[quote name='aga.k']mogę zawieźć małą do Krakowa ale dopiero w weekend
dajcie znać jeśli nie znajdziecie wcześniej transportu
chciałam zostawić komuś numer telefonu ale nie wiem czy mogę tu wpisać...[/QUOTE]
O jak super :) Kolejna osoba z okolic :) Oby nas jak najwięcej było ;)
Myślę, że lepiej im tam gdzie są teraz, i łatwiej pomóc, niż gdyby były w azylu..
No chyba, że coś się zmieniło od ostatniej mojej bytności tam, ale wątpię.
olga7 - jeśli cokolwiek władze postanowią w tej sprawie, to psy trafią do azylu tarnowskiego.. Wg mnie lepiej żeby zostały na tym podwórku i trzeba porobić zdjęcia i szukać im domów.....