hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[quote name='Porta Nigra']W weekend postaramy się po nią pojechać, jeśli tylko Pani Ela zechce ją nam oddać. Wezmę ją do siebie, mąż już się zgodził.[/QUOTE] [B][COLOR=Black]Porta Nigra[/COLOR][/B], bardzo sie ciesze, ze wezmiesz sunie. Gdybys byla u p. Eli osobiscie i miala czas oraz mozliwosci, prosze, zrob tam zdjecia jakims adopcyjnym psiakom, a w szczegolnosci suni, o ktorej pisala Tanitka (pół rocznej mix dalmatki). Bedzie choc troche latwiej szukac domow. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']czy jest jakieś forum miłośników nowofunlandów, może pomoga tej biedaczce ? :([/QUOTE] Na dogo jest grupa [URL]http://www.dogomania.pl/forums/753-Nowofundland[/URL] . Aktywna jest tam Niufka, ktora byla tu na watku. Niufka, mozesz pomoc, np. rozpropagowac info o suni na forum nowofunlandow? Prosimy! -
Dług w klinice 1175zł!!!dom tymczasowy 150zł!potrzebne deklaracje!!!
hesia replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Stonka, a jaka jest cena sterylki? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']pozdrowienie od Saby z DT/DS :) [/QUOTE] Tanitka, jeszcze boje sie cieszyc, ale mocno trzymam kciuki, aby DT zamienil sie na DS. Sabcia wyglada slicznie, jak dostojna, madra pani, ktora wiele przeszla i wiele rozumie :lol:. Wierze, ze tym oczom Panstwo sie nie opra i szybko podejma decyzje. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Lamia, to moze wiedziec FundacjaMedor, ale Dominika chyba nie jest czesto na dogo. Moze, prosze, zadzwon do p. Eli (t[COLOR=Black]el. [/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]600 436 897) i spytaj. [/COLOR][/COLOR] -
[quote name='mamanabank']Nie nie mają wątków, to są suczki z okolic Łowicza, mają właścicieli i ciężkie życie, dlatego je wspieramy, możesz je zobaczyć na wątku naszej skarpety, link w moim banerku.[/QUOTE] Biedne, planujecie ich sterylizacje? Byloby im latwiej, widze, ze jedna juz rodzila. No i byloby mniej tych slicznych, ale biednych szczeniaczkow...
-
[quote name='Romka']Świetnie ,musimy jeszcze tylko pomyśleć o Frani a nastepnie o Soni![/QUOTE] A kto to Frania i Sonia? Maja swoje watki?
-
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Tanitko, wielkie dzieki. Prosze, pisz co z sunia. Dla niej bedzie juz tylko lepiej. A widzialas inne pieski p. Eli? Jak one? -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Tanitka, oczywiscie, ze pomoge, tak jak Ty pomoglas. Dziekuje Ci bardzo. Prosze, podaj na pw nr konta i ewentualnie sume jaka mam wplacic. A jak pozostale psiaki u p. Eli? Jak tam jest, jak pani sobie radzi? -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
hesia replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A jak on sie bidulek czuje? I co z tym dziaduniem, o ktorym pisla Irkowa? Pomogl cos Super Express? -
Perdusia, podaj tez nazwisko wlasciciela konta, bo bank odrzuca wplate. Obowiazkowe jest pole "Nazwa kontrahenta".
-
Podajcie numer konta, wplace te brakujace 20zl
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']hesia, jeśli podasz jakiś tytuł nakierowujący(np. na sterylkę) to pozwoli nam szybciej odszukać Twoją włatę. Najważniejsze jednak, żeby był nick :)[/QUOTE] Pinczerka, nie wpisalam nicku, ale bedzie wiadomo na co (a to jedynie wazne), bo napisalam, ze na kastracje i sterylizacje. Nie napisalam tylko, ze to na te pieski z mieszkania.
-
Wplace wieczorem na 1 sterylke i na kastracje psa, bo to pewnie on jest tatusiem. Podawac w przelewie dokladny cel, czy bedzie wiadomo na ktore pieski? Bubu, ceny nie sa najgorsze, ale moze przy tej ilosci uda sie cos jeszcze wytargowac? Przy pieciu, 150 (co zdarza sie dosc czesto na dogo) pozwoliloby na jedna sterylke wiecej. Pewnie szanse male, ale moze warto spytac ;) ...
-
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
hesia replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Lulka, to podaj jakiekolwiek konto i napisz jaki ma byc dopisek. "Na Parszywka" brzmi brzydko, a maluszek jest sliczny. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: No to bedziemy czekac na dobre wiesci! -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']tak mi wychodzi, że 26 stycznia będę w Łodzi i mogłabym zabrać wyżliczke ze sobą (chyba żeby ktoś wcześniej by jechał?) :). Jakby dało sie jakoś zrobić terylkę do tego czasu to byłoby super, ale jeśli nie będzie można, to zrobimy to w W-wie, a pomoc finansowa [B]hesiu[/B] zawsze będzie mile widziana. :)[/QUOTE] Cudnie!!! FM, prosze, skontaktuj sie z p. Ela w sprawie odbioru suni i zapytaj, czy mozliwa jest teraz sterylka. Tak jak pisalam, pomoge ze sterylka, niezaleznie od tego gdzie bedzie. -
Pani ela ścipień arturówek potrzebna każda pomoc!!!
hesia replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Tanitka, to byloby wspaniale, dzieki! Sunia pewnie nie ma sterylki, ale chyba to mozna zorganizowac. Moglabym wspomoc finansowo. Moze CoolCaty by pomogla, z watku wynika, ze p. Ela u Niej bywa. FM wplacilam troche, kochana Maciaszek zrobila bazarek, ale dobrze tez byloby znalezc dogomaniaczki na miejscu w Lodzi i zrobic psiakom oddzielne watki. Napisze do majgi, moze ona zna kogos, kto moglby podjechac do p. Eli i pociagnac choc jeden taki watek. -
Zuzia, masz pw. Cioteczki w skarpetkach, przepraszam, ze tak sie tu wcinam, ale sunia nie ma swojego watku.
-
Zuzia, a sunia ma watek na dogo? Jaka jest cena sterylki?
-
Zabij Robaka Daj Piątaka Sonia ma DT zbieramy na szczepienie i odrobaczenie
hesia replied to beba's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']No dokładnie. Jeśli do tej pory nie poskutkowało, trzeba wszystko pozmieniać.[/QUOTE] Nie znam sie na allegro, ale wiem, ze jest tzw. wyroznione. Moze to pomoze. Moglabym ponownie przeslac na konto Piromanki 12,60 (nr konta mam). Ale potrzebny bylby wyciskajacy lzy z oczu tekst. Musi sie udac.