Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. Podrzucę, ten wątek też trzeba rozreklamować...
  2. Nie pamiętam, kto robi takie banerki.. Wystarczą te zdjęcia co są na wątku chyba.. Ktoś kto umie zrobić banerek pobierze sobie jakieś zdjęcie stąd.. Tylko nie wiem, kogo prosić...
  3. Znaczy nie można zrobić bazarku na psiaka, który ma właściciela.. A mnie chodzi o banerek, to co mam w podpisie, odnośnik do wątku :)
  4. Chyba bazarku Trisza ;)
  5. Trzeba rozreklamować wątek.. Kto mógłby zrobić bannerek?
  6. [URL=http://img691.imageshack.us/i/kubus6.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4617/kubus6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/kubus4.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7576/kubus4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/kubus5.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4427/kubus5.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [URL=http://img695.imageshack.us/i/kubusx.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3966/kubusx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/kubus1.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5158/kubus1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img97.imageshack.us/i/kubus2.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9805/kubus2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/kubus3.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3166/kubus3.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Zaraz wstawię zdjęcia...
  9. Myślę, że sterylka to podstawa.. Ale co potem? Z powrotem na łańcuch?? A może jednak ten hotelik? Ja mogę zrobić jakiś bazarek.. Deklaracje może uda się uzbierać..
  10. Szkoda, że nie wszystkie wątki tu na dogo się tak pięknie i szybko ;) kończą....
  11. Ufff, czyli jednak dobre wieści :)
  12. Uciekam do spania.. Mam nadzieję, że jutro po pracy przeczytam tutaj same dobre wieści :)
  13. U Ciebie?? :) Trisza pewnie będzie jutro..
  14. Zapiszę sobie.........
  15. A ja się spytam, kogo dziewczyny prosić o banerek?? Potrzebuję rozreklamować troszkę tarnowską bidę :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/202762-Dusia-b%C5%82aga-o-zabranie-((.Przemarzni%C4%99ta-zdominowana-i-wystraszona[/url]
  16. Super wieści, że przynajmniej część kosztów ktoś pokryje :) Dla tej osoby :Rose: :)
  17. No dokładnie.. dlatego teraz już chyba wogóle spać nie będę :(
  18. Nie daje mi spokoju ten psiak.. Wszystkie psiaki tam.. Ech..
  19. Dusia smutna :( :( [URL=http://img33.imageshack.us/i/dusiasmutna.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7954/dusiasmutna.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='Trisza']Aga- wysłałam na Twoją pocztę zdjęcie dusieńki, wklej proszę. Puchacia jedzie jednak w poniedziałek, ponieważ Pani, która ją zabiera do DT , będzie w weekend nieobecna....W sobotę tam podjedziemy być może i zostawimy psiakom jedzonko. Musi maluszek wytrzymnać:(. Problem będzie z Dusią, jak na razie nikt nie zgłosił się ani na DT ani na DS...:(((. Rozmawiałam z ASIOREM i wręcz błagałam o pomoc!!![/QUOTE] I nic nie udało się dla Dusi znaleźć? Asior coś mówiła o hoteliku? [quote name='olga7']Dobrze,że wczoraj wypatrzylam Agę na którymś wątku i że miala wpisany Tarnów w opisie profilu.Im więcej was z Tarnowa i okolic,tym lepiej.[/QUOTE] Ja nawet nie wiedziałam, że ktoś z Tarnowa pojawił się na dogo ;) Cieszę się bardzo :)
  21. [quote name='Kerian']Napiszę banał, ale... nie mogę pojąć, dlaczego właściciel tego psa, który pogryzł Bolusia, nie pomógł temu biedakowi :shake:[/QUOTE] Chyba każdy, kto tutaj wszedł, o tym pomyślał.... Ech...
  22. Oby nie było za późno... Tfu tfu... ale skoro te psy ją tak zdominowały.. a ona taka malizna... :(
  23. Czyli Puchatka pojedzie do Krakowa w weekend z aga.k do domu tymczasowego.. A Dusia czeka, bo być może Asior miałaby dla niej miejsce w hoteliku??
×
×
  • Create New...