-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[SIZE="3"][B][COLOR="red"]07.09.2011r. IRVIN jest teraz w bezpłatnym DT.. Musimy mu szybko znaleźć dom stały.. Prosimy o pomoc..[/COLOR][/B][/SIZE] Nie wiem, czy jest sens zakładać kolejny wątek......... Znalazłam go na stronie azylu: [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?618,boks-nr-vii[/url] I krótki opis: Poz. ewidencji 11/2011 Samiec około 2-3 lata, duży, beżowy, krótkowłosy. Tyle o nim wiem.. A reszta.. zdjęcia mówią same za siebie.. [URL=http://img535.imageshack.us/i/img0636c.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/3379/img0636c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img848.imageshack.us/i/img0640q.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/915/img0640q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/img0925q.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6812/img0925q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/img0926i.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3369/img0926i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/img0930uz.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3746/img0930uz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [SIZE="3"][COLOR="#ff00ff"][B]04.04.20011 Biszkopt pojechał do hoteliku do Przebieczan i zmienił imię na [U]Irvin[/U] ;)[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE="3"]Nazywam się Biszkopt, tak nazwali mnie dobrzy ludzie, którzy pragną znaleźć dla mnie dom...Tutaj gdzie przebywam mam tylko numer i jestem częścią wielkiej sfory psiaków, którzy tak jak ja nie mają nikogo..Nie potrafię Wam powiedzieć, jak ciężki był mój los,nie mam siły szczekać, jestem słaby i zagłodzony...Kiedy ktoś zbliża się do siatki, uciekam spłoszony wtulając swoje zmordowane ciało w głąb azylowej budy.Chroni mnie przed deszczem ale tak mi brakuje Ciebie..Miałem kiedyś Pana ale on mnie nie chciał.Nie rozumiem dlaczego, potrafię tak mocno kochać i podstawiać główkę do głaskania.Teraz jestem sam, ciężko mi ustać na łapach,jeszcze kręci mi się w głowie ale próbuję łakomie pochwycić każdy kęs pożywienia.Boję się,że go kiedyś zabraknie a ja nie chcę być już głodny.Nie proszę o wiele, widziałem już wszystko co złe i okrutne...Pragnę abyś mnie pokochał.Proszę...Zabierz mnie stąd a oddam Ci wszystkie pozytywne uczucia i swoją przyjaźń, będę się Tobą opiekował bo Ty mnie wyleczysz,dasz siłę i wiarę w to co dobre i nigdy już nie odtrącisz.....Twój Biszkopt...[/SIZE][/B]
-
[quote name='_Aga_'][url]http://www.zsok.tarnow.pl/?77,boks-nr-x[/url] To może być ten, obaj są w jednym boksie, to by się zgadzało...... Wnioskuję, że ten jest w azylu od 2008 roku :( :([/QUOTE] Wnioskując z tego, że nie da się wejść w ten link, psiaka Smutka nie ma już w azylu......... efra i Trisza mają spróbować dowiedzieć się, co z psiakiem się stało... delfy - ja wiem, że brak podstawowych informacji.. ale niestety takie tu mamy realia - nie ma wolontariatu, osób, które próbowałyby poznać psiaki i mogłyby je "reklamować" wiedząc o nich dużo więcej niż my jesteśmy w stanie dowiedzieć się od kierownictwa......
-
Dopiero teraz weszłam na dogo, wybaczcie.. Danusiu - prześlij proszę do delfy ten numer telefonu i konta.. W azylu bywa efra.. A ona znów na dogo prawie wogóle nie bywa.. Przysłała mi zdjecia jakichś staruszków na maila, a ja nawet nie patrzyłam, bo nie mam jak.. Jutro zerknę, ale aż się boję. Bo i po co zakładać kolejny wątek? Tak jak piszecie - nikt nowy nie przybywa, brak informacji nie pomaga... Nie wiem, co mogłabym jeszcze zrobić.... No i muszę uciekać, bo córcia ryczy....
-
Ale cudowna.... Tylko na kanapę :loveu:
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Foksiu - dziękuję za przybycie :) Wiem, że ta sprawa nie jest łatwa.. i że są psy, które mają dużo gorsze warunki... Zobaczymy, co dziewczynom uda się załatwić.. -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam dla Fado na konto podane w pierwszym poście :) Pozdrawiam :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12'] niestety Pegi ma okropny zwyczaj kopania dołów, jaka skończy jeden zaraz zaczyna kopać następny masakra jakaś[/QUOTE] [quote name='Kocurek']Szkoda ,ze Megi nie ma zwyczaju zakopywania ich po Pegi:)[/QUOTE] Dobre :lol: :lol: -
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę na pw o dane do wpłaty, chciałam przelać dla Fado pieniążki z bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/202515-KONIEC-Kosmetyki-Ciuchy-Torebki-na-Fado-i-Zygmusia-do-02.03. :) -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję raz jeszcze :loveu: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
To pozostaje mi trzymać kciuki ;) Przycisnę efrę, coś ty tam wymyśliła :lol: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, jak to wszystko załatwić dziewczyny, po prostu nie wiem. Co powiesz Kenny wielkiemu wytatuowanemu facetowi, który psa nie chce oddać? Nawet niechby był mały - jak chcesz odebrać sunię? Siłą? Porozmawiam z jedną osobą, z Krakowa, zobaczymy czy da radę pomóc.. -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Te dziewczyny, które tu działają już u faceta były, rozpoznałby je.... -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Na interwencję z Tobą? Napisałam wyżej, ja bym mogła, ale późnym wieczorem... Więcej chętnych nie ma......... -
No rewelacja :lol:
-
Ale ona maleńka przy Twoich psiurkach :loveu: Cudna :loveu: Ciekawa jestem, czy jakiś psiak nie zajął jej miejsca u poprzedniego właściciela..........