Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Ja też podrzucę.... śliczna psinka....
  2. Trzymam kciuki.. Skoro inne psiaki z jej boksu znalazły domek, to może i ona..
  3. [quote name='aga.k']mogę zawieźć małą do Krakowa ale dopiero w weekend dajcie znać jeśli nie znajdziecie wcześniej transportu chciałam zostawić komuś numer telefonu ale nie wiem czy mogę tu wpisać...[/QUOTE] O jak super :) Kolejna osoba z okolic :) Oby nas jak najwięcej było ;)
  4. Ja też jak coś mogę pomóc ze zdjęciami, także jakby co możesz wysyłać na [email][email protected][/email] ;)
  5. Myślę, że lepiej im tam gdzie są teraz, i łatwiej pomóc, niż gdyby były w azylu.. No chyba, że coś się zmieniło od ostatniej mojej bytności tam, ale wątpię.
  6. No widziałam sporo zbanowanych ciotek.. Nie mam pojęcia dlaczego..
  7. Podrzucę Dusię.... Tak mi jej żal... :(
  8. olga7 - jeśli cokolwiek władze postanowią w tej sprawie, to psy trafią do azylu tarnowskiego.. Wg mnie lepiej żeby zostały na tym podwórku i trzeba porobić zdjęcia i szukać im domów.....
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/202762-Dusia-b%C5%82aga-o-zabranie-((.Przemarzni%C4%99ta-zdominowana-i-wystraszona?p=16371626#post16371626[/url] Proszę ;)
  10. Zgadza się.. Lepiej takie rzeczy na pw pisać..
  11. Już co nieco wiem.. Napiszcie, jak mogłabym pomóc?
  12. A co z tymi budami? I jak mogę pomóc?
  13. Podniosę chociaż....
  14. Napisz mi proszę, gdzie dokładnie jest te 30 psów...
  15. Trisza - czy ty jesteś z Tarnowa?
  16. Piękne okolice, piękny las, po którym dwupak będzie szalał ;)
  17. Super wieści :) :)
  18. Podnoszę..... Może jakiś bazarek uda mi się sklecić, tylko nie obiecuję kiedy dokładnie..... :(
×
×
  • Create New...