-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[B]czy moglby mnie ktos uszczesliwic stawka sznaucerow srednich pieprz i sol ( schnauzer lub mitelschnauzer pffefersaltz)[/B] :modla:
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
[quote name='Czarne Gwiazdy'] edit: Już wiem, że miniatura cz-sr bis junior. Czy może mi ktoś podać też sędziego, który robił bis junior?[/quote] [FONT=Arial] Sasquehanna KOSMOS -[COLOR=black]BIS JUNIOR[/COLOR][/FONT] -
to sie zrobi a la lwi piesek ;):lol::lol:
-
a ja sie dzis zabralam za swojego Waciakowego :lol: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5480/golas008dgmbp7.jpg[/IMG] skoncze pewno jutro bo mi nadgarstek wysiadl po godzinie :roll:
-
[CENTER][B]to i my sie przylaczymy do gratulacji !![/B] :cunao::cunao::cunao:[/CENTER]
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
[B]a jakie byly wyniki BOG 2 ?[/B] -
moja Zadra ma juz mleko od wczoraj, dzis nic nie zjadla a termin niby dopiero od wtorku :roll: na wszelki wypadek zaraz przyszykuje jej porodowke
-
polowa planu zrobiona :) ciekawe jak im pojdzie dzisiaj ? :thumbs:
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
[B]ile kosztuje parking ??[/B] -
[B]male Waciaki :loveu:[/B] [B]piesek:[/B] [IMG]http://images36.fotosik.pl/37/a0b55ebe6e1a939fmed.jpg[/IMG] [B]i dziewczynki:[/B] [IMG]http://images30.fotosik.pl/302/4c60ec39f2a744aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/301/eee12d6fbf7727abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/302/6a392a59877e2798med.jpg[/IMG]
-
jedna z moich dziewczyn dostawala oksytocyne ale w trakcie porodu - aby pobudzic skurcze :roll: co ma na celu podanie jej juz po wszytkim ?
-
[quote name='Błyskotka']Ja mam jeszcze małe pytanko :cool3:. Czy po porodzie wasze suczki dostają zastrzyk na wyczyszczenie i w jakim czasie od porodu może najpóźniej go dostać. Nie wiem czy jak suczka skończy rodzić i będzie noc czy mam ją pakować do samochodu i do weta czy mogę np. poczekać do rana.[/quote] a co to jest ? :crazyeye: szczerze mowiac nigdy o czyms takim nie slyszalam :roll:
-
no i zasadnicze pytanie czy dokarmiasz psa czyms innym czy ma tylko sucha karme ? czy karma jest dostepna caly czas czy stawiasz mu miske tylko w porze posilku ?
-
ja sie w badania juz nie bawie - z moich doswiadczen - suka badana ze juz akurat do krycia nie zaszla, inna suka absolutnie jeszcze "nie te dni" kryta tylko raz urodzila 7 szczeniat :roll:
-
[quote name='Błyskotka']A ja mam pytanie co do pępowiny. Lepiej jest ją przerywać czy ucinać nożyczkami ? Czy nitka do zawiązania pępowiny ma być jakaś specjalna czy wystarczy zwykła ? Słyszałam że nie można za bardzo ścisnąć podczas zawiązywania :roll:. Wstążeczki do oznakowania maluchów są jakieś specjalne ? No i jak wygląda łożysko ?[/quote] ja obcinam nozyczkami a do zawiazywania uzywam niefarbowanej muliny, tylko czasem z pospiechu poprostu zaciskam pepowine palcami i wtedy obcinam lozysko jest ciemne ( ciemno zielone ? ciemno szare? ) szczerze mowiac od razu wywalam a nie sie przygladam :lol:, wyglada jak kawal miesa :roll:
-
ja zawsze wysylalam zgloszenia na slowacje listami i jeszcze nigdy mi nie potwierdzali meilem przyjecia, moze odezwali sie do natalii tylko dlatego ze nie bylo dowodu wplaty ? :roll:
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
[quote name='Różyczka']Nastąpiły zmiany w obsadzie sędziowskiej:gr.II, VIII, IX [url=http://psywalbrzych.republika.pl/]ZKwP WA -
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
[quote name='aangelaa95']Teraz mam pytanie kto jedzie z okolic Poznania ? :cool3: I wie jak jechac, zeby nie jechac przez góry ? :angryy::angryy: Czekam za odp.:cool1:[/quote] przez jakie gory ? :eviltong: jedziesz sobie prosto z Wroclawia w strone Kudowy, w Klodzku odbijasz na Walbrzych i tyle, gory to sa dalej :lol: -
[quote name='ankacyganka']serdecznie Wam dziekuje, myslalam, ze tylko i wylacznie przez CACIBY mozna osiagnac championat danego kraju.[/quote] przez CACIBY robi sie Interchampionat a nie championaty krajowe
-
[quote name='ankacyganka']Mam pytanko odnosnie uczestnictwa w wystawie krajowej za granica. Oswieccie mnie prosze, czy osoby z poza Polski moga brac udzial w naszych wystawach krajowych? np. w Nowej Rudzie beda osoby z Czech. Czy taki pies moze uzyskac CWC?[/quote] w polskich wystawach moga brac udzial wszystkie psy posiadajace rodowody FCI, tak samo my mozemy brac udzial we wszystkich krajowkach organizowanych przez panstwa nalezace do FCI
-
Zadra dzis zostala opitolona na lyso :evil_lol: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/511/brzuchol001wy0.jpg[/IMG] jeszcze tydzien i zaczniemy wyczekiwac :)
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
dostalam wlasnie potwierdzenie z numerkami :multi::multi::multi: -
nie zauwazylam w moim poscie zlosliwosci :roll: widac jestes kolejna osoba z mania przesladowcza - to jest chyba w modzie :roll: i wg mnie nie mozna porownywac fotki na ktorej ktos wsrod szczeniat SPECJALNIE polozyl pistolet a zaginiecia psa - jego nikt specjalnie nie wyrzucal