Myślę, że się dziewczyny nie obrażą, jeśli to ujawnię, bo to chyba nie tajemnica?
No trudno ;)
Sunia jest na DT u Renata N i aga.k ;)
Będzie mieszkała w ocieplonej budzie i zadaszonym kojcu, ponieważ Renata ma już 4 psiaki, kolejny w domu to by chyba była katastrofa ;)
Na pewno będzie miała najlepszą opiekę!! :) :)