-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
To ten rudy.. Siedzi ponoć w boksie z innymi staruszkami :( [URL=http://img703.imageshack.us/i/img0613x.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9048/img0613x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img836.imageshack.us/i/img0614vq.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8435/img0614vq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/img0615u.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/9936/img0615u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4223/0abd7f915673fc06med2.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9236/1d6c192ba41469f1med2.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8803/5ba172c84f176833med2.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.pl/threads/193050-Zag%C5%82odzona-sunia-szuka-nowego-domu"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7788/d0289fba4d66e2ecmed2.png[/IMG][/URL] proszę banerki ;)[/QUOTE] Nie umiem wstawić banerka :/ -
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
A ja dziękuję wszystkim dziewczynom, które tu przybyły na wątek po mojej prośbie na pw.. Ja osobiście pomagam jedynie tutaj, na dogo, niestety nie fizycznie.. i też nie miałam wszystkich informacji, dlatego ich dalej nie przekazywałam.. Widziałam już takie wątki, na których nie było praktycznie żadnych informacji.. tylko na pw.. jak myślicie, dlaczego? Żeby nie zaszkodzić zwierzęciu.. Informacje były przekazywane tylko na priv.. [B]basiu[/B] - może po prostu nie dostałaś pw od Triszy.. Mi się to ostatnio zdarzyło.. -
hop hop :)
-
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Cieszę się strasznie, że domek się tak szybko znalazł :) [B]efra[/B] - tu nikt nie chce źle, w 99% ludzie tutaj chcą po prostu pomóc, nie nastawiaj się tak bojowo ;) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
_Aga_ replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: Cudnie się czyta ze świadomością, że już dziewczyny poza schroniskiem :multi: -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Podniosę............ -
Zaznaczę.............
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Justa - skąd Ty na to wszystko masz siłę..... Trzymaj się! -
[quote name='Charly']Ale i sami starsi ludzie np. tacy po 70 przychodzą do schroniska i wybierają....szczeniaczki...:shake:)[/QUOTE] Dziwię się, naprawdę.... Niepoważni są....
-
[quote name='Charly']mam nadzieję, że nie az tacy "starsi", bo puchatka taka młodziutka..Zawsze się martwię, co będzie za 15 lat etc..[/QUOTE] Też zawsze o tym myślę.... Ale.... trzeba być dobrej myśli.. ;)
-
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Podała numer gg, napisz do niej, pogadaj z nią i wypytaj o co chodzi.. -
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
No właśnie nie wiem.. może zabrać, w razie gdybyście Wy jej nie zabierały?? Może skontaktuj się z nią.. Żeby nie było konfliktu tam na miejscu.. -
Super :) To czekam na wieści od Ratafi :)
-
Sunia husky porzucona na wsi ma kochającą rodzinę:)
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Trisza, napisz do ascaro na priv.... Ona ma zamiar tam jutro jechać i nie chce Wam namieszać... Może chce sunię zabrać????? -
[quote name='Trisza']Najnowsza wiadomość!Puchatka ma DS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)[/QUOTE] No właśnie pisz, gdzie? Jak? :lol:
-
Podniosę........