Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='chi23']Zapisuję sobie staruszka i podnoszę:p Co można dla niego zrobić? To ten rudzielec? Bo jak patrzę na tego drugiego to mi serce ściska:shake:[/QUOTE] Rudzielec wygląda dobrze.. Dopiero co trafił do azylu po śmierci właściciela.... :( A ten drugi i mnie za serce ściska... Wygląda tak smutno, taki zrezygnowany.........
  2. Wkleję zdjęcia od Reni wieczorkiem ;)
  3. Kto mógłby zrobić ogłoszenia? Ja nie umiem.. W tym miesiącu już na minusie, więc zasponsorować nie dam rady...... :(
  4. Podniosę sunię..............
  5. Reniu - dzięki za wieści :) I na zdjęcia czekamy :loveu: Jakby co, na maila mi przyślij, wstawię :)
  6. [quote name='Foksia i Dżekuś']Jak mala bedzie juz troszke podleczona ,odrobaczona i zaszczepiona to prosze zdjecie oraz nr kontaktowy telefonu na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dzięki Beatko :Rose:
  7. Trisza - jest bazarek ogłoszeniowy, można za 10 zł wykupić biedakowi 40 ogłoszeń.. Tylko trzeba napisać tekst. Napiszesz? I może się złożymy na te ogłoszenia, bo ja w tym miesiącu już spłukana :oops: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203916-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-40-60szt-Na-Bezia-ze-sfiksowana-psychika-i-BP-do-25.03godz-15[/url]
  8. Też go mam w subskrypcjach.. Mam nadzieję, że nadal taki piękny i szczęśliwy jak na ostatnich fotkach :)
  9. Reniu - dzięki za wieści :Rose: Trzeba będzie małą poogłaszać..
  10. [quote name='ata']Ależ nie Aga, możesz spać spokojnie ;)[/QUOTE] Ok, dzięki ;)
  11. [quote name='ata'] Nie zdziwię się jeżeli przy następnej prośbie o pomoc, większość, że tak powiem oleje wątek....:razz: [/QUOTE] Nawet jeśli ja ten wątek założę i poproszę o pomoc? Na wszystkie dziewczyny z Tarnowa się "obrażacie"?
  12. Piękna jest :multi:
  13. Jestem na zaproszenie ;) Fajnie tam macie w tym Krakowie ;) Tyle Was jest.. Nawet tu na dogo od razu się wspieracie, podrzucacie wątki psiaków..
  14. Myślę, że się dziewczyny nie obrażą, jeśli to ujawnię, bo to chyba nie tajemnica? No trudno ;) Sunia jest na DT u Renata N i aga.k ;) Będzie mieszkała w ocieplonej budzie i zadaszonym kojcu, ponieważ Renata ma już 4 psiaki, kolejny w domu to by chyba była katastrofa ;) Na pewno będzie miała najlepszą opiekę!! :) :)
×
×
  • Create New...