Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Ja tez sie bardzo ciesze :multi::multi::multi:, az musze sie uszczypnac, zeby uwierzyc, ze to nie sen. Troche niepokoi mnie te "kilka pieskow". Moze dobrze byloby poprosic ktoras z lodzkich dogomaniaczek o wizyte przedadopcyjna zanim Pani przyjedzie. Tylko, ze to chyba zbyt malo czasu. Dobrze, ze pojedziecie do Pani z Artusiem i zobaczycie warunki. Trzymam kciuki.
  2. [quote name='Piromanka']Nie, nie można dwóch aukcji tego samego psa.[/QUOTE] No to w takim razie poczekajmy jeszcze troche.
  3. Strony z ogloszeniami sa na [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL] . Nie bede ich wstawiac tutaj, bo to dluga lista, a Bea wstawi na 1. strone. Niestety, nie ma jeszcze ogloszenia na allegro, nie bardzo wiem dlaczego, moge sie tylko domyslac. Jesli ktos ma tam konto, prosze moze wstawcie wyroznione (numer konta poprosze na pw). Jesli Isadora7 wstawi, beda najwyzej dwa. Chyba mozna?
  4. To chyba nie tak. Najwyrazniej (jak wynika z wpisu filcant) do niektorych domow opieki pacjenci moga zabrac ze soba swoje zwierze, ktore, nawet jesli przezyje opiekuna, ma w domu opieki dozywocie. Ale domy te nie biora tylko zwierzat, bez opiekunow.
  5. Dada M, dzieki za info. Bedziemy czekac na Twoja relacje. Flicant, to byloby najlepsze wyjscie, ale prywatne domy opieki kosztuja ok. 2,5 tys. miesiecznie. To okrutne, ale watpie by nawet przy calym przepracowanym zyciu, Pania bylo na to stac.
  6. [quote name='lika1771']Dif ma hotelik domowy koło Warszawy moze do niej napisac [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179325-Hotelik-u-DIF-Okolice-Warszawy[/URL][/QUOTE] Zajrzalam na stronke, ale Dif w ostatnim poscie pisze, ze nie ma juz miejsc. Cena troche wysoka 15zl dziennie + karma. Nie wiem czy dalybysmy rade, a to moze potrwac, ale moglybysmy go przeniesc do Astaroth jak przyjdzie jego kolej. Poszukajmy jeszcze po hotelikach i watkach, ja napisze do kilku dziewczyn, moze tez do Igielki, zobaczymy co odpowie.
  7. Awit, ja tez sie zdenerwowalam. Tak jak pisalam wczesniej, zarezerwowalam Artusiowi miejsce u Astaroth. Tam mialby dobrze, ale tam jest kolejka. Pisalam tez do niektorych dogomaniaczek z prosba, ale one juz maja tymczasy. Moze musimy "pochodzic" po watkach i poszukac, kto ostatnio wyadoptowal psiaka i moze wziasc nastepnego. Watkow jest tak duzo, ze nawet jesli ktos ma wolny DT, to niekoniecznie czyta watek Artusia. Moglabym spytac Igielke, ale ona zdaje sie chciala sunie, no i mieszka gdzies na Kujawach. Mialam nadzieje, ze po ogloszeniach cos sie ruszy, ale allegro dalej nie wystawione (cioteczko Isadora7, pieknie sie usmiechamy ;)), a Zuza nie wiedziala jak wyroznic ogloszenie na pewnych watkach, wiec w tlumie moze przejsc niezauwazony :shake:. Z doswiadczenia wiem, ze kazdy oglaszany pies znajduje w koncu dom, ale to kwestia czasu. W takiej sytuacji moze sprobowac z Igielka?
  8. Tego sie obawialam, ze on tam w ten czy inny sposob zginie :-(. Bea, popros Babcie, zeby tam zadzwonila! Kto jeszcze moze pomoc? Ja niewiele moge, jestem daleko, w Finlandii.
  9. Bea, nikt nie dzwoni, nie pisze? Sprawdzalam, na allegro Artusia jeszcze nie ma :shake:. Ciekawe jak on sobie w tej klatce radzi. Moze Dada M cos napisze.
  10. Ja tez mysle, ze osoba musi byc zdecydowana na 100%, ale jesli znajdzie sie ktos cieply, tylko np. starszy, kto nie bedzie mogl przyjechac to, jak w wielu przypadkach na dogo, mozemy zorganizowac transport. Oczywiscie najpierw musimy ten dom sprawdzic. W prawie kazdym miescie znajdziemy kogos z dogo, kto nam w tym pomoze i zrobi wizyte przedadopcyjna. Nie odrzucalabym propozycji spoza W-wy, bo to znaczne ograniczenie. Oby tylko ktos odpowiedni sie szybko zglosil...
  11. [quote name='Dada M']W te spacery raz dziennie śmiem wątpić ... Podajcie nr schroniskowy Artusia, sprawdzę w sobotę, jak się miewa.[/QUOTE] Ja tez watpie :shake:. Artuś ma numer 0463/10. Dada, a Ty jestes tam wolontariuszka?
