Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. to ja temu ONkowi założę oddzielny wątek..
  2. No lepiej z kapciem niż z Niko :evil_lol:
  3. A tu jest drugi ślepaczek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203717-%C5%9Aliczny-czekoladowy...-i-%C5%9Blepy-(((([/url]
  4. Danuś - ONek ślepaczek jest jeden - na pierwszej stronie tego wątku wkleiłam, chyba w trzecim poście.
  5. Trisza dzwoniła i dowiedziała się, że nie ma i tego i tego psiaka. Ale Rudzik nadal na stronie. Jeśli faktycznie poszedł dwa dni temu, to może po prostu strona nie jest zaktualizowana. Dokumentacja na pewno jest, musi być, ale nie wiem, kto może sprawdzić i ewentualnie pojechać na wizytę poadopcyjną.
  6. Super, czekamy na zdjęcia :)
  7. [quote name='Ritafi']Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat suni w schronisku boks 5 273/2010 Jaki ma stosunek do psów,kotów,ludzi?czy wymaga leczenia?[/QUOTE] Powiedz, jak się tego dowiedzieć w schronie gdzie nie ma wolontariatu? Wątpię, żeby ktoś Ci o tej suni coś więcej powiedział.. [quote name='chi23']Ślepy w schronisku to masakra:mdleje::mdleje::mdleje: Onkowatego rozreklamuję jak się tylko da.. Tylko ciekawe co sie stało z tamtymi? Jak to w ogóle możliwe żeby nagle znikneły dwa psy???:crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Dziękuję za reklamowanie ONka :Rose: A co do tych dwóch - nie zniknęły tylko ponoć są wyadoptowane..
  8. [quote name='edek']Jakim cudem Smutasek mógł być wyadoptowany 2 tyg temu jak 8 marca były wstawiane na wątek zdjęcia ich ???[/QUOTE] Niemożliwe, żeby Smutasek poszedł do adopcji 2 tygodnie temu, bo 7 marca efra robiła mu zdjęcia z Rudzikiem..
  9. hehe, Reniu, spokojnie, spokojnie, widzę, że to tylko niewinne zabawy :lol:
  10. delfy - chociaż czasem podnieś wątek... o więcej nie proszę.
  11. A na pierwszej stronie dodałam staruszka ślepaczka ONka.... Może teraz jemu ten wątek poświęcimy.. Tylko znów - czy jest sens, pewnie szybko znajdzie domek..
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204263-Szkielet[/url]........ To kolejny psiak z azylu.. Nie wiem, czy jest sens go ogłaszać.. Pewnie szybko znajdzie dom..
  13. Może nie usuwać wydarzenia na FB.. Może ktoś kto psiaki adoptował odezwie się? Może zmień tekst, albo dopisz (jeśli można), że zależy nam na tym by wiedzieć, co z psiakami, że zaangażowałyśmy się w szukanie im domu, itd?
  14. To jest mały schron, kilkanaście boksów, raczej nie ma możliwości, żeby się pies zgubił. Zresztą skoro ze strony azylu te psiaki zostały usunięte, to znaczy, że ich już tam nie ma..
  15. ata - zrób miejsce, chcę Ci wiadomość wysłać i nie mogę ;)
  16. Nie słyszałam, żeby jakieś adopcje zagraniczne były. Trzebaby do azylu zadzwonić i spytać. ata - co mamy zrobić? Co i jak?
  17. Zresztą dziewczyny, wejdźcie na stronkę: [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?psy-w-azylu,23[/url] Przejrzyjcie psy w azylu, spójrzcie na numery ewidencyjne - jeden z numerów to rok przyjęcia do schronu. Tylko dwie sunie są z 2005-2006 roku chyba, reszta psów (zdecydowana większość) to rok 2010-2011, kilka z 2009. I same zobaczcie - czy tak jest w jakimkolwiek schronie? Ani jednego staruszka, który by był na "dożywociu". Wszystko wyadoptowane. Po prostu wzorcowy i do naśladowania schron. No i po co tam wolontariat, skoro nasze społeczeństwo tak chętnie do azylu jeździ i adoptuje wszystkie psy, jak leci, młode/stare/chore/zdrowe...
