-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Najgorsze, że to wszystko kosztuje.. Hotelik super sprawa, ale wcześniej trzebaby zebrać deklaracje.. A w kolejce czeka też zagłodzona sunia ze szczeniakami, ma już załatwione miejsce w hoteliku, tylko nie udało się jej jeszcze odebrać... -
Pozostaje mi trzymać kciuki.. Jak się znów nie uda to się chyba załamię....
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Kurcze na pewno ma 10 lat?? Nie wygląda na tyle..... -
Z tego co wiem, zawiódł sprzęt - samochód jednej z dziewczyn nawalił, a druga odbiera swój od mechanika jutro. I jutro mają podjechać po sunię..
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']Dziewczyny na co wy liczycie przeciez mozna straz miejska poprosic o interwencje ,przeciez ona tam nie przezyje. W Krakowie juz dawno zostal by odebrana .[/QUOTE] To nie tak, że dziewczyny nie chcą.. Chodzi o to, żeby załatwić to tak, żeby uniknąć odwiezienia suni do schroniska..
-
Super :) Trzymam kciuki...
-
Podniosę chociaż...
-
Podniosę...............
-
No i jak - udało się? ;)
-
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Świetnie to opisujesz mondralala :lol: Ale dobrze Dusia trafiła :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czyli to na 100% sunia? Jeśli chodzi o reakcję na koty, to czy umie na smyczy chodzić - nie mamy jak sprawdzić, a azylu nie można psów wyprowadzać na spacery. -
Na pewno jeszcze nie odebrana....
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='natalek']rzeczywiście, psiak uroczy, ale też bardzo biedny. :( potrzeba jakichś ogłoszeń ?[/QUOTE] Na pewno... Na tą chwilę nie ma żadnych......... -
Nie ma.....
-
[quote name='_Aga_'] [URL=http://img39.imageshack.us/i/20110302156.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2117/20110302156.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [/QUOTE] Matko, te oczy.......... :(
-
Zdjęcia są robione komórką... efra mówiła, że postara się o nowe.. Ale.. chyba trzeba szybko działać.......... Nie wiem, może hotelik??? I znów ewentualnie problem - jak odebrać? Kogo prosić o interwencję?? [URL=http://img196.imageshack.us/i/20110302151.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9072/20110302151.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/20110302156.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2117/20110302156.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img856.imageshack.us/i/20110302157.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6223/20110302157.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Komentować chyba nie trzeba :( [URL=http://img15.imageshack.us/i/20110302148.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7039/20110302148.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img94.imageshack.us/i/20110302149.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/350/20110302149.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/20110302150.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9624/20110302150.