Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. Elitesse

    Wels grudzien

    dziekuje :loveu:
  2. Elitesse

    Wels grudzien

    [B]czy moglby mnie ktos uszczesliwic stawka sznaucerow srednich pieprz i sol ( schnauzer lub mitelschnauzer pffefersaltz)[/B] :modla:
  3. [quote name='Czarne Gwiazdy'] edit: Już wiem, że miniatura cz-sr bis junior. Czy może mi ktoś podać też sędziego, który robił bis junior?[/quote] [FONT=Arial] Sasquehanna KOSMOS -[COLOR=black]BIS JUNIOR[/COLOR][/FONT]
  4. to sie zrobi a la lwi piesek ;):lol::lol:
  5. a ja sie dzis zabralam za swojego Waciakowego :lol: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5480/golas008dgmbp7.jpg[/IMG] skoncze pewno jutro bo mi nadgarstek wysiadl po godzinie :roll:
  6. [CENTER][B]to i my sie przylaczymy do gratulacji !![/B] :cunao::cunao::cunao:[/CENTER]
  7. [B]a jakie byly wyniki BOG 2 ?[/B]
  8. moja Zadra ma juz mleko od wczoraj, dzis nic nie zjadla a termin niby dopiero od wtorku :roll: na wszelki wypadek zaraz przyszykuje jej porodowke
  9. polowa planu zrobiona :) ciekawe jak im pojdzie dzisiaj ? :thumbs:
  10. [B]ile kosztuje parking ??[/B]
  11. [B]male Waciaki :loveu:[/B] [B]piesek:[/B] [IMG]http://images36.fotosik.pl/37/a0b55ebe6e1a939fmed.jpg[/IMG] [B]i dziewczynki:[/B] [IMG]http://images30.fotosik.pl/302/4c60ec39f2a744aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/301/eee12d6fbf7727abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/302/6a392a59877e2798med.jpg[/IMG]
  12. jedna z moich dziewczyn dostawala oksytocyne ale w trakcie porodu - aby pobudzic skurcze :roll: co ma na celu podanie jej juz po wszytkim ?
  13. [quote name='Błyskotka']Ja mam jeszcze małe pytanko :cool3:. Czy po porodzie wasze suczki dostają zastrzyk na wyczyszczenie i w jakim czasie od porodu może najpóźniej go dostać. Nie wiem czy jak suczka skończy rodzić i będzie noc czy mam ją pakować do samochodu i do weta czy mogę np. poczekać do rana.[/quote] a co to jest ? :crazyeye: szczerze mowiac nigdy o czyms takim nie slyszalam :roll:
  14. no i zasadnicze pytanie czy dokarmiasz psa czyms innym czy ma tylko sucha karme ? czy karma jest dostepna caly czas czy stawiasz mu miske tylko w porze posilku ?
  15. Elitesse

    Lanolina

    ja stosowalam lanoline farmaceutyczna - ale wymieszana pol na pol z oliwka dla dzieci - do smarowania lap w sniegowe dni coby sie sniegowe kulki nie robily - efekt super
  16. ja sie w badania juz nie bawie - z moich doswiadczen - suka badana ze juz akurat do krycia nie zaszla, inna suka absolutnie jeszcze "nie te dni" kryta tylko raz urodzila 7 szczeniat :roll:
  17. [quote name='Błyskotka']A ja mam pytanie co do pępowiny. Lepiej jest ją przerywać czy ucinać nożyczkami ? Czy nitka do zawiązania pępowiny ma być jakaś specjalna czy wystarczy zwykła ? Słyszałam że nie można za bardzo ścisnąć podczas zawiązywania :roll:. Wstążeczki do oznakowania maluchów są jakieś specjalne ? No i jak wygląda łożysko ?[/quote] ja obcinam nozyczkami a do zawiazywania uzywam niefarbowanej muliny, tylko czasem z pospiechu poprostu zaciskam pepowine palcami i wtedy obcinam lozysko jest ciemne ( ciemno zielone ? ciemno szare? ) szczerze mowiac od razu wywalam a nie sie przygladam :lol:, wyglada jak kawal miesa :roll:
  18. ja zawsze wysylalam zgloszenia na slowacje listami i jeszcze nigdy mi nie potwierdzali meilem przyjecia, moze odezwali sie do natalii tylko dlatego ze nie bylo dowodu wplaty ? :roll:
  19. [quote name='Różyczka']Nastąpiły zmiany w obsadzie sędziowskiej:gr.II, VIII, IX [url=http://psywalbrzych.republika.pl/]ZKwP WA
  20. [quote name='aangelaa95']Teraz mam pytanie kto jedzie z okolic Poznania ? :cool3: I wie jak jechac, zeby nie jechac przez góry ? :angryy::angryy: Czekam za odp.:cool1:[/quote] przez jakie gory ? :eviltong: jedziesz sobie prosto z Wroclawia w strone Kudowy, w Klodzku odbijasz na Walbrzych i tyle, gory to sa dalej :lol:
  21. [quote name='ankacyganka']serdecznie Wam dziekuje, myslalam, ze tylko i wylacznie przez CACIBY mozna osiagnac championat danego kraju.[/quote] przez CACIBY robi sie Interchampionat a nie championaty krajowe
  22. [quote name='ankacyganka']Mam pytanko odnosnie uczestnictwa w wystawie krajowej za granica. Oswieccie mnie prosze, czy osoby z poza Polski moga brac udzial w naszych wystawach krajowych? np. w Nowej Rudzie beda osoby z Czech. Czy taki pies moze uzyskac CWC?[/quote] w polskich wystawach moga brac udzial wszystkie psy posiadajace rodowody FCI, tak samo my mozemy brac udzial we wszystkich krajowkach organizowanych przez panstwa nalezace do FCI
  23. Zadra dzis zostala opitolona na lyso :evil_lol: [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/511/brzuchol001wy0.jpg[/IMG] jeszcze tydzien i zaczniemy wyczekiwac :)
  24. dostalam wlasnie potwierdzenie z numerkami :multi::multi::multi:
  25. nie zauwazylam w moim poscie zlosliwosci :roll: widac jestes kolejna osoba z mania przesladowcza - to jest chyba w modzie :roll: i wg mnie nie mozna porownywac fotki na ktorej ktos wsrod szczeniat SPECJALNIE polozyl pistolet a zaginiecia psa - jego nikt specjalnie nie wyrzucal
×
×
  • Create New...