-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[quote name='jamnicze']hej Elitesse jak coś wiesz, to gadaj!!![/quote] zgarneli miedzy innymi: BOB, BOG 3 i BIS grup hodowlanych :eviltong:
-
[CENTER]:cunao::cunao::cunao: [B][COLOR=magenta]GRATULUJE sukcesow w Trencinie !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] :laola: [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] [COLOR=black]wracajcie szczesliwie do domu ![/COLOR][/CENTER]
-
[B]maluchy 5,5 tygodnia[/B] [B][COLOR=navy]INCREDIBLE[/COLOR][/B] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4649/incredible4jk0.jpg[/IMG] [B][COLOR=navy]MOON[/COLOR][/B] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7546/moon4gl7.jpg[/IMG] [B][COLOR=navy]MAGNETISM[/COLOR][/B] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7140/magnetism4cn5.jpg[/IMG] [B][COLOR=magenta]SENTIMENT[/COLOR][/B] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7350/sentiment4tr6.jpg[/IMG] [B][COLOR=magenta]SIGNATURE[/COLOR][/B] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1348/signature4or5.jpg[/IMG] [B][COLOR=magenta]MAGNETIC[/COLOR][/B] [url]http://img140.imageshack.us/img140/6233/magnetic4kt4.jpg[/url] [B][COLOR=magenta]SUNSET[/COLOR][/B] [url]http://img249.imageshack.us/img249/1448/sunset4xr9.jpg[/url]
-
[quote name='Basik']Kurcze moje nie mają takiej pieczatki i bądź tu mądry... Może to po to, aby zbierać na nowy dyplom, według nowych zasad???[/quote] ale te potwierdzenia cacibow nie sa do niczego potrzebne i nie maja nic wspolnego z dyplomem intera po kazdej wystawie FCI wystawia potwierdzenia cacibow i wysyla je do organizatorow wystawy a ci dalej rozsylaja je do wystawcow - czasem robia to po paru miesiacach zcasem po roku a zcasem wcale - widac rumuni sie nie spieszyli i dlatego dopiero etraz dostalas karteczke cacib
-
[quote name='Natalia_W']Ja u mojego Interchampiona mam ostatnio otrzymanego CACIBa z pieczątką RAPPEL co oznacza podobno odwołanie..[/quote] o to wlasnie o ta pieczatke chodzi :)
-
ja na swoich tez mam czerwona pieczatke i tyle
-
[quote name='Asiaczek']Witaj! Ci, co nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami... (gdzieś to przeczytałam):evil_lol: Pzdr.[/quote] haha dobre :lol::lol: ja moze nie tyle nie lubie, co lubie na odleglosc- podobaja mi sie wizualnie ale miec bym nie chciala
-
powiem szczerze ze nie przepadam za kotami ale zdjecia sa swietne !!
-
mam nadzieje ze dadza info przed drugim terminem zgloszen bo pierwszy pewno jakos teraz mija :shake::shake:
-
nie chce sklamac ale on chyba sedziowal w 2007 w Debreczynie - ludzie mieli dobre zdanie
-
[quote name='Flaire']A czy ktoś może podać zasady championatu Luxemburga? ...[/quote] w klasie championow wystarczy 1 x CAC, dla pozostalych 2 x CAC i tyle ;)
-
[quote name='karol']Elitesse. Jeszcze raz wielkie dzięki. Ale na spacery chyba można rozkleić uszka żeby się przewietrzyły, czy będzie to za długo?[/quote] pewno, trzeba tez regularnie sprawdzac czy sie nie zrobilo jakies zapalenie ucha - bo przy klejeniu ucho nie jest wentylowane i moze sie przytrafic
-
[quote name='karol']A przez jaki czas trzeba kleić te uszka??[/quote] do skutku, u jednych bedzie to mieisc u innych 3 - nie ma jakiegos terminu z doswiadzenia moich szczeniakow wiem ze dobrze robi masowanie ucha na zalamaniu - nawet lepiej dziala niz klejenie
-
hmm termin zgloszen do 10.02 a nizsze oplaty do 31.01 -dziwnie jakos :roll:
-
[quote name='olinafm']Jejku jak ja Ci zazdroszczę tych maluchów. Ale mam zamiar w przyszłości sprawić sobie drugiego psa i będzie to właśnie średni pieprzak :cool3:[/quote] ja mimo ze mam tez minika to jednak sredniak to jest to co tygryski lubia najbardziej ! ;)
-
[quote name='Asiaczek']Dlaczego u nas w O/W-wa nie ma takich rankingów... Gratuluje!!! Pzdr.[/quote] to fajna sprawa jest :) Opole co roku przy ciescie, kawie / herbacie i lampce szampana robi mala uroczystosc w tym roku byl tez poczestunek ale nie moglismy tak dlugo zostac coraz wiecej oddzialow nagradza swoich hodowcow to moze kiedys i do warszawy dojdzie :)
-
[quote name='Saskja']Asiaczku, a nie załączasz skanów kart oceny albo dyplomów?[/quote] to nie jest potrzebne - FCI ma swoja baze danych na potwierdzenia CACIBow tez nie trzeba czekac
-
SŁOWACJA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Słowacji
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2009
strona marcowej Nitry - CAC [url=http://www.nitracanis.sk/]NITRACANIS[/url] -
a teraz sie nieskromnie pochwale co zgarnelismy w Rankingu Wystawowym 2008 w swoim oddziale ZK: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/raniking2008.jpg[/IMG]
-
szyje i piers sie goli maszynka, niektorzy skubia to do lysa ale .. :roll: takie maszynki ci nie polecam bo bylaby raczej jednorazowego uzytku przy sznaucerowym wlosie, jesli cie nie stac na sensowna elektryczna to moze kup maszynke reczna ?
-
nic nie musze zapisywac - w koncu to moje "dzieci" i wiem ktory jest ktory :eviltong: choc przyznam ze przy tym miocie na poczatku ciezko je bylo rozroznic jak nie mialy obrozy - bardzo wyrownane wyszly
-
[quote name='Asiaczek']No to ja zaczynam szukac chętnych na jazdę na niedzielę.:lol: Kto chętny? Baski sędziuje nieznana mi sędzina (?) ze Słowenii. Pzdr.[/quote] ta pani sedziuje sznaucery - w mojej rasie jest jak najbardziej OK ;)
-
kolezanka napisala meila do wegrow po wegiersku - moze dostanie jakies informacje :roll:
-
wlasnie weszlam tutaj szukac info czy to hala :eviltong: bo jak tak to dwa psy zglaszam a nie jednego ;)
-
sa informacje :multi::multi: [URL]http://www.uchl.lu/imagesexpo/registration_78.pdf[/URL] ja czekam na decyzje kolezanki ale chyba jedziemy :)