-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='tisane']Zrobić mu ogłoszenia?[/QUOTE] Bardzo proszę, jeśli tylko możesz, to będę wdzięczna dozgonnie ;) :Rose:
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Raczej tak, ale oceniam to po zdjęciu, bo ma całkiem białe te oczka... -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam :Rose: Ja dopiero wróciłam, po całym dniu szkolenia.. Ciekawe, jaki będzie efekt.. Trzymajcie kciuki ;) No i Trisza - jeśli to numer kogoś spoza dogo - to niestety musisz "pilnować", podawać tu na bieżąco wpłaty - musimy się tu rozliczać na bieżąco - a ja będę wklejać rozliczenie w pierwszym poście. -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.zsok.tarnow.pl/?213,boks-nr-xxi[/url] Poz. ewidencji 14/2011 Samiec około 10-12 lat, średniej wielkości, czekoladowy, krótkowłosy. Tak wynika ze strony azylu..... -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ja już dziś muszę uciekać, mam tyle nauki na jutro...... Jutro postaram się pozapraszać troszkę ludzi.. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Super!!!!!!!!! :Rose: -
Trisza, a gdzie on ma te ogłoszenia???? Kurcze nic o tym nie wiem...
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie ma tekstu.. Wogóle mało o nim wiemy.. Sądzę, że to pies z łańcucha.. Pewnie do domu się nie nadaje.. może się mylę.. Nie wiem, jak się o nim czegokolwiek dowiedzieć.... Nie mam pojęcia jak tym wszystkim psiakom pomóc.. -
Nie mam pojęcia, efra chyba najlepiej by wiedziała, czy są jeszcze szczeniaki i jakie..
-
Ech, nikogo nowego na wątku.. Trzeba mu wykupić ogłoszenia.. Tylko kurcze jak go ogłaszać, skoro nic o nim nie wiemy?
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę.......... -
Sunieczka "mieszka" na podwórku w zgrai ok. 30 psów.. [URL=http://img714.imageshack.us/i/imgp1644y.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1961/imgp1644y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img863.imageshack.us/i/imgp1647.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/9237/imgp1647.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/imgp1648.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9408/imgp1648.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Pani Haniu.... tak mi przykro....... :sad:
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Rozliczenie: [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] [B]Deklaracje stałe:[/B] edek - 20 zł chi23 - 10 zł [B]Wpłaty:[/B] [B][I][U]marzec:[/U][/I][/B] Mayuko - 16 zł [B][I][U]kwiecień:[/U][/I][/B] Waleria Pązik - 10 zł azalia - 50 zł edek - 20 zł -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Reniu - nie wiem, trzebaby dzwonić do kierownika.. Ale jeśli one tam mają opiekę weterynaryjną, to może kierownik uzna, że nie jest to konieczne? -
Pamiętam o Was małe psotniki ;) I o Guciu... :) ['] ['] ['] [']
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję Danusiu :Rose: -
Zapisuję...............
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Trzymam kciuki za Eustachego.......... -
[url]http://www.zsok.tarnow.pl/?131,boks-nr-vi[/url] I krótki opis na stronie: URZĄD GMINY GROMNIK Poz. ewidencji 31/2011 Samiec około 13-15 lat, duży, czarny podpalany, długowłosy. Tyle o nim wiemy.... [URL=http://img101.imageshack.us/i/img0641mb.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4921/img0641mb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/img0643m.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6461/img0643m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/img0644ge.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9790/img0644ge.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0648x.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3820/img0648x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/img0650z.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8907/img0650z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]