-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
mamusie ;) KUBKI NIEKAPKI dla Waszych Dzieciaczków ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/203240-Mini-bazarek-KUBKI-NIEKAPKI-dla-najm%C5%82odszych-zapraszamy!-dla-Fado-do-11.03.?p=16407177[/url]
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Dla Myszki :( ['] ['] ['] -
Poz. ewidencji 51/2011 Samiec około 13-15 lat, mały, płowo - rudy, krótkowłosy. [URL=http://img217.imageshack.us/i/img0537qe.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1830/img0537qe.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img852.imageshack.us/i/img0539.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/7719/img0539.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Puchatek Kodi-dostał szansę!Już w DS.Dziękujemy wszystkim za pomoc!;)
_Aga_ replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Podniosę...... -
Trzymam kciuki za kociaka... Super że Boluś zdrowieje :) A dla tego bidusia potrąconego :( ['] [']
-
[CENTER][I]Nazwali mnie [B]Rudzik,[/B] ale to przecież nie jest moje prawdziwe imię... I nie rozumiem dlaczego mnie zamknęli za kratami jak przestępcę? Czy nie wiedzą, że muszę dalej szukać mojego Ludzia? Słyszałem jak mówili, że On odszedł. No dobrze, niech im tam będzie – odszedł gdzieś, bo widocznie musiał... Ale Ja go przecież kiedyś znajdę... mam taki dobry węch i słuch... Już nawet wydawało mi się, że znalazłem trop... tak się cieszyłem... ale jacyś ludzie mnie złapali i uwięzili.....[/I] [I] Nie wiem ile czasu mi jeszcze zostało, bo lata swoje mam...i ciągle za tymi kratami siedzę...Siedzę, i rozmyślam jak się stąd wydostać... Już dawno bym stąd uciekł, tylko mam jeden problem...Znalazłem tutaj kumpla... Kumpla o trochę smutnych oczach. Pewnie dlatego nazwali go [B]Smutek[/B]... Ale powiem wam w sekrecie, że mój kumpel potrafi nawet koziołki wywracać z radości, tylko nikt z wyjątkiem mnie o tym nie wie, bo przecież w zamknięciu nie chce się często nawet ogonkiem zamerdać... I tutaj jest właśnie "pies pogrzebany"... Gdybym uciekł, to musiałbym zostawić Smutka samego... Ale tak się przecież z przyjaciółmi nie postępuje. No, to siedzimy sobie razem na betonie, albo w budzie, i patrzymy na chmurki... Ehhhh, często nawet gadać nam się nie chce.... [/I] [I] [B]Tutaj się naprawdę nie da żyć![/B][/I] [I]Mój Ludź zawsze mówił, że jestem mądrym psiakiem, więc wymyśliłem, że napiszę ten list i poproszę Was o pomoc...[/I] [/CENTER] [CENTER][B][I]CZY KTOŚ MÓGŁBY NAS (MNIE I MOJEGO KUMPLA SMUTKA) STĄD WYCIĄGNĄĆ???[/I][/B] [/CENTER] [CENTER][I]Potrafimy skakać, lizać, biegać, i wariować z radości...[/I] [I] Aha, byłbym zapomniał – [B]POTRAFIMY KOCHAĆ BEZWARUNKOWO!!![/B][/I] [I][B] Jeżeli chciałbyś pomóc to możesz zaoferować nam dom - na jakiś czas, albo na zawsze. Ale możesz również zasponsorować naszą (Rudzika i Smutka) wolność...!!![/B][/I] [B][I]DAJ NAM SZANSĘ NA ŻYCIE POZA KRATAMI – POMOŻESZ???[/I][/B][/CENTER] [U]Deklaracje:[/U] [quote name='Ewa&Duffel']Jakby co to mogę dorzucić [B]kilka rzeczy na bazarek[/B] ;)[/QUOTE] [quote name='ogonek2']dam na ślepaczka [B]50zł[/B] co możemy zrobić szybko żeby zdążyć przed/z* adopcją? *niepotrzebne skreślić.[/QUOTE] Zebrałam wszystkie chyba deklaracje jakie na wątku padły....
-
Cudna :loveu: Żeby się udało ten domek znaleźć......
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
_Aga_ replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podniosę Fadusia.... -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Podniosę....... -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justa.... :( Trzymaj się.... :( -
hop hop :)
-
[quote name='Kana'] [IMG]http://vlep.pl/fudk6i.jpg[/IMG] [/QUOTE] Cudne!!! :loveu:
-
[quote name='dorota1']Tamb prosiła o zdjęcia, bo pewno chce Tolę ogłosić w Dzienniku Polskim, dla suni to wielka szansa, więc zdjęcia bardzo potrzebne;)[/QUOTE] Trzymam kciuki w takim razie :)
-
To czekamy niecierpliwie :) :)
-
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
_Aga_ replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Podniosę........... -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Dokładnie.. I co potem? Tam z powrotem? -
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
O jak cudnie :) Jak Wam się to udało? :lol: Brawo!! -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki.....