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Rozliczenie: [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] monia&nero - 20 zł Negrita8 - coś po 01.04 masza44 - pomoże finansowo po 01.04 Juldan - coś pollacca - ? Nikki - bazarek anula42 - 200 zł Trisza - 40 zł [B]Deklaracje stałe:[/B] Trisza - 20 zł miesięcznie anula42 - 100 zł miesięcznie - [B][COLOR=lime]nie płaci[/COLOR][/B] aga.k - 20 zł miesięcznie -pollacca - 100 zł miesięcznie - [B][COLOR=lime]nie płaci[/COLOR][/B] azalia - 10 zł miesięcznie - [B][COLOR=lime]nie płaci[/COLOR][/B] Merime - 20 zł od maja - [B][COLOR=lime]nie płaci[/COLOR][/B] Fufurek - 20 zł znajoma Renata N - 20 zł TŻ KateKermit - 20 zł koleżanka Triszy - 40 zł - [B][COLOR=#00ff00]nie płaci[/COLOR][/B] xmartrix - 10 zł yucca - 10 zł Panna Marple - 30 zł [SIZE=1][COLOR=#a9a9a9][B]Wpłaty:[/B] [I][B][U]marzec:[/U][/B][/I] monia&nero - 20 zł (21.03) pollacca - 83,15 zł aga.k - 20 zł Trisza - 20 zł anula42 - 200 zł Ewa Ł. (Juldan) - 30 zł azalia - 10 zł Fufurek - 20 zł anula42 - 200 zł Merime - 100 zł = 703,15 zł - 250 zł (Merime) - 350 zł hotel = 103,15 zł [B][I][U]kwiecień:[/U][/I][/B] anula42 - 100 zł Monia&Nero - 50 zł Renata N - 20 zł Fufurek - 20 zł Marta D. - 40 zł TZ Katekermit - 20 zł Nikki - bazarek - 100 zł aga.k - 20 zł Nikki - bazarek - 178 zł azalia - 10 zł Trisza - 20 zł = 681,15 zł - 350 zł hotel = 331,15 zł [B][I][U]maj:[/U][/I][/B] Trisza - 20 zł TZ Katekermit - 20 zł bazarek _Aga_ i aga.k - 40 zł Renata N - 20 zł Marta D. - 40 zł Bazarek aga.k i _Aga_ - 25 zł Fufurek - 20 zł Bazarek _Aga_ i aga.k - 13.75 zł aga.k - 20 zł azalia - 10 zł anula42 - 100 zł = 659,9 zł - 350 zł hotel = 309,9 zł [B][I][U]czerwiec:[/U][/I][/B] TZ Katekermit - 20 zł Renata N - 20 zł Marta D. - 40zł aga.k - 20 zł Marta0731 - 20zł Fufurek - 20zł azalia - 10 zł Trisza - 20 zł anula42 - 100 zł = 579,9 zł - 350 zł hotel = 229,9 zł [B][I][U]lipiec:[/U][/I][/B] aga.k - 20 zł Marta D.- 40 zł TZ Katekermit - 20 zł znajoma RenatyN - 20 zł azalia - 10 zł anula42 - 100 zł Fufurek - 20 zł = 459,9 zł - 350 zł hotel = 109,9 zł [B][I][U]sierpień:[/U][/I][/B] aga.k - 20 zł TZ Katekermit - 20 zł znajoma Renaty N - 20 zł Marta D. - 40 zł Trisza - 20 zł azalia - 10 zł anula42 - 100 zł Fufurek - 20 zł = 359,9 zł - 350 zł hotel = 9,90 zł [B][I][U]wrzesień:[/U][/I][/B] azalia - 10 zł Trisza - 20zł Katekermit - 20 zł MartaD - 40 zł aga.k - 20 zł znajoma Renaty N - 20zł Fufurek - 20 zł = 159,90 zł - 350 zł hotel = - 191,1 zł [B][I][U]październik:[/U][/I][/B] 167 zł od Irvina :) aga.k - 20 zł TZKatekermit - 20 zł znajoma Renaty N - 20 zł Fufurek - 20 zł azalia - 10 zł Trisza - 20 zł = 86,90 zł - 350 zł hotel = -263,1 zł [B][I][U]listopad:[/U][/I][/B] aga.k - 20 zł Trisza - 20 zł Fufurek - 20 zł azalia - 10 zł TZ Katekermit - 20 zł MartaD - 40 zł znajoma Renaty N - 20 zł = -113 zł - 350 zł hotel = -463,1 zł [B][I][U]grudzień:[/U][/I][/B] azalia - 10 zł TZ Katekermit - 20 zł Trisza - 20 zł MartaD - 40 zł Fufurek - 20 zł aga.k - 20 zł znajoma Renaty N - 20zł _Aga_ - 7 zł z bazarku [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przedświąteczny-bazar-na-nieświąteczną-codzienność-naszych-bied-04.12"][COLOR=#a9a9a9]http://www.dogomania.pl/threads/217956-Przedświąteczny-bazar-na-nieświąteczną-codzienność-naszych-bied-04.12[/COLOR][/URL][COLOR=#a9a9a9] = -306,1 zł - 350 zł hotel - 7 zł ogłoszenia = -663,1 zł [B][I][U]styczeń:[/U][/I][/B] znajoma Renaty N - 20 