-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
ja wczoraj wyslalam zgloszenia :) az dziwne ze statystyk jeszcze nie ma - zawsze pojawialy sie po zakonczeniu 1 terminu zgloszen :roll:
-
[quote name='uma']Rozmiar? Zdecydowanie 1,5mm. W 0,8 sierśc nie wejdzie. No i nie Mars, oni mieli dobre trymery 10 lat temy teraz zeszli na ryż. Kup Oster'a lub Artero. Zapytaj na [EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL]Oni na pewno potwierdza te opinię. Pozdrawiam[/quote] a robilas kiedykolwiek sznaucera mini ?? 1,5 mm to sobie go mozna co najwyzej poglaskac :diabloti:
-
ja mam plastikowa, roznia sie tylko i wylacznie cena
-
czym gestsze tym lepsze dla minika, ja mam 1,5 mm dla sredniakow a trixi sa do ... :diabloti:
-
Pko bp [color=lemonchiffon].....[/color]
-
w PKO internetowy w euro kosztuje 8 zl - sprawdzone do Austrii, Luksemburga, na Slowacje i na Wegry
-
Asiaczku czy mam ci jakas zaliczke wplacic za busa ? czy za wystawe bedziecie palcic na miejscu ?
-
zobacz tutaj --> [url]www.kennelclub.hu/dogshow/2009/kiskunfelegyhaza.html[/url]
-
[quote name='agatp']to nękam dalej czy kupując psa, który ma rodowód wyrobiony w PKPR to jeśli to jest suka i ma miot czy szczeniaki są z rodowodem bo wg ZK aby szczeniaki były z rodowodem suka musi być suką hodowlaną[/quote] jezeli suka ma rodowod PKPR moze miec szczeniaki tylko z rodowodami PKPR - i wg ich wymagan hodowlanych
-
[quote name='agatp']Elitesse a czy to nie jest podejrzane, że jeśli wyrobił psu rodowód a teraz chce go sprzedać to coś jest nie tak z tym psem i jeszcze jedno pytanie jak długi jest czas oczekiwania na rodowód?? [/quote] ad1 moze pies nie spelnil jego oczekiwan , mogl sie super zapowiadac jako szczeniak a jak podrosl to juz taki nie byl, moze mu jakis zab nie wyszedl albo zly zgryz sie zrobil a moze mial zostac bo nikt go nie kupil ale ze trafila sie okazja to hodowca sprzedaje ad2 w zwiazku kynologicznym baaardzo roznie od 1 do 6 miesiecy w teorii , w praktyce czasem i dluzej
-
konkurencyjna organizacja jest Polski Klub Psa Rasowego wiem ze ONki tez maja jakies swoje kluby, szczegolnie te dlugowlose i oni wystawiaja swoje rodowody
-
czasem hodowca moze wyrobic rodowod bo np planowal zostawienie sobie tego psa :roll: i wtedy sprzedaje juz z rodowodem
-
ja w niedziele stalam sie przez przypadek wlascicielka pudru Alaska- i po pierwszym uzyciu efekt zadowalajacy :)
-
[quote name='silviassib'] I jeszcze jedno pomozcie zdecydowac pies czy suczka?[/quote] ja przed takim pytaniem staje zawsze majac szczenieta i szczerze mowiac nie umiem jednoznacznie odpowiedziec kazda plec ma swoje zalety i wady mam w domu 2 psy i 2 suki i nie umialabym dokonac wyboru tego naj konkretny osobnik bedzie lepszy / gorszy od konkretnego osobnika bez wzgledu na plec mysle ze przy wyborze powinny kierowac nami wzgledy praktyczne jak np cieczki u suczek kupujac swojego pierwszego sznaucera zdecydowalam sie na psa z tego wzgledu ze bylam na utrzymaniu rodzicow i nie mialabym mozliwosci prowadzenia hodowli - a wiec suka byla by bezcelowa, wybralam psa z ktorym jezdzilam na wystawy, zrobilam z niego reproduktora i nauczylam sie mase rzeczy o rasie i psach ogolnie
-
czy tak powinien wyglądać sznaucer po wizycie u fryzjera?
