Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='Asiaczek'][B]Elitessku [/B]Drogi - przyganiał kocioł itd., a gdzie najnowsze fotki Córuni, co?:mad: Pzdr.[/quote] [B]sie robi :eviltong:[/B] [B]wczorajsze zasypianie Panny Magdaleny :[/B] [B]byla juz tak zmeczona zabawa ze zaczela sie tulic do rozca - nosorozca ...[/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/3495/mmadzia400ba7.jpg[/IMG] [B]i po chwili usnela[/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5444/mmadzia401xs1.jpg[/IMG] [B]ale ze to wiercipieta to :evil_lol:[/B] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3600/mmadzia402ct7.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/7491/mmadzia404tv4.jpg[/IMG]
  2. [url=http://www.volny.cz/nvpostrava/nv.htm]jest juz info o krajowce w Ostravie [/url]
  3. [quote name='Vectra']no so Ty , prosiaczki nic nie tłuką :diabloti: prosiaczki co najwyżej , mielą wszystko :loveu: kuna jak zimno jest :placz: a ja muszę do pracy , po śniegu , autem :placz:[/quote] hmm to sznauce jednak szklo wola :lol: no i robic za niszczarki gazet, kartonikow i takich tam :eviltong: nigdy nie zapomne jak kupilam kartonik psich ciastek, jeszcze zafoliowany i postawilam na najwyzsej polce Tess na samej koncowce ciazy wtedy byla, jak wrocilam z zakupow to spora czesc kartonika byla juz przez nia zjedzona ... :roll::diabloti: ale rozumiem - w ciazy miewa sie zachcianki :eviltong: albo jak wpierdzielila rafaello wraz z opakowaniem :evil_lol:
  4. [B]czy ktos z was moze wie czy aby dostac tytul Ch Wegier trzeba bylo zdobyc tylko 1 x CAC na europejskiej ?[/B] [B]wyrzucilam juz ulotke i nie wiem gdzie szuakc takiej info[/B] :placz:
  5. Gosiu musisz szklanek, wazonow i innych takich nakupic i poustawiac pod sufitem :lol::lol:
  6. [quote name='malawaszka'] Aga - zdrajczyni :obrazic: :evil_lol:[/quote] eee mam rozumiec ze ty jeszcze NIE ? :roll::evil_lol: a ja wlazlam na DGM z zamiarem pogonienia Berii coby wstawila te spacerowe foty - chyba czyta mi w myslach :loveu::loveu::loveu:
  7. jak bylam 2 lata temu to byly tabliczki kierujace na teren wystawy :)
  8. hmm tak to czytam i przypominam sobie wszytkie zabawy moich brodatych ( dosc podobne :eviltong: ) i dochodze do jednego wniosku - same chcialysmy psy- nikt ich nam nie wpychal na sile :evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='malawaszka']to jest Dee Dee Elitesse :cool1: i jest śliczna :loveu: mimo, że na focie wyszła pokracznie - jest Ml Ch Pl już:loveu::loveu::loveu: [/quote] Doginka sie czaila z aparatem i pstrykala foty jak Dee sie bawila z Abi :roll:
  10. moj widok z okna :shake: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3125/roze007un5.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4623/roze006la0.jpg[/IMG] a ja dzis podloge wypucowalam :loveu: i juz widze efekty mojego sprzatania po wieczornym spacerze jak te wszytkie psie lapy beda latac w te i zpowrotem :placz::placz::placz:
  11. w ciagu poltorej godziny zapadalo nas na bialo i dalej sniezy :placz::placz:
