Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='Maks i Spark']mam pytanie na jaki adres, bo na zgłoszeniu jest tylko adres związku w Bratysławie, chyba że coś przeoczyłam[/quote] i to jest wlasnie adres organizatora :)
  2. Elitesse

    poznań

    [B]gratuluje !! :klacz: :klacz: dziewczyna szaleje na wystawach[/B] :loveu:
  3. hawan w lesznie jest tylko klasa championow :lol:
  4. oo poczekam na rozpiske w rasach ale jak dobrze typuje to superowa sedzine nam dadza :multi:
  5. ja mam zwykle konto w PKO BP z opcja internetowa - przelew w EUR kosztuje 8 zl - wysylalam juz tak pieniadze na Slowacje, do Austrii i na Wegry - zawsze bez problemu :)
  6. [quote name='Basik']Kochani a jak sędziuje Pani Nicziewicz Jadwiga, PL? Czy warto do niej jechać - chodzi mi o to jak traktuje rodakow na wystawach zagranicznych?[/quote] mi dala BIS kl.honorowej w Bratyslawie wiec chyba nie ma uprzedzen
  7. korony nie dla polakow, zreszta na slowacji od 1 stycznia panuje euro :eviltong:
  8. moj Tz zostal dzis przekonany coby nas zawiezc a wiec polskie sznaucery tez powalcza w Trencinie :multi::multi:
  9. [quote name='jefta']odtworzę po powrocie z Poznania ;)[/quote] oo to chetnie przeczytam !! bo widzialam same kreseczki :evil_lol:
  10. 50 zl :crazyeye: pewno dojedziemy ok 13 - mam nadzieje ze sie znajdzie miejsce obok targow bo tyle to ja za zgloszenie zaplacilam ! :roll: dziekuje pieknie za staweczke :loveu:
  11. gorzej jak sie przeoczy ze w dzikich krajach mozna zalatwic dyplom od reki - potem sie czeka i czeka :roll:
  12. feeria austriacy nigdy nie zaznaczaja czy wystawa jest oplacona, czasem zciagaja oplate z karty tuz przed sama wystawa choc znajoma miala taki przypadek ze musiala zaplacic na wystawie bo im jej karta nie pasowala :roll:
  13. [quote name='Asiaczek']Super wiadomość z Poznania: [SIZE=3][COLOR=red][B]LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - dosk.1, Zwyc. Młodzieży!!!:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE] To pierwszy wniosek Sajdi na Mł.Ch.PL!!! Pzdr.[/quote] brawa dla malutkiej ! a raczej juz dla panienki :) :klacz:
  14. [quote name='Agnieszka K.']Ja robie kolumienki tylko nozyczkami - nigdy nie próbowałam maszynka.[/quote] ja tez nozyczkami ciacham, kiedys myslalam o maszynce ale nie mam nakladek na ostrza :roll:
  15. [B][COLOR=blue]ile kosztuje parking i bilet na wystawe ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]a przy okazji poprosze suki z kl.championow sznaucery srednie pieprz i sol[/COLOR][/B] :modla:
  16. ja kombinuje jakby sie do Kielc dostac swoim dzieciom pokibicowac :roll:
  17. hmm slowaska sedzina :roll: musze pomyslec
  18. dawno nie bylam w Poznaniu na wystawie - czy tam w dalszym ciagu jest osobna hala ze stoiskami czy sa rozrzucone po roznych halach ?
  19. [quote name='weszka']Jak się robi takie kolumienki [URL]http://images25.fotosik.pl/291/860d94642a4e42b6.jpg[/URL] ???[/quote] u miniksow to nie jest trudne jesli maja watowy wlos, u sredniaka jeszcze mi sie nie udalo zrobic czegos takiego
  20. mam jeszcze jedna osobe chetna na wyjazd ale transportu nam brak :placz: moze jednak ktos sie skusi ? tutaj sa info --> [URL]http://www.kennelclub.hu/dogshow/2008/Derby.pdf[/URL]
  21. [quote name='gidelski*****']A wie ktoś na czym polega wystawa Derby na węgrzech np czy jeżeli pies ma championa innego kraju moze zdobyć za CAC championa?[/quote] o zwyc derby staja psy ktore urodzily sie rocznikowo rok przed dana wystawa czyli w tym roku te z 2007, poza tym to normalna krajowka na Wegrzech nie ma szybkiej sciezki Championatowej - trzeba swoje 4 CACe wyjezdzic
  22. [quote name='Kaladan']Nie no, moje tez dopiero na wiosnę... ale wiecie jak to jest. Już się czeka a i imiona dawno wymyślone :evil_lol:[/quote] haha ja mam juz do "Z" w specjalnym zeszyciku wynotowane ;) :lol::lol:
  23. [quote name='Asiaczek'] A chcecie wiedziec, jakie imiona wymyśliłam dla tych obu miotów? Pzdr.[/quote] pewno !! :eviltong:
  24. i austriacy tez :loveu: za to wegrzy mam wrazenie sa gorsi od naszych :evil_lol: nie wspominajac juz o krajach typu rumunia czy moldawia :diabloti:
  25. to moze hurtowo wysylali :) a ja dalej nie mam odpowiedzi z Wegier co z CACami moich sredniaczek :shake: jakos dziwnie pomijaja temat :mad::mad:
×
×
  • Create New...