-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Podrzucę, ten wątek też trzeba rozreklamować... -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Nie pamiętam, kto robi takie banerki.. Wystarczą te zdjęcia co są na wątku chyba.. Ktoś kto umie zrobić banerek pobierze sobie jakieś zdjęcie stąd.. Tylko nie wiem, kogo prosić... -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Znaczy nie można zrobić bazarku na psiaka, który ma właściciela.. A mnie chodzi o banerek, to co mam w podpisie, odnośnik do wątku :) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Chyba bazarku Trisza ;) -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Trzeba rozreklamować wątek.. Kto mógłby zrobić bannerek? -
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Ale bida :( -
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img691.imageshack.us/i/kubus6.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4617/kubus6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/kubus4.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7576/kubus4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/kubus5.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4427/kubus5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img695.imageshack.us/i/kubusx.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3966/kubusx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/kubus1.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5158/kubus1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/kubus2.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9805/kubus2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/kubus3.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3166/kubus3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Kuba-sam, na mrozie, bez ludzi...Błagamy o dom!!
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Zaraz wstawię zdjęcia... -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
_Aga_ replied to efra's topic in Już w nowym domu
Myślę, że sterylka to podstawa.. Ale co potem? Z powrotem na łańcuch?? A może jednak ten hotelik? Ja mogę zrobić jakiś bazarek.. Deklaracje może uda się uzbierać.. -
Szkoda, że nie wszystkie wątki tu na dogo się tak pięknie i szybko ;) kończą....
-
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Ufff, czyli jednak dobre wieści :) -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Uciekam do spania.. Mam nadzieję, że jutro po pracy przeczytam tutaj same dobre wieści :) -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
U Ciebie?? :) Trisza pewnie będzie jutro.. -
Zapiszę sobie.........
-
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
_Aga_ replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
A ja się spytam, kogo dziewczyny prosić o banerek?? Potrzebuję rozreklamować troszkę tarnowską bidę :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/202762-Dusia-b%C5%82aga-o-zabranie-((.Przemarzni%C4%99ta-zdominowana-i-wystraszona[/url] -
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
_Aga_ replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Super wieści, że przynajmniej część kosztów ktoś pokryje :) Dla tej osoby :Rose: :) -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
No dokładnie.. dlatego teraz już chyba wogóle spać nie będę :( -
Całe zycie na łańcuchu, by skończyć na kanapie:):)Tobis szczesliwy!
_Aga_ replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie.... -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Nie daje mi spokoju ten psiak.. Wszystkie psiaki tam.. Ech.. -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Dusia smutna :( :( [URL=http://img33.imageshack.us/i/dusiasmutna.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7954/dusiasmutna.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Trisza']Aga- wysłałam na Twoją pocztę zdjęcie dusieńki, wklej proszę. Puchacia jedzie jednak w poniedziałek, ponieważ Pani, która ją zabiera do DT , będzie w weekend nieobecna....W sobotę tam podjedziemy być może i zostawimy psiakom jedzonko. Musi maluszek wytrzymnać:(. Problem będzie z Dusią, jak na razie nikt nie zgłosił się ani na DT ani na DS...:(((. Rozmawiałam z ASIOREM i wręcz błagałam o pomoc!!![/QUOTE] I nic nie udało się dla Dusi znaleźć? Asior coś mówiła o hoteliku? [quote name='olga7']Dobrze,że wczoraj wypatrzylam Agę na którymś wątku i że miala wpisany Tarnów w opisie profilu.Im więcej was z Tarnowa i okolic,tym lepiej.[/QUOTE] Ja nawet nie wiedziałam, że ktoś z Tarnowa pojawił się na dogo ;) Cieszę się bardzo :) -
[quote name='Kerian']Napiszę banał, ale... nie mogę pojąć, dlaczego właściciel tego psa, który pogryzł Bolusia, nie pomógł temu biedakowi :shake:[/QUOTE] Chyba każdy, kto tutaj wszedł, o tym pomyślał.... Ech...
-
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Oby nie było za późno... Tfu tfu... ale skoro te psy ją tak zdominowały.. a ona taka malizna... :( -
Dusia błaga o zabranie:((.Przemarznięta, zdominowana i wystraszona
_Aga_ replied to Trisza's topic in Już w nowym domu
Czyli Puchatka pojedzie do Krakowa w weekend z aga.k do domu tymczasowego.. A Dusia czeka, bo być może Asior miałaby dla niej miejsce w hoteliku??