zł aga.k - 20 zł Trisza - 20 zł Marta D. - 40 zł TZ Katekermit - 20 zł Fufurek - 20 zł 130 zł uzbierane od darczyńców z fb = -393,1 zł - 350 zł hotel = -743,1 zł [B][I][U]luty:[/U][/I][/B] znajoma Renaty N - 20 zł aga.k - 20 zł Ewa M. - 25 zł TZ Katekermit - 20 zł MartaD. - 40 zł fufurek - 20 zł Trisza - 20 zł -578,1 zł - 350 zł hotel = -928,1 zł [B][I][U]marzec:[/U][/I][/B] znajoma Renaty N - 20 zł yucca - 10 zł Jadwiga M. - 200 zł Mariusz M. - 25 zł xmartix - 10 zł aga.k - 20 zł TZ Katekermit - 20 zł Marta0731 - 30 zł = -593,1 zł [U][I][B]kwiecień:[/B][/I][/U] yucca - 10 zł aga.k - 20 zł xmartix - 10 zł ewakrakow - 50 zł Jadwiga M. - 150 zł znajoma Renaty N - 20 zł = -333,1 zł [I][U][B]maj:[/B][/U][/I] yucca -10 zł aga.k - 20 zł znajoma Renaty N - 20 zł xmartix - 10 zł Jadwiga M. - 150 zł = -123,1 zł [I][U][B]czerwiec: [/B][/U][/I] yucca - 10 zł xmartix - 10 zł aga.k - 20 zł -83,1 zł - 140 zł dopłata za hotel za marzec[/COLOR][/SIZE] -------------------------------------- [B]Wpłaty bezpośrednio do LILUtosi:[/B] + 120 zł ze skarpety im. Talcott + 76 zł z Kundelkowej Skarbonki [COLOR=#000000]20zł Eski [/COLOR] [COLOR=#000000]100zł PANNA MARPLE[/COLOR] [COLOR=#000000]50zł MAXIMILLER[/COLOR] [COLOR=#000000]100zł Anna K z Wrocławia [/COLOR] [COLOR=#000000]30zł MARTA0731[/COLOR] [COLOR=#000000]20zł AIMEZ_MOI[/COLOR] [COLOR=#000000]30 zł bico[/COLOR] [COLOR=#000000]20zł ewakrakow[/COLOR] [COLOR=#000000]20zł MikAga[/COLOR] [COLOR=#000000]300zł Renata T. Łosice[/COLOR] [COLOR=#000000]35zł Figunia[/COLOR] [COLOR=#000000]20zł Ewu [/COLOR][COLOR=#000000]20zł ANNAA4[/COLOR][COLOR=#000000]25 zł Wykrywka[/COLOR] [COLOR=#000000]10 zł Agnieszka103[/COLOR] [COLOR=#000000]15zł Alma[/COLOR] [COLOR=#000000]30 zł kizi-mizi[/COLOR] [COLOR=#000000]120 zł yucca - bazarek[/COLOR] [U][B]Wydatki 1:[/B][/U] Merime - 250 zł hotel - 350 zł hotel - 350 zł 350 zł za hotel - sierpień 350 zł za hotel - wrzesień 350 zł za hotel - październik 350 zł za hotel - listopad 350 zł za hotel - grudzień - 7 zł za ogłoszenia zakupione na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219198-40-za-7-PLN-Ogłoszeniowy-II-na-schronisko-w-Sosnowcu-do-31-12-11r-Zapraszamy-!-[/URL] - 270 zł za hotel - styczeń - 80 zł za hotel - styczeń - dopłata - 350 zł za hotel - luty - 120 zł + 50 zł za hotel - marzec - 140 zł dopłata za hotel - marzec - 26 zł - szczepienia - 300 zł za hotel - kwiecień - 310 zł za hotel - maj - 300 zł za hotel - czerwiec - 55 zł za hotel - lipiec (i tym sposobem wyzerowaliśmy konto Lilu -wszystkie wpłaty bezpośrednio do niej na Badiego) [B] Wpłaty na konto: aga.k:[/B] 150 zł - 08.05.2012 Jadwiga M. 150 zł - 12.06.2012 deklaracja od czerwca do października Panna Marple 40 zł - 13.06.2012 deklaracja TŻ Katekermit 150 zł - 21.06.2012 Jadwiga M. 23,10 zł - 02.07.2012 zwrot nadpłaty od efry 20 zł - 02.07.2012 deklaracja Trisza 10 zł - 02.07.2012 deklaracja za lipiec yucca 332 zł - 03.07.2012 z bazarku od paula_t 20 zł - 10.07.2012 moja deklaracja 20 zł - 18.07.2012 deklaracja TŻ Katekermit 13 zł - 20.07.2012 z bazarku od paula_t 40 zł - 27.07.2012 koleżanka Renaty N 180 zł - 27.07.2012 z bazarku od paula_t 20 zł - 05.08.2012 deklaracja Trisza 10 zł - 06.08.2012 deklaracja yucca 