-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
No lepiej z kapciem niż z Niko :evil_lol:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Podniosę........ -
Trisza dzwoniła i dowiedziała się, że nie ma i tego i tego psiaka. Ale Rudzik nadal na stronie. Jeśli faktycznie poszedł dwa dni temu, to może po prostu strona nie jest zaktualizowana. Dokumentacja na pewno jest, musi być, ale nie wiem, kto może sprawdzić i ewentualnie pojechać na wizytę poadopcyjną.
-
Super, czekamy na zdjęcia :)
-
[quote name='Ritafi']Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat suni w schronisku boks 5 273/2010 Jaki ma stosunek do psów,kotów,ludzi?czy wymaga leczenia?[/QUOTE] Powiedz, jak się tego dowiedzieć w schronie gdzie nie ma wolontariatu? Wątpię, żeby ktoś Ci o tej suni coś więcej powiedział.. [quote name='chi23']Ślepy w schronisku to masakra:mdleje::mdleje::mdleje: Onkowatego rozreklamuję jak się tylko da.. Tylko ciekawe co sie stało z tamtymi? Jak to w ogóle możliwe żeby nagle znikneły dwa psy???:crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Dziękuję za reklamowanie ONka :Rose: A co do tych dwóch - nie zniknęły tylko ponoć są wyadoptowane..
-
hehe, Reniu, spokojnie, spokojnie, widzę, że to tylko niewinne zabawy :lol:
-
Zresztą dziewczyny, wejdźcie na stronkę: [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?psy-w-azylu,23[/url] Przejrzyjcie psy w azylu, spójrzcie na numery ewidencyjne - jeden z numerów to rok przyjęcia do schronu. Tylko dwie sunie są z 2005-2006 roku chyba, reszta psów (zdecydowana większość) to rok 2010-2011, kilka z 2009. I same zobaczcie - czy tak jest w jakimkolwiek schronie? Ani jednego staruszka, który by był na "dożywociu". Wszystko wyadoptowane. Po prostu wzorcowy i do naśladowania schron. No i po co tam wolontariat, skoro nasze społeczeństwo tak chętnie do azylu jeździ i adoptuje wszystkie psy, jak leci, młode/stare/chore/zdrowe...
-
Nie ma ani Rudzika, ani Smutka.. W przeciągu dwóch tygodni te dwa staruszki poszły do adopcji. Mamy tutaj w Tarnowie i okolicach bardzo dobrych, kochających zwierzęta ludzi. Adoptują jak widać nawet stare, biedne psiaki. Wybierają spośród zgrai psów te najbiedniejsze i zabierają do domów. Nic tylko fanfary by się przydały. Dziewczyny - nie liczcie na to, że kierownik da nam zerknąć w dokumentację..
-
Sądząc po numerze ewidencyjnym trafił do azylu właśnie w styczniu 2011 roku.. Może się mylę.
-
Albo taki trafił do azylu.. Sądząc po numerze ewidencyjnym, niedługo siedzi w azylu..
-
[B]Deklaracje jednorazowe:[/B] Olena84 - coś paulinken - dorzuci się bea100 - 200 zł Mysza2 - dorzuci się joana - 50 zł gadzia - 30 zł Gonia13 - parę groszy za jakiś czas tisane - 20 zł Lilek - 50 zł Renata N - 100 zł Mysza2 - 20 zł anula42 - 200 zł [B]Deklaracje stałe:[/B] edek - 50 zł od kwietnia Renata N - 40 zł od kwietnia kambyzesa - 50 zł tisane - 20 zł od kwietnia Felka z Bagien - 30 zł od kwietnia Lilek - 20 zł Fufurek - 20 zł [B]Wpłaty:[/B] [B][U]marzec:[/U][/B] Renata N - 100 zł Lilek - 50 zł joana - 50 zł bea100 - 200 zł Ewa Gadzińka z FB - 50 zł tisane - 20 zł M. Majewska - 10 zł Mysza2 - 20 zł kambyzesa - 50 zł Gonia13 - 30 zł Zosia123 - 20 zł Fufurek - 20 zł anula42 - 200 zł [U][B]kwiecień:[/B][/U] tisane- 20 zł edek - 50 zł Renata N - 40 zł Fufurek - 20 zł efra - 20 zł Felka z Bagien - 30 zł Lilek - 30 zł kambyzesa - 50 zł [U][B]maj:[/B][/U] edek - 50 zł Felka z Bagien - 30 zł z mojego bazarku - 41 zł znajoma Renaty N - 20 zł Renata N - 40 zł Bazarek aga.k i _Aga_ - 25 zł Fufurek - 20 zł Bazarek _Aga_ i aga.k - 13,75 zł kambyzesa - 50 zł Felka z Bagien - 10 zł tisane - 20 zł [U][B]czerwiec:[/B][/U] Edek - 50 zł Felka z Bagien - 30 zł kambyzesa - 50 zł znajoma Renaty N - 40 zł tisane - 20 zł [B][U]lipiec:[/U][/B] Edek-50zł Felka z Bagien -30zł Fufurek - 20 zł Gonia13 - 20 zł _Aga_ bazarek - 200 zł przepisane od irmy edek - 20 zł , Masza44 - 20zł danavas - 50 zł RenataN - 40 zł Kambyzesa - 50 zł tisane - 20 zł [B][U]sierpień[/U][/B] Edek - 50zł Kambyzesa - 50 zł Felka z Bagien - 30zł Renata N - 40zł Wydatki: za lipiec 263 zł na hotelik bo reszta była z hoteliku Irmy za sierpień 350 zł
-
Nie będę zakładała kolejnego wątku.. Dodam tutaj.. kolejnego staruszka - ślepaczka... [url]http://www.zsok.tarnow.pl/?131,boks-nr-vi[/url] I krótki opis na stronie: URZĄD GMINY GROMNIK Poz. ewidencji 31/2011 Samiec około 13-15 lat, duży, czarny podpalany, długowłosy. Tyle o nim wiemy.... [URL=http://img101.imageshack.us/i/img0641mb.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4921/img0641mb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img801.imageshack.us/i/img0643m.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6461/img0643m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img827.imageshack.us/i/img0644ge.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/9790/img0644ge.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0648x.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3820/img0648x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/img0650z.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/8907/img0650z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]