Elitesse replied to Lilanines's topic in Pielęgnacja
[quote name='silviassib']wybaczcie laikowi,ale co oznacza "trymowanie":oops:[/quote] mowiac najprosciej usowanie martwego wlosa ( wyskubywanie) robi sie to palcami albo trymerami, czasem totalnie do golej skory, czasem tylko po wierzchu - zalezy od stanu wlosa i tego co chcemy osiagnac -
jest taka pani Wiktoria Swietek - ona jest kierowniczka sekcji sznaucera w Poznanskim Zwiazku Kyn, i swoj salon ma chyba wlasnie w Swarzedzu
-
no jest lista sedziow ! mi pasuje ;) [SIZE=1][COLOR=#062647]www.meoekkfhaza.hu[/COLOR][/SIZE]
-
na wegierskiej stronie zaczely sie pojawiac pierwsze info o wystawach ... ale akurat nie o tej :shake::shake:
-
moje psy mialy najpierw takie piankowe lozeczko ale kiedys wpadly na pomysl ze warto sie nim poprzeciagac no i sie troszke zepsulo :diabloti: teraz od 5 lat mam takie plastikowe a w srodku kolderka, na czas szczeniakow to wlasnie maluchy w nim urzeduja - juz 5 miotow przetrwalo i dalej wyglada dobrze ;) a tak naprawde to psy wola spac w lozku :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='ariss']A ja myśle,że wszystko trzeba dobrać do psa;) [/quote] swiete slowa !! wiec pisanie ze jakas karma jest zla jest odrobine smieszne :roll:
-
[quote name='LeCoyotte']taaaaa:roll: Może Twoje psy lubią wcinać zboże z domieszką wątpliwej jakości produktów ubocznych z kurczaka :evil_lol: Z jakimi karmami masz porównanie?[/quote] karmilam przez dluzszy czas m.in. Purina, Belcando, Acana, Royalem moje psy sa wszystkozerne i wszytko im smakuje wiec tym sie nie sugeruje, pozostaje mi jakosc karmy stwierdzac po ich kondycji
-
[quote name='Agnieszka K.']Jedyna sensowna tot maszynka reczna Hauptnera.[/quote] ja tez mam taka maszynke i przez poltorej roku do swojego najstarszego sredniaka tylko takiej uzywalam - i do robienia calego psa i do przygotowania na wystawy taka maszynka reczna jest lepsza od badziewnej elektrycznej - starcza na lata i nie wysiadzie w polowie strzyzenia - moja ma juz 10 lat i dalej tnie teraz uzywam jej do szczeniakow lub psow ktore boja sie buczenia zwyklej maszynki
-
suczki moga miec baaardzo dlugie przerwy miedzy cieczkami - moje mialy najdluzsza 11 miesiecy, najkrotsza 5 miesiecy i w sumie nigdy nie maja ich regularnych czesto jest to zupelnie normalne ale nie mozna wykluczyc jakis zmian chorobowych
-
mowienie ze eukanuba jest BE jest na Dogo modne :evil_lol::evil_lol: ja karmie eukanuba juz wiele lat i psy dorosle i szczenieta i jest to najlepsza karma jaka do tej pory uzywalam - psy maja najlepszy wlos, najfajniejsze kupy i nie puszczaja baczkow :eviltong: co przy innych karmach bylo notoryczne
-
[quote name='Asiaczek'][B]Elitesse [/B]- trzymamy kciuki za Trenczyn!:lol: Pzdr.[/quote] na naszej pierwszej tegorocznej wystawie [B]TESS - kl.championow V1 CAC i r.CACIB[/B] - uczynila kolejny kroczek ku Grand CH.SK :multi: czuje niedosyt ale jestem zadowolona ze Tess sie super pokazala - tak jak dawniej - bo na ostatnich zeszlorocznych wystawach byla ewidentnie przemeczona i stawiala opor :evil_lol: [IMG]http://images31.fotosik.pl/445/010ae5685c6942b8med.jpg[/IMG]