50 zł - 06.08.2012 Jolanta A. 20 zł - 10.08.2012 moja deklaracja 20 zł - 25.08.2012 koleżanka Renaty N 20 zł - 31.08.2012 yucca za wrzesień 50 zł - Jolanta A. (05.09.2012) 20 zł - 10.09.2012 moja deklaracja 150 zł - Jadwiga M. (12.09.2012) 25 zł - Anna G. (18.09.2012) 20 zł - Trisza (18.09.2012) 20 zł - yucca za październik (03.10.2012) 20 zł - xmatrix (05.10.2012) 50 zł - Jadwiga M. (05.10.2012) 50 zł - Jolanta A. (05.10.2012) 25 zł - Anna G. (08.10.2012) 20 zł - moja deklaracja (10.10.2012) 25 zł - Anna G. (29.10.2012) 10 zł - yucca za listopad (02.11.2012) 60 zł - Anna K. za XI i XII (04.11.2012) 10 zł - Edek za XI (05.11.2012) 50 zł - Jolanta A. (05.11.2012) 20 zł - Trisza (06.11.2012) 20 zł - koleżanka Renaty N (07.11.2012) 20 zł - moja deklaracja (10.11.2012) 50 zł - Jadwiga M. (14.11.2012) 30 zł - xmatrix (26.11.2012) 25 zł - Anna G. (29.11.2012) 10 zł - Edek za XII (03.12.2012) 10 zł - yucca za XII (03.12.2012) 100 zł - TŻ Katekermit (03.12.2012) 50 zł - Jolanta A. (05.12.2012) 50 zł - Jadwiga M. (05.12.2012) 20 zł - koleżanka Renaty N (07.12.2012) 250 zł - Anna K. od I do VI + prezent świąteczny (09.12.2012) 20 zł - ja (10.12.2012) 20 zł - Trisza (27.12.2012) 25 zł - Anna G. (27.12.2012) 10 zł - yucca za I (02.01.2013) 10 zł - edek za I (02.01.2013) 22 zł - z bazarku (-07.01.2013) [U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233878-znów-tworzę-)-proszę-nie-pisać-)?p=19845803#post19845803"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3#post19845803[/URL][/U] 50 zł - Jolanta A. (07.01.2013) 50 zł - Jadwiga M. (07.01.2013) 20 zł - ja (10.01.2013) 20 zł - Małgorzata K. (24.01.2013) 30 zł - Anna G. (30.01.2013) 10 zł - yucca za II (01.02.2013) 10 zł - edek (04.02.2013) 50 zł - Jolanta A. (05.02.2013) 313,30 zł - z bazarku (12.02.2013) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237553-Kryminały-Sumińska-filmy-dla-Badiego-na-hotelikowanie-16-01?p=20196020#post20196020"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post20196020[/URL] 20 zł - ja (12.02.2013) 50 zł - Jadwiga M. (13.02.2013) 30 zł - xmatrix (28.02.2013) 30 zł - Anna G. (01.03.2013) 10 zł - yucca (05.03.2013) 50 zł - Jolanta A. (05.03.2013) 50 zł - Jadwiga M. (07.03.2013) 10 zł - edek (12.03.2013) 10 zł - yucca (12.03.2013) 20 zł - ja (12.03.2013) 30 zł - Anna G. (27.03.2013) 10 zł - yucca (03.04.2013) 20 zł - koleżanka Renaty N. (05.04.2013) 50 zł - Jolanta M. (05.04.2013) 50 zł - Jadwiga M. (09.04.2013) 20 zł - ja (10.04.2013) 10 zł - edek (12.04.2013) 40 zł - xmatrix (18.04.2013) 30 zł - Anna G. (29.04.2013) 76,29 zł - (02.05.2013) z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241165-Kryminały-filmy-muzyka-dla-Badiego-29-03?p=20604836#post20604836"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post20604836[/URL] 10 zł - edek (13.05.2013)[B] razem wpłaty 3 834,69 zł[/B] [B]wydatki:[/B] 255 zł - dopłata za lipiec (08.08.2012) 310 zł - za sierpień (10.09.2012) 40 zł - za wrzesień (10.09.2012) 260 zł - dopłata za wrzesień (10.10.2012) 310 zł - za październik (07.11.2012) 300 zł - za listopad (11.12.2012) 310 zł - za grudzień (15.01.2013) 310 zł - za styczeń (11.02.2013) 280 zł - za luty (11.03.2013) 310 zł - za marzec (15.04.2013) 350 zł - za kwiecień + 5 dni (09.05.2013) [B]razem wydatki 3 035 zł[/B] na koncie Badiego [B]799,69 zł[/B] -
