli tak, to moglabys dodac tam swoj email dla osob spoza allegro? Ala, dzieki.
  10. Danka1234, dzieki, dzieki, dzieki:calus:!
  11. [B]Danka123[/B], kontakt jest do AleksandryJ : 664-745- 411, email [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] . On ma tylko allegro i alegratke. Na allegro jest na caly kraj, chociaz p. Kierowniczka schroniska wolalaby odbior osobisty. Jesli mozna, to nie pisz prosze o wojewodztwie, ale nie wspominaj o transporcie. Jesli zajdzie potrzeba bedziemy prosic p. Kierownik o zgode na transport. Dziekuje Ci bardzo!!! [B]RIVER[/B], witam w klubie (a wlasciwie brygadzie), oferma tez czlowiek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  12. Prosimy o ogloszenia! Cerowany jest dzieckiem, a juz tyle przeszedl.
  13. Koala, ale to co piszesz ozanczaloby, ze mamy w pewnym sensie "nagradzac" swoja pomoca tylko zle schroniska. Jesli ich opiekunowie kiedykolwiek czytaja watki na dogomanii, moze sie zorientuja, ze nie tedy droga. Poza tym, jak pisala Ala, w Krzesimowie jest to robione prawie nadludzkim wysilkiem, opiekunowie praktycznie nie maja zycia prywatnego. Co bedzie jak zabraknie im sil? Zgadzam sie z Toba natomiast w kwestii pomocy psiakom, ktore maja opiekunow tylko z nazwy. Obok takich sytuacji nie powinno sie przechodzic obojetnie. A piszac o dolaczeniu do "brygady", mialam tez na mysli abys pozostala na dogo, gdziekolwiek mozesz pomoc. Wierze, ze taka praca nie idzie na marne, chociaz wszyscy tutaj mamy chwile zwatpienia. Ale im wiecej nas, tym lepiej. Ilosc tez daje poczucie sily i mozliwosci zmian. A z pogodniejszych tematow: jak sliczne kanapowe krolewny? Przyzwyczaily sie juz do duzego malucha, nie boja sie jej? Widac postepy w adaptacji Coruni (ma inne imie)? [B]RIVER[/B], odmeldowuje sie do Cerowanego, Lisiczki i innych ;).
  14. [B]Supergoga[/B], bardzo prosimy o ogloszenia. Allegro juz jest, supergratka tez. [B]Nika28[/B], dzieki :multi:.
  15. Ale ona ma teraz dobrze, juz nawet zaczyna sie bawic! Fajnie ze jest drobnica, to szybciej sie osmieli. Koala, no to teraz zapraszamy do naszej "brygady" ;) . Pomoc w szukaniu domow pieskom bardzo potrzebna. Ja, podobnie jak Ty, mam z Krzesimowem tyle wspolnego, ze mam sunie stamtad. To wiaze.
  16. [B]Supergoga[/B], ona jeszcze nie ma ogloszen. [B]AleksandraJ[/B] obiecala, ze zrobi dzisiaj ogloszenie i napisze tutaj gdzie. Wtedy tez dowiemy sie gdzie podac kontakt, bo to bedzie do Niej, albo do Ala&Zetka. Ciesze sie, ze pomozesz Lisiczce!
  17. [B]Rodzice Maciusia )[/B], moze lepiej podawac telefon do kogos z dogo, bo jesli p. Maria sie zgodzi, a po szczesliwym przykladzie Coruni, moze sie zgodzi, to bedziemy szukac transportu, no i poprosimy o sprawdzenie domku. Schronisko tego nie zrobi i kandydat sie zniecheci. Jak ktos bedzie chcial, to sobie znajdzie numer do schroniska w necie. [B]AleksandraJ[/B] obiecala, ze zrobi dzisiaj ogloszenie i napisze tutaj gdzie. Poniewaz zgodzila sie na podanie kontaktu do siebie, mysle, ze moze Ty tez podaj do siebie, albo do Niej.