  12. [quote name='Asiaczek']A ja coś wiem, bardzo waznego dla Elitesse!!! Ale nie mogę powiedzieć; niech Elitesse sama powie... Czekamy, Koleżanko!:lol: Pzdr.[/quote] sie czuje wywolana do odpowiedzi :) a wiec od wczoraj jestem MAGISTREM :multi: :multi: choc nie wiem dlaczego wielu znajomych gratulowalo mi tytulu magazyniera :evil_lol::evil_lol: a takie pikne kfiatuszki dostalam ( wieksze od babci mniejsze od taty) :loveu::loveu: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5407/rozeforumze3.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Asiaczek']No i jak obrona, Pani Magister?:lol: Pzdr.[/quote] heh ty juz dobrze wiesz jak :eviltong: dziekuje za telefon z gratulacjami :loveu::loveu: to pisalam ja - Pani Magister Ekonomii !! :lol:
  14. u mnie zaczelo padac akurat jak bylam z panna corka na spacerze :shake: dobrze ze choc zalatwilam wsio co mialam a teraz czekam na kuriera ktory mi juz tydzien karme wiezie, na stronie www siodemki jest ze juz 2 razy byl a ja nawet awiza nie mam - oszust jeden ! :diabloti: to chyba dlatego ze raz w miesiacu musi mi 40 kg karmy wtargac na 2 pietro :evil_lol::evil_lol:
  15. znajac wegrow to pare dni po terminie tez przejdzie :) mi sie dylemat czy zglaszac sam rozwiazal bo w ten dzien mam rozdanie dyplomow :eviltong:
  16. [B]na ulotce jest tremin 17 listopad[/B] :roll:
  17. Natalia nadal nie mamy konkretnej odpowiedzi od wegrow !! nabrali wody w usta :diabloti:
  18. [B]moje coreczki w Kielcach :[/B] [B]ALBA ASTRA Elitesse - V1 kl.championow CWC NSwR[/B] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2869/mimg8962kh8.jpg[/IMG] [B]DEE DEE Elitesse - V1 kl.posrednia CWC[/B] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6978/mjaideeow1.jpg[/IMG]
  19. [B]cd[/B] [IMG]http://images24.fotosik.pl/297/abeb401378c50a2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/402/e8c7bf0f81c1bec8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/407/4d1927b537332788.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/32/60150f5b442902ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/32/3dcda12954a25407med.jpg[/IMG]
  20. [B]dzieci Waciaka z miotu "D" Nasza Sfora ur 14.10.2008[/B] [IMG]http://images42.fotosik.pl/32/85004922233cd47amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/32/46e7fa84a95af28bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/32/13b94429f5d5cdf6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/32/ee940226deda2bfdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/32/d37f0bd9c4a9c2a7med.jpg[/IMG]
  21. snieg :crazyeye::crazyeye::crazyeye: u mnie to dzis od rana deszczyk kropi i nawet nie jest tak zimno :roll:
  22. zglaszam ze czytam regularnie ale sie nie odzywam :eviltong: jutro bronie magisterki a jeszcze Madzi zaczela isc gorna jedynka przy towarzystwie mega goraczki - cala noc nie spala, dopiero nad ranem padla a ja razem z nia :shake:
  23. [quote name='Zabajka'] średnie sznaucery : nie wiem które to średnie...? pies pośrednia Hagen Z Czartowego Pola, campioni Gadu- Gadu z Czartowego Pola Grand Sen Anais było ich troszkę, ale nie wiem które średnie...[/quote] doklednia to - dziekuje :loveu:
  24. ja przez ostatnie pare miesiecy zmagalam sie z taka wygolona lapa u mojego sznaucera mini :shake: poszedl na czyszczenie zebow przed wystawa i wrocil z zebami jak z reklamy i dziura na przedniej nodze :diabloti: lapka wygladala jak krzywa nawet po zakamuflowaniu :placz: ale juz w miare odrosla
  25. moja Zadrowa jest w ciazy :multi: juz to moge naocznie stwierdzic :lol: a wiec pora rozpoczac przygotowania ! malce powinny przyjsc na swiat miedzy 10 a 15 grudnia ( mysle ze blizej 15)
×
×
  • Create New...