[quote name='Renata N']Maleństwa :shake: Mam nadzieję, że nie będą tam długo![/QUOTE] Ja też... Mam jeszcze dwa zdjęcia, tylko nie wiem, czy do tego wątku..
-
efra - na tych zdjęciach jest jeden szczeniak prawda? Ile jest w sumie tych szczeniaków? Ta czarna sunia z dłuższym włosem i ta niska ruda też? Który ze szczeniaków ma oczko uszkodzone?
-
Szczeniaki przebywają w tarnowskim azylu... [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0592vr.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4764/img0592vr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img849.imageshack.us/i/img0593.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2264/img0593.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/img0596h.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1619/img0596h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/img0598pu.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7881/img0598pu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/img0602pp.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6089/img0602pp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[B][COLOR=#ff00ff][SIZE=6] [/SIZE] [SIZE=3]5.04.2011[/SIZE] [SIZE=3]Badi już w hoteliku u LILUtosi :)[/SIZE] [SIZE=3]:)[/SIZE][/COLOR][/B] .......................................................................... Psiak przebywa w tarnowskim azylu.. Wygląda na młodego psa, ale ma ponoć ok. 10 lat i jaskrę :(( [URL]http://www.zsok.tarnow.pl/?213,boks-nr-xxi[/URL] Poz. ewidencji 14/2011 Samiec około 10-12 lat, średniej wielkości, czekoladowy, krótkowłosy. [URL="http://img339.imageshack.us/i/img0819qb.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9172/img0819qb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img291.imageshack.us/i/img0782y.jpg/"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9640/img0782y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/img0820c.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3572/img0820c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img825.imageshack.us/i/img0821w.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/6294/img0821w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [SIZE=3][B]Jestem kolejnym azylowym psem...Mam tylko numer ewidencyjny, nic poza tym.Jestem radosny i wesoły, chciałbym bawić się z pozostałymi towarzyszami w kojcu ale nie potrafię.Nic nie widzę.Mam problemy z oczkami...Czuję ciepło na swojej skórze ale nie dostrzegam, słońca, zimno mi, kiedy zmienia się pogoda,ale nie zauważam padającego sniegu.Odliczam kolejne dni po dźwięku otwieranej klatki i krokach ludzi, którzy wsypują do mojej miski pożywienie.Nieporadnie wkładam do niej pyszczek i zjadam kęsy...Nikt po mnie nie przychodzi.Jestem smutny choć nadzieja jeszcze tli się w moim psim serduszku...Chciałbym tylko czuć każdego dnia dotyk mojej pani,pana, wtulić się do ich ciepłych ciał i poczuć bezpiecznie...Już nigdy samotny.A pies, ktory nie widzi, boi się najbardziej...Bo musi mieć obok przyjaciela, który będzie dla niego ostoją.....Zabierz mnie stąd a pokocham Cię z całych sił..........[/B][/SIZE]
-
Cudne wieści :)