  18. Gonia66, mialam takie same mysli. Ciesze sie tym bardziej, ze Koala uszczesliwila nie tylko sunie, ale i Pania kierowniczke. Pani widziala zdjecia i czytala wpis Koali. W tym schronisku, chociaz funduszy brakuje na wszystko, serca sa duze. I chociaz Corunia byla szczegolnie przywiazana do Opiekunki, wszystkie psy sa tam kochane, zadbane i leczone. Zobacz np. watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-cerowany-szczeniak-z-cialkiem-rozdartym-od-kregoslupa-az-po-pepek-126549/#post11392765[/URL] . Problem w tym, ze jest ono daleko od miasta (malo adopcji), tereny wiejskie, a na wsiach roznie bywa. Ale Pani kierowniczka nigdy nie wydaje psa na lancuch.
  19. Terra, dzieki, byloby wspanaiale! :thumbs:. Tylko, ze to bylo pol roku temu. Pewnie domek juz nie czeka. Ale moze ktos inny szuka na tamtym watku takiej slicznej suni. Prosze, pamietaj o niej.
  20. [B]Rodzic[/B], na tch zdjeciach z pierwszej strony jest sliczny :multi:! Ale wcesniej biedny sie musial nacierpiec... Ola (AleksandraJ) obiecala zrobic ogloszenie (nie wiem, chyba allegro) rowniez jemu. Tylko do kogo podawac kontakt? Schronisko nie sprawdzi potencjalnych domkow, i nie pomoze w transporcie. Kontakt w sprawie Coruni byl chyba do Oli, moze zgodzi sie rowniez w przypadku Cerowanego i Lisiczki. A moze wymyslimy mu lepsze imie w celach reklamowych, chociaz to ktore teraz ma jest oryginalne, zwraca uwage. Jak myslicie?
  21. Juz wiem, ze maluszek ma ok. 5 miesiecy. Docelowo nie bedzie duzy, taki ok. do pol lydki, moze ciut wiecej. Jest zdrowym, pogodnym szczeniaczkiem, choc byl znaleziony jeczacy w polu, pozostawiony sam sobie w bardzo ciezkim stanie. I jak pisala Ala, zdarzyl sie cud w ktorym w rolach glownych wystapili wspaniali: lekarz i opiekunowie ze schroniska.
  22. Rozmawialam z opiekunka Lisiczki w schronisku. Lisiczka zostala przywiazana do drzewa przez wlasciciela. Gdy ja znaleziono, wlasnie rodzila. 2 szczeniaczki byly juz martwe, 2 zywe, a urodzily sie jeszcze nastepne. Wraz ze szczeniaczkami zostala zabrana do schroniska. Jest zdrowa, jeszcze 2 "maluchy" sa z nia, reszta z tych ktore przezyly znalazla domki. Oba sa juz jej wzrostu, ponizej kolana. Oba sa czarne, podczas gdy ona jest rudo-brazowa. Po wszystkich tych przejsciach Lisiczka jest niesmiala, potrzebuje kochajacego domku, ktory pomoze jej byc radosnym piekiem, jakim pewnie kiedys byla. Jest wysterylizowana. Cioteczka AleksandraJ obiecala ogloszenia. Olu, prosze napisz gdzie one beda.
  23. Napisalam do AlesandraJ z prosba o pomoc w oglaszaniu, tylko informacji troche malo. Bede dzisiaj dzwonic do schroniska i postaram sie dowiedziec np. ile ma miesiecy i jaki duzy urosnie. I kontakt tez chyba moglby byc do kogos z dogo, nie (tylko) do schroniska.
  24. [B]Koala[/B], z tego co sie doczytalam na watku Mela i Dzagi, to one maja teraz chyba 6 miesiecy. 4 pewnie mialy, jak poprzednie zdjecia byly robione. [B]AleksandraJ[/B], raz jeszcze dziekuje Ci za ogloszenie Coruni, ktore doprowadzilo do znalezienia jej wspanialego domku. Mam cicha nadzieje, ze w przyszlosci zgodzisz sie pooglaszac rowniez inne krzesimowskie pieknosci ;). Bardzo prosze. Mel i Dzaga, rodzenstwo Coruni (vel byczek Fernando :lol:) maja swoj watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-szczeniakow-glodzone-maltretowane-teraz-czekaja-na-dom-krzesimow-126233/[/URL] E.DEREK, dogomaniacka specjalistka od leonbergerow obiecala zrobic im ogloszenia i sprawdzic potencjalne domki. [B]E.DEREK[/B], podasz kontakt do Ciebie rowniez na ich watku w dogo?
×
×
  • Create New...