Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ufff, dziękuję kochana, bo martwiłam się okropnie :)
  2. Pozwolę sobie skorzystać z zaproszenia i o patyczakach pisać tutaj ;) :) Otóż: Paulinko, ten patyczak, co to się z jajka nie mógł wydostać nie "wyprostował się" :( Taki zgięty "chodzi", przewraca się, chyba dwóch nóżek nie ma, nie jednej :placz: Do tego jedna jest na końcu taka pozwijana :placz: Czy on się męczy?
  3. No tak to jest, ludzie reagują impulsywnie, bo im żal, a potem albo "mąż ostudzi zapał", albo po przemyśleniu dochodzą do wniosku, że nie chcą, nie mogą... Ech.. Szkoda..
  4. Super :) Przynajmniej na chwilę można odetchnąć z ulgą :)
  5. Podziwiam Cię Justa... Skąd Ty bierzesz na to wszystko siłę? Pozdrawiam :)
  6. [quote name='Cudak'] Gorzej, że nie chce pić mleka modyfikowanego, a miałam zamiar przestać ją karmić piersią po 6. miesiącu :shake:[/QUOTE] Skąd ja to znam...
  7. Widzę, że już odnotowane ;) Dziękuję :)
  8. Wpłaciłam na Rudusia 20 zł, za dwa miesiące za październik i listopad, bo w październiku nie dałam rady..
  9. Wpłaciłam na Fokusa za listopad i październik...
  10. Dziękuję Ulka..
  11. Podnoszę........:(
  12. Podrzucę chociaż.... :(
  13. (') (') (') Pamiętam....
  14. (') (') (') Pamiętam....
  15. (') (') (') Pamiętam....
  16. (') (') (') Pamiętam....
  17. (') (') (') (')
  18. Ten wers doprowadza mnie zawsze do łez... Dziękuję Jagienko..
×
×
  • Create New...