[quote name='tamb']Ogłoszę go w Dzienniku Polskim w Krakowie, tylko podajcie numer telefonu do ogłoszenia i jak najwięcej informacji o nim.[/QUOTE]
To ogromna szansa dla psiaka :multi:
[B]tamb[/B] - :Rose:
[B]Trisza[/B] - trzeba się będzie jak najwięcej dowiedzieć o psiaku, tylko jak? ........
No i numer... Do Ciebie? Do azylu nie ma sensu, tam co chwilę ni ma nikogo i telefonów nie odbierają......