Dziewczyny, jak pisze Kenny, spokojnie.. Słowne przepychanki niczego dobrego nie przyniosą.. rabarbar czy jest z TOZu czy nie, coś tam proponuje.. Teraz pytanie, które już padło na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/2024...!Pomocy!/page2[/url] - co z suniami wysterylizowanymi? Wracają na podwórko? Gdzie zostaną przetrzymane po zabiegu?
Co zrobi TOZ tarnowski jeśli się zgłosi sprawę suni zagłodzonej? Co robi w takich sytuacjach? Zabiera psy właścicielom? I co dalej? Gdzie się je umieszcza?