  18. Nie ma ani Rudzika, ani Smutka.. W przeciągu dwóch tygodni te dwa staruszki poszły do adopcji. Mamy tutaj w Tarnowie i okolicach bardzo dobrych, kochających zwierzęta ludzi. Adoptują jak widać nawet stare, biedne psiaki. Wybierają spośród zgrai psów te najbiedniejsze i zabierają do domów. Nic tylko fanfary by się przydały. Dziewczyny - nie liczcie na to, że kierownik da nam zerknąć w dokumentację..
  19. [quote name='danka4u1'][B][SIZE=3][COLOR=red] Do czego łaskawie dopuszczane są te osoby na terenie azylu, bo przeciez nie do [I]oglądania i podziwiania piesków[/I]...[/QUOTE] No myślę Danuś, że głównie do tego....
  20. Sądząc po numerze ewidencyjnym trafił do azylu właśnie w styczniu 2011 roku.. Może się mylę.
  21. Albo taki trafił do azylu.. Sądząc po numerze ewidencyjnym, niedługo siedzi w azylu..
  22. [B]Deklaracje jednorazowe:[/B] Olena84 - coś paulinken - dorzuci się bea100 - 200 zł Mysza2 - dorzuci się joana - 50 zł gadzia - 30 zł Gonia13 - parę groszy za jakiś czas tisane - 20 zł Lilek - 50 zł Renata N - 100 zł Mysza2 - 20 zł anula42 - 200 zł [B]Deklaracje stałe:[/B] edek - 50 zł od kwietnia Renata N - 40 zł od kwietnia kambyzesa - 50 zł tisane - 20 zł od kwietnia Felka z Bagien - 30 zł od kwietnia Lilek - 20 zł Fufurek - 20 zł [B]Wpłaty:[/B] [B][U]marzec:[/U][/B] Renata N - 100 zł Lilek - 50 zł joana - 50 zł bea100 - 200 zł Ewa Gadzińka z FB - 50 zł tisane - 20 zł M. Majewska - 10 zł Mysza2 - 20 zł kambyzesa - 50 zł Gonia13 - 30 zł Zosia123 - 20 zł Fufurek - 20 zł anula42 - 200 zł [U][B]kwiecień:[/B][/U] tisane- 20 zł edek - 50 zł Renata N - 40 zł Fufurek - 20 zł efra - 20 zł Felka z Bagien - 30 zł Lilek - 30 zł kambyzesa - 50 zł [U][B]maj:[/B][/U] edek - 50 zł Felka z Bagien - 30 zł z mojego bazarku - 41 zł znajoma Renaty N - 20 zł Renata N - 40 zł Bazarek aga.k i _Aga_ - 25 zł Fufurek - 20 zł Bazarek _Aga_ i aga.k - 13,75 zł kambyzesa - 50 zł Felka z Bagien - 10 zł tisane - 20 zł [U][B]czerwiec:[/B][/U] Edek - 50 zł Felka z Bagien - 30 zł kambyzesa - 50 zł znajoma Renaty N - 40 zł tisane - 20 zł [B][U]lipiec:[/U][/B] Edek-50zł Felka z Bagien -30zł Fufurek - 20 zł Gonia13 - 20 zł _Aga_ bazarek - 200 zł przepisane od irmy edek - 20 zł , Masza44 - 20zł danavas - 50 zł RenataN - 40 zł Kambyzesa - 50 zł tisane - 20 zł [B][U]sierpień[/U][/B] Edek - 50zł Kambyzesa - 50 zł Felka z Bagien - 30zł Renata N - 40zł Wydatki: za lipiec 263 zł na hotelik bo reszta była z hoteliku Irmy za sierpień 350 zł
  23. Nie będę zakładała kolejnego wątku.. Dodam tutaj.. kolejnego staruszka - ślepaczka... [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?131,boks-nr-vi[/url] I krótki opis na stronie: URZĄD GMINY GROMNIK Poz. ewidencji 31/2011 Samiec około 13-15 lat, duży, czarny podpalany, długowłosy. Tyle o nim wiemy.... [URL=http://img101.imageshack.us/i/img0641mb.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4921/img0641mb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/img0643m.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6461/img0643m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/img0644ge.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9790/img0644ge.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0648x.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3820/img0648x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/img0650z.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8907/img0650z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...