-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
u mnie ten zwykly sie nie sprawdza
-
[quote name='Asiaczek']A jaki to puder? Jakiś specjalistyczny? Pzdr.[/quote] VIVOG lub HERY - oba sa niezle
-
ja sie zagapilam i nie zamowilam sobie pudru wiec musze wziac zapas EURO i liczyc na to coby byl gdzies do kupienia na wystawce :roll:
-
ja tam po dwa CACe jade :eviltong:wszystko inne bedzie milym dodatkiem :lol:
-
[quote name='Asiaczek']Ja nic nie zapisuję na dysku, po prostu wchodze na spis wystawców i następnie: Edycja Znajdź (pojawia się tabelko-rubryczka) w polu "Znajdź:" wpisuję szukany numer i klikam w "Znajdź następny" Wyskakuje mi dany numer. Czasami ten numer pojawia się np. w adresie lub w innym numerze startowym (np. nr [B]232[/B], pojawia się w nr 1[B]232,[/B] 2[B]232[/B] itp.). Ale wtedy trzeba klikasz aż znajdzie się szukany nr startowy. Pzdr.[/quote] mi tak nie znajduj dlatego musze zapisywac
-
ja zapisuje plik na dysku i szuka z opcji "znajdz" :eviltong:
-
u mnie srednich pieprzakow 10 a mini cz-sr 11, zobaczymy co to bedzie Wata ma w klasie na 100 % jednego psa z Polski ale moze byc ich wiecej w championach bo nie wiem co Czesi przywioza
-
zajrzyj do mnie[SIZE=1] - jak maja kogos ukarac za kryptoreklame to niech to bede ja :evil_lol::evil_lol:[/SIZE]
-
[quote name='Asiaczek']Kobieto, a gdzies Ty dostała tyle obróżek w tylu kolorach...?!?!?!:crazyeye: Pzdr.[/quote] jest taka firma LORD - bardzo czesto mozna ich na wystawach spotkac ale tez zamowic przez internet --> [url=http://www.lord-zph.pl/index.html]Witaj na stronie firmy "Lord"[/url] paczka w ciagu 2-3 dni dochodzi, wysylaja za pobraniem ( wysylka 11,50 zl), najmniejsza oboroza regulowana to koszt 4 zl ;)
-
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4705/mmaluszki3tydzien164qn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3203/mmaluszki3tydzien171fp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4235/mmaluszki3tydzien172jx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5869/mmaluszki3tydzien177li6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9394/mmaluszki3tydzien148ei7.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5328/mmaluszki3tydzien149nd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6483/mmaluszki3tydzien157vo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6150/mmaluszki3tydzien161wl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/1403/mmaluszki3tydzien162hp6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6117/mmaluszki3tydzien140jj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/5654/mmaluszki3tydzien145ov4.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/5246/mmaluszki3tydzien141id5.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9807/mmaluszki3tydzien147ua5.jpg[/IMG] [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/981/mmaluszki3tydzien142fy7.jpg[/IMG]
-
Marta mowia ze do 3 razy sztuka ... DACIE RADE !! TRZYMAM KCIUKI ! :thumbs:
-
[quote name='Maks i Spark']a skąd wiesz, jest może stawka :razz: czy to wewnętrzne info :evil_lol:[/quote] wewnetrzne :eviltong:
-
zglosilam swoja jedna coreczke :) mam nadzieje ze druga tez sie pojawi
-
kolezanka dostala potwierdzenie z wegierskiego klubu sznaucera - [B]dla zagranicznych wystawcow licza sie CACe z klasy championow !! :multi::multi:[/B]
-
[B]z serii "dziecko i pies" :loveu:[/B] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2886/mmaluszki3tydzien153xl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4317/mmaluszki3tydzien152dy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/848/mmaluszki3tydzien136ub4.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5491/mmaluszki3tydzien131xm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1444/mmaluszki3tydzien132on8.jpg[/IMG]
-
[quote name='panienkabubu']O fajnie, Elitesse, to jednak nie będę sama :multi:[/quote] w sznaucach to polowa stawki bedzie z Polski :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Jeżeli chodzi o "naszego" busa, to obecnie zapisanych jest 5 osób. Tak więc wolnego miejsca na razie nie ma. Jeżeli ktoś zrezygnuje - na pewno dam znac na forum. Pzdr.[/quote] mam nadzieje ze ja jestem w tej 5 ? :cool3:
-
[quote name='NigdyNigdy']W zeszłym roku, na naszym ringu- najogólniej mówiąc syf ;) Żadnych dywanów, ślisko (chyba nawet leżałam, o ile dobrze pamiętam :cool3:) mało miejsca na klatki, hala nieprzytulna, chłodna (ale bez przesady) i ogólnie.... no mało estetyczna :cool1:[/quote] dwa lata temu tez tak bylo :roll: generalnie trzeba przyjechac wczesniej coby sobie choc troche miejsca zajac
-
[quote name='panienkabubu']Czy ktoś wie kiedy będzie plan sędziowania? Widzę, że jako jedyna będę w niedzielę :cool3:[/quote] jak to jedyna ? :diabloti:
-
Fred z Olsztyna się chce przywitac i conieco podpytać
Elitesse replied to Fredi_Olsztyn's topic in Sznaucer
psy przewaznie lubia to co smierdzace - czyli jakies wedzone uszy, penisy itp :lol: tak mi tez przyszlo do glowy - moze zerknij na jego zeby, czasem jak jest duzo kamienia co u mini jest bardzo czeste to psa moga zeby i dziasla bolec i dlatego nie chce nic gryzc -
czy ktos ma moze jakies informacje ?? do wystawy nie tak daleko a na stronie UCHL pusto :roll:
-
Fred z Olsztyna się chce przywitac i conieco podpytać
Elitesse replied to Fredi_Olsztyn's topic in Sznaucer
moj Waciak nie lubi twardych zabawek za to uwielbia takie pluszowe - moze przetestuj n jakims misku czy by psy bardziej odpowiadal a moze jakies smakolyki do gryzienia ? -
z obdukcji wiem ze i PO sie dla sredniaka nadaje, szczegolnie lubia prace 'na sladzie"