Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Super :) Jak się zjawi Trisza to zmieni tytuł ;)
  2. Może po prostu napiszemy, że zbieramy deklaracje dla staruszków na hotelik?
  3. Mam nadzieję, że Trisza da znać, co z tym numerem konta :) No i tytuł kurcze, nie mam pomysłu..........
  4. Niedobrze, bardzo niedobrze, że Pani i jej córka mają takie podejście :shake:
  5. Rozumiem, że do tego, by zrobić wydarzenie dla psiaków, potrzeba dużo informacji? To może tylko zrobić "zaginął dom"? Kurcze nie wiem o co chodzi :oops: [B]danka4u1[/B] - dziękuję :Rose: I dziękuję wszystkim, którzy tu na wątek przybyli :Rose:
  6. [quote name='tamb']Mam nr. tel. i wszystko. Teraz czekamy aż ukażą się 3 pieski już wysłane i wtedy Rudzik wskakuje. Potem trzy pieski z kolejki i Smutka wepchnę. Troszkę to trwa bo ogłoszenia nie są codziennie drukowane.[/QUOTE] Super :multi: Dziękuję [B]tamb[/B] :Rose: [quote name='chi23']Bazarek by był bardzo fajny ale co sprzedawać? Nie ma co sprzedawać...[/QUOTE] [quote name='danka4u1']Chi, sprzedawać można na dogo wszystko[B].....kto zrobi bazarek?[/B] Biegnę jeszcze powysyłac zaproszenia :multi: :multi:[/QUOTE] Ja mogę zrobić bazarek :) Mam trochę rzeczy, dużo od siostry ;) Może [B]Trisza[/B] coś znajdziesz w domu zbędnego, co możnaby sprzedać? ;) Nr konta mogę udostępnić, chyba że [B]Trisza[/B] poda swoje? Czyj numer kontaktowy będzie podany w ogłoszeniach i na FB? efry, czy Twój Trisza?
  7. Jeszcze nadzieja w ogłoszeniu [B]tamb[/B].. [B]Trisza[/B] - podałaś tamb potrzebne informacje? Wolę dopytać, żeby nic nie przeoczyć, bo szkoda taką szansę zaprzepaścić..
  8. Trisza może zmienić tytuł wątku... Tylko na jaki dziewczyny? A co do psiaków - uwierzcie, ciężko się cokolwiek dowiedzieć o tych psiakach.. Tam nie ma wolontariuszy, psy nie są wyprowadzane, więc nie można się dowiedzieć, jak by się zachowywały np. sam na sam z człowiekiem, na spacerze, czy umieją na smyczy chodzić.. A pracownik powie tylko ile "ponoć" pies ma lat (np. Smutek wygląda na więcej niż te 6-7 lat.. jakoś nie chce mi się wierzyć, że ma tylko tyle....).. Ciężko ocenić charakter psa przez kraty, w obecności innych psiaków.. Ech.. Nie wiem, co robić.. Zbierać deklaracje?? Pewnie najlepiej by było zabrać psiaki do hotelu, i tam je spróbować poznać, ale na to potrzeba kasy.. No i nie czarujmy się, to starsze psiaki, mają szanse na adopcje bardzo małe.....
  9. Ja jestem uziemiona przez większą część dnia, mogłabym dopiero koło godziny 18-19 w tygodniu, w weekend mnie nie ma :( Trochę późno o tej godzinie, bo już ciemno... Może ktoś jest bardziej dyspozycyjny?
  10. [quote name='danka4u1']Rozsyłam zaproszenia na wątek. Trzymajci kciuki i życzcie mi szerokiej drogi.[/QUOTE] Trzymam kciuki i dziękuję :Rose:
  11. Co to za strona Trisza? Kto tam nasz azyl "reklamuje"? Fundacja?
  12. No niestety.............. wiem jaka jest rzeczywistość.......... :( Ale trzeba spróbować..............
  13. [quote name='natalek']mogę pomóc. :)[/QUOTE] :Rose: :Rose:
  14. [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?77,boks-nr-x[/url] To może być ten, obaj są w jednym boksie, to by się zgadzało...... Wnioskuję, że ten jest w azylu od 2008 roku :( :(
  15. [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?716,boks-nr-x[/url] To chyba nasz Rudasek? Tego drugiego nie mogę znaleźć........
  16. [quote name='natalek']fajny tekst. a kontakt do kogo ??[/QUOTE] natalek - pomożesz nam go ogłaszać?
  17. [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?213,boks-nr-xxi[/url] To chyba ten psiak? Tekst super, dzięki Trisza :Rose:
  18. Niestety chyba nie ma na stronie azylu tego drugiego biedaka :sad: Rudusia chyba też......... [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?psy-w-azylu,23[/url] Popatrzcie na tego :( : [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?694,boks-nr-x[/url] I ta chudzina :( [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?427,boks-nr-xii[/url]
  19. Dziękuję Wam za przybycie na ten wątek i za pomoc :Rose:
  20. Trisza ma się zaraz pojawić na dogo - najlepiej by było chyba jej numer telefonu podać... Jeśli chodzi o informacje - mało ich mamy i póki psiaki w azylu - niewiele się dowiemy :sad:
  21. [URL=http://img828.imageshack.us/i/imgp1698n.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/4474/imgp1698n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/imgp1699b.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/6797/imgp1699b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. Ślicznotka :loveu: [URL=http://img716.imageshack.us/i/imgp1689k.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3131/imgp1689k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/imgp1690.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5198/imgp1690.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/imgp1695.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4829/imgp1695.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/imgp1696h.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3260/imgp1696h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. [quote name='Renata N']Sonia promuje się sama... Wczoraj poćwiczyłyśmy, a już dziś :lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=6bk8ebfqwq8[/url][/QUOTE] Rewelacyjnie :lol: Mądra sunieczka :loveu:
  24. [quote name='Equus']nie ma co podrzucać bo nie wiadomo co z psiakami[/QUOTE] Czyli lepiej nic nie pisać i wogóle tu nie zaglądać?
×
×
  • Create New...