Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ten drugi staruszek też taki biedny.... :( I chudziutki.... :( Nie mogę normalnie...........
  2. To ten rudy.. Siedzi ponoć w boksie z innymi staruszkami :( [URL=http://img703.imageshack.us/i/img0613x.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9048/img0613x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/img0614vq.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8435/img0614vq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/img0615u.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9936/img0615u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [quote name='polubek'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4223/0abd7f915673fc06med2.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9236/1d6c192ba41469f1med2.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8803/5ba172c84f176833med2.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7788/d0289fba4d66e2ecmed2.png[/IMG][/URL] proszę banerki ;)[/QUOTE] Nie umiem wstawić banerka :/
  4. A ja dziękuję wszystkim dziewczynom, które tu przybyły na wątek po mojej prośbie na pw.. Ja osobiście pomagam jedynie tutaj, na dogo, niestety nie fizycznie.. i też nie miałam wszystkich informacji, dlatego ich dalej nie przekazywałam.. Widziałam już takie wątki, na których nie było praktycznie żadnych informacji.. tylko na pw.. jak myślicie, dlaczego? Żeby nie zaszkodzić zwierzęciu.. Informacje były przekazywane tylko na priv.. [B]basiu[/B] - może po prostu nie dostałaś pw od Triszy.. Mi się to ostatnio zdarzyło..
  5. Ja wpłaciłam deklarację za luty, ale chyba nicku nie wpisałam ;)
  6. Warto skorzystać z propozycji tamb.. Rozmawiałam już z Triszą, kierownik się zgodził na ogłaszanie psiaka, więc trzeba spróbować.. Tylko zdjęcie zrób efra i ustalcie, kogo nr telefonu podać.. Twój czy Triszy?
  7. No pewnie, zrób zdjęcie, a może coś nowego się na jego temat dowiesz?
  8. Cieszę się strasznie, że domek się tak szybko znalazł :) [B]efra[/B] - tu nikt nie chce źle, w 99% ludzie tutaj chcą po prostu pomóc, nie nastawiaj się tak bojowo ;)
  9. :multi: :multi: :multi: Cudnie się czyta ze świadomością, że już dziewczyny poza schroniskiem :multi:
  10. Zaznaczę.............
  11. hop hop, Trisza tu chyba nie zaglądała.. Napiszę do niej na pw..
  12. Justa - skąd Ty na to wszystko masz siłę..... Trzymaj się!
  13. [quote name='Charly']Ale i sami starsi ludzie np. tacy po 70 przychodzą do schroniska i wybierają....szczeniaczki...:shake:)[/QUOTE] Dziwię się, naprawdę.... Niepoważni są....
  14. [quote name='Charly']mam nadzieję, że nie az tacy "starsi", bo puchatka taka młodziutka..Zawsze się martwię, co będzie za 15 lat etc..[/QUOTE] Też zawsze o tym myślę.... Ale.... trzeba być dobrej myśli.. ;)
  15. Podała numer gg, napisz do niej, pogadaj z nią i wypytaj o co chodzi..
  16. No właśnie nie wiem.. może zabrać, w razie gdybyście Wy jej nie zabierały?? Może skontaktuj się z nią.. Żeby nie było konfliktu tam na miejscu..
  17. Super :) To czekam na wieści od Ratafi :)
  18. Trisza, napisz do ascaro na priv.... Ona ma zamiar tam jutro jechać i nie chce Wam namieszać... Może chce sunię zabrać?????
  19. [quote name='Trisza']Najnowsza wiadomość!Puchatka ma DS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)[/QUOTE] No właśnie pisz, gdzie? Jak? :lol:
×
×
  • Create New...