  12. Bea, to, ze pani dzwonila, to dobra wiadomosc, nawet jesli to nie byl ten telefon. Wreszcie cos rusza. Jesli wyczujesz, ze dzwoni sensowny domek (tutaj pani myslala, ze Artus jest mlody, choc wyraznie podany jest jego wiek), to prosze, powiedz, ze pomozemy w transporcie, nawet daleko. Jesli chodzi o psa z Twojego bannerka, to to jest straszne. Jak mozna zabic psa dlatego, ze sie boi. Czy to nie jest karalne? Rozglaszanie na pw, podnoszenie watku, itd., to pierwsze, co przychodzi na mysl...
  13. Bubu, a Halbinie nie zostali jacys chetni na czarnuszki? Stefcia, Jacus, Czarna i reszta sa sliczne. Nikt nigdy nie pytal o Jagienke i Piotrusia?
  14. Bea, przyznam, ze bardziej niz na info o Pani, czekam na wiadomosc od Ciebie, ze domki dzwonia z prosba o Artusia. Jest juz na 74 forach, a jutro bedzie tez na allegro. A wystarczy jeden, TEN domek...
  15. Wyslalam ponownie prosbe o ogloszenia dla Artusia. To pewnie te problemy z dogo tak je opoznily :-(.
  16. Ogloszenia robi zuza911. Zobacz na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/URL] . Allegro robi Isadora7.
  17. Na allegro, alegratka, cafeanimal, kupiepsa, na pewno ogloszenia beda wyroznione. Nie jestem juz pewna czy rowniez to na gumtree, ale jesli nie, to po pewnym czasie zamowie wyroznione i tam. Teraz tylko czekamy kiedy cioteczki wstawia ogloszenia...
  18. Pewnie wiele nas jest takich, tylko juz zapsionych... Isadora7 robi Artusiowi allegro wyroznione na maxa, pogrubione, podswietlone. Mysle, ze bedzie dzisiaj gotowe. Zuza robi ogloszenia. Uwaza, ze wyroznic warto tylko na alegratce, wiec tak sie umowilysmy. Artus jest tez w kolejce do hoteliku Astaroth [url]http://www.dogomania.pl/threads/179461-Hotelik-u-Astaroth-koA-o-Warszawy[/url] , ale jest dopiero 7., wiec to moze potrwac. Oby mu znalezc DT i wyciagnac go z Palucha do tego czasu! Nie mowiac juz o tym, ze najlepiej, zeby do tego czasu znalazl swoj wlasny domek!
  19. Bubu, ale z lawiny wysterylizowane byly tylko 2 dorosle, nie 3 (3, jesli doliczysz Czarna, a wtedy mamy 6-3, zostaja tez 3). Ta czwarta sunia byla od sasiadki, nie z lawiny. Ja jestem matematyk, dlatego liczenie to moja druga natura :evil_lol:. Jesli dlug w klinice jest duzy, proponuje ze wplate Lucyny przeznaczysz na splate szczepien, a ja zbieram na natepna sterylke.
  20. [quote name='Lucyna']Ja wpłaciłam dwa dni temu 30 PLN na szczepienia dla szczeniorków, może być dołożone do sterylki - obojętnie[/QUOTE] Bubu, na co bardziej potrzebne? Tak myslalam, zeby jeszcze 1 wysterylizowac w tym miesiacu i 2 zostalyby na przyszly. Dobrze byloby miec to z glowy przed nastepna dostawa :cool3:. Wydaje mi sie, ze sa jeszcze 3 sterylki (bylo 5 doroslych, wysterylizowane 2+1 z mlodziezy + 1 sasiadki). Bubu, zgadza sie?
  21. Bubu, to ile jeszcze rezydentek zostalo do sterylki? Ile jest pieniedzy zebranych na nastepna sterylke?
  22. Isadora7, Bea, dogo znow ma nowa opcje - widze, ze mam listy od Was, ale nie moge ich otworzyc. Bede probowala.
  23. [quote name='bea_204']Dzięki za pomoc w ustawieniu bannerka, mam nadzieję, że mi się udało. Jeśli chodzi o deklaracje to będziemy zbierać dopiero jak Artuś będzie miał pewny dom tymczasowy, na razie czekamy. Dzięki za wszystko.[/QUOTE] Bea, moze zacznij zbierac deklaracje, to nie sa wplaty. Wplaty bedziesz zbierac, jak bedziemy wiedzialy, kiedy bedzie DT. On juz jest pewny, tylko to moze potrwac. Tak jak na innych watkach, zrob na pierwszej stronie liste deklaracji stalych, tych ktore teraz masz, i dodaj liste deklaracji jednorazowych, takich jak Livki (dziekujemy :multi::multi::multi:!). Wtedy bedziemy wiedzialy na czym stoimy.
  24. Kto podpowie Bea_204 jak wstawic banerek? Takie sliczne banerki powinny byc uzywane. Bea, prosze, wstaw je tez na pierwsza strone do pobrania.
×
×
  • Create New...