Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. [quote name='_bubu_']niestety ta Pani nie ma żadnych pieniędzy na sterylkę. W domu faktycznie skromnie. To co robimy?[/QUOTE] Ok, to umow sunie na sterylke.
  2. Z ta sasiadka to cos nie tak? Spytaj, czy dolozy sie do sterylki, moze chociaz 30zl. Przy takiej ilosci sun z tego watku, kazdy grosz dobry. Jesli tak, to prosze, umawiaj sunie na sterylke.
  3. Bubu, a kiedy kastracja i sterylka? Jesli beda w miare szybko, postaram sie pomoc w nastepnych. Czy "ma dom" (np. Klapouszek) na pierwszej stronie oznacza, ze jest juz w nowym domu, czy dopiero pojedzie?
  4. [quote name='Porta Nigra']W weekend postaramy się po nią pojechać, jeśli tylko Pani Ela zechce ją nam oddać. Wezmę ją do siebie, mąż już się zgodził.[/QUOTE] [B][COLOR=Black]Porta Nigra[/COLOR][/B], bardzo sie ciesze, ze wezmiesz sunie. Gdybys byla u p. Eli osobiscie i miala czas oraz mozliwosci, prosze, zrob tam zdjecia jakims adopcyjnym psiakom, a w szczegolnosci suni, o ktorej pisala Tanitka (pół rocznej mix dalmatki). Bedzie choc troche latwiej szukac domow.
  5. [quote name='tanitka']czy jest jakieś forum miłośników nowofunlandów, może pomoga tej biedaczce ? :([/QUOTE] Na dogo jest grupa [URL]http://www.dogomania.pl/forums/753-Nowofundland[/URL] . Aktywna jest tam Niufka, ktora byla tu na watku. Niufka, mozesz pomoc, np. rozpropagowac info o suni na forum nowofunlandow? Prosimy!
  6. [quote name='tanitka']pozdrowienie od Saby z DT/DS :) [/QUOTE] Tanitka, jeszcze boje sie cieszyc, ale mocno trzymam kciuki, aby DT zamienil sie na DS. Sabcia wyglada slicznie, jak dostojna, madra pani, ktora wiele przeszla i wiele rozumie :lol:. Wierze, ze tym oczom Panstwo sie nie opra i szybko podejma decyzje.
  7. Lamia, to moze wiedziec FundacjaMedor, ale Dominika chyba nie jest czesto na dogo. Moze, prosze, zadzwon do p. Eli (t[COLOR=Black]el. [/COLOR][COLOR=Red][COLOR=Black]600 436 897) i spytaj. [/COLOR][/COLOR]
  8. [quote name='mamanabank']Nie nie mają wątków, to są suczki z okolic Łowicza, mają właścicieli i ciężkie życie, dlatego je wspieramy, możesz je zobaczyć na wątku naszej skarpety, link w moim banerku.[/QUOTE] Biedne, planujecie ich sterylizacje? Byloby im latwiej, widze, ze jedna juz rodzila. No i byloby mniej tych slicznych, ale biednych szczeniaczkow...
  9. [quote name='Romka']Świetnie ,musimy jeszcze tylko pomyśleć o Frani a nastepnie o Soni![/QUOTE] A kto to Frania i Sonia? Maja swoje watki?
  10. Tanitko, wielkie dzieki. Prosze, pisz co z sunia. Dla niej bedzie juz tylko lepiej. A widzialas inne pieski p. Eli? Jak one?
  11. Tanitka, oczywiscie, ze pomoge, tak jak Ty pomoglas. Dziekuje Ci bardzo. Prosze, podaj na pw nr konta i ewentualnie sume jaka mam wplacic. A jak pozostale psiaki u p. Eli? Jak tam jest, jak pani sobie radzi?
  12. A jak on sie bidulek czuje? I co z tym dziaduniem, o ktorym pisla Irkowa? Pomogl cos Super Express?
  13. Perdusia, podaj tez nazwisko wlasciciela konta, bo bank odrzuca wplate. Obowiazkowe jest pole "Nazwa kontrahenta".
  14. Podajcie numer konta, wplace te brakujace 20zl
  15. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']hesia, jeśli podasz jakiś tytuł nakierowujący(np. na sterylkę) to pozwoli nam szybciej odszukać Twoją włatę. Najważniejsze jednak, żeby był nick :)[/QUOTE] Pinczerka, nie wpisalam nicku, ale bedzie wiadomo na co (a to jedynie wazne), bo napisalam, ze na kastracje i sterylizacje. Nie napisalam tylko, ze to na te pieski z mieszkania.
  16. Wplace wieczorem na 1 sterylke i na kastracje psa, bo to pewnie on jest tatusiem. Podawac w przelewie dokladny cel, czy bedzie wiadomo na ktore pieski? Bubu, ceny nie sa najgorsze, ale moze przy tej ilosci uda sie cos jeszcze wytargowac? Przy pieciu, 150 (co zdarza sie dosc czesto na dogo) pozwoliloby na jedna sterylke wiecej. Pewnie szanse male, ale moze warto spytac ;) ...
  17. Lulka, to podaj jakiekolwiek konto i napisz jaki ma byc dopisek. "Na Parszywka" brzmi brzydko, a maluszek jest sliczny.
  18. :multi::multi::multi: No to bedziemy czekac na dobre wiesci!
  19. [quote name='tanitka']tak mi wychodzi, że 26 stycznia będę w Łodzi i mogłabym zabrać wyżliczke ze sobą (chyba żeby ktoś wcześniej by jechał?) :). Jakby dało sie jakoś zrobić terylkę do tego czasu to byłoby super, ale jeśli nie będzie można, to zrobimy to w W-wie, a pomoc finansowa [B]hesiu[/B] zawsze będzie mile widziana. :)[/QUOTE] Cudnie!!! FM, prosze, skontaktuj sie z p. Ela w sprawie odbioru suni i zapytaj, czy mozliwa jest teraz sterylka. Tak jak pisalam, pomoge ze sterylka, niezaleznie od tego gdzie bedzie.
  20. Tanitka, to byloby wspaniale, dzieki! Sunia pewnie nie ma sterylki, ale chyba to mozna zorganizowac. Moglabym wspomoc finansowo. Moze CoolCaty by pomogla, z watku wynika, ze p. Ela u Niej bywa. FM wplacilam troche, kochana Maciaszek zrobila bazarek, ale dobrze tez byloby znalezc dogomaniaczki na miejscu w Lodzi i zrobic psiakom oddzielne watki. Napisze do majgi, moze ona zna kogos, kto moglby podjechac do p. Eli i pociagnac choc jeden taki watek.
  21. Zuzia, masz pw. Cioteczki w skarpetkach, przepraszam, ze tak sie tu wcinam, ale sunia nie ma swojego watku.
  22. Zuzia, a sunia ma watek na dogo? Jaka jest cena sterylki?
  23. [quote name='Piromanka']No dokładnie. Jeśli do tej pory nie poskutkowało, trzeba wszystko pozmieniać.[/QUOTE] Nie znam sie na allegro, ale wiem, ze jest tzw. wyroznione. Moze to pomoze. Moglabym ponownie przeslac na konto Piromanki 12,60 (nr konta mam). Ale potrzebny bylby wyciskajacy lzy z oczu tekst. Musi sie udac.
×
×
  • Create New...