Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Dziewczyny, skoro nie można jawnie to musicie pisać na priva do różnych osób z prośbą o pomoc. Choćby do P. Teresy. Poszukajcie na dogo kogoś, kto mieszka niedaleko tego schroniska.. Inaczej nic nie zdziałacie.
  2. Postaram się jutro pieniążki przelać ;)
  3. Biedna psina.. :( W jakiej to miejscowości? Wstawiłam banerek do podpisu, na razie tylko tyle mogę...
  4. Acha - też to muszę powiedzieć - Pani Tereso - jest Pani Wielka :) :)
  5. Dog jest w DT/hoteliku (płatnym) razem z Rudusiem i owczarkiem ;) Ja mogę przelać z bazarków troszkę kasy :) Dzika_Figa - na Twoje konto??
  6. Super, cieszę się, że się udało :) :) I czekam na wieści :)
  7. paweeł - gazzy tylko zacytowała Twoją wypowiedź... Nie rozumiem, o co się tak oburzasz?
  8. Ja czekam na przelewy z bazarków i też mogę przelać na Twoje konto.. Na razie mam coś koło 30 zł..
  9. Można moje 10 zł przepisać na Capri..
  10. Podniosę chociaż.. Ech..
  11. Cieszę się, że było tyle chętnych kupujących, i że siostra dała takie fajne ciuszki ;) Ja wiem, że macie ogromne wydatki i to kropla w morzu potrzeb, ale każdy grosz się liczy ;) Trzymam kciuki za Was :)
  12. Też nie wierzę.. Ale co to da? Bumel nie żyje.. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że resztę tak łatwo wydadzą.. Ech..
  13. Niestety takich schronisk jest chyba niewiele.. Może się mylę.. U nas natomiast jest azyl, w którym nie ma wolontariuszy, bo nie chcą ich, ja tam jeździłam jakiś czas, parę psów w najgorszym stanie z pomocą dogomaniaków udało mi się wyciągnąć i nagle dostałam zakaz wstępu, bo za dużo widziałam i za dużo mówiłam/krytykowałam. Wtedy, kiedy jeździłam tam (jakieś 3 lata temu) normalne było umieszczanie suk w czasie cieczki z psami w boksie.. Weterynarz nie miał pojęcia o stanie zdrowia psiaków.. Ech.. Ech, wygadałam się, a przy okazji podnoszę wątek ;)
  14. Czy wpłacać już deklaracje stałe na Bumelka?
  15. Przelałam właśnie pieniądze z bazarku ciuszkowego :)
  16. Będzie miesiąc na uzbieranie deklaracji stałych.. I mam nadzieję, że się uda :)
  17. Nic się nie stało, myślałam, że jeszcze nie doszły ;)
  18. Czyli Bumel też jedzie do hoteliku??
  19. Które na pewno zostaną zabrane gazzy??
  20. Temu, że jest tyle niechcianych bezdomnych zwierząt.. Że jest takie przepełnienie w waszym schronisku.. i nie tylko w waszym.. Temu, że te najsłabsze się usypia, żeby zrobić miejsce młodszym, zdrowszym.. Ech...
  21. No niestety.. I wszystkiemu są winni ludzie...
  22. To ja mogę na Bumelka dać miesięcznie 10 zł...
  23. To jednak pani Kasia może po psiaki pojechać??
×
×
  • Create New...