Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='jamnicze']hej Elitesse jak coś wiesz, to gadaj!!![/quote] zgarneli miedzy innymi: BOB, BOG 3 i BIS grup hodowlanych :eviltong:
  2. [CENTER]:cunao::cunao::cunao: [B][COLOR=magenta]GRATULUJE sukcesow w Trencinie !![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] :laola: [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] [COLOR=black]wracajcie szczesliwie do domu ![/COLOR][/CENTER]
  3. [B]maluchy 5,5 tygodnia[/B] [B][COLOR=navy]INCREDIBLE[/COLOR][/B] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4649/incredible4jk0.jpg[/IMG] [B][COLOR=navy]MOON[/COLOR][/B] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7546/moon4gl7.jpg[/IMG] [B][COLOR=navy]MAGNETISM[/COLOR][/B] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/7140/magnetism4cn5.jpg[/IMG] [B][COLOR=magenta]SENTIMENT[/COLOR][/B] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7350/sentiment4tr6.jpg[/IMG] [B][COLOR=magenta]SIGNATURE[/COLOR][/B] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1348/signature4or5.jpg[/IMG] [B][COLOR=magenta]MAGNETIC[/COLOR][/B] [url]http://img140.imageshack.us/img140/6233/magnetic4kt4.jpg[/url] [B][COLOR=magenta]SUNSET[/COLOR][/B] [url]http://img249.imageshack.us/img249/1448/sunset4xr9.jpg[/url]
  4. [quote name='Basik']Kurcze moje nie mają takiej pieczatki i bądź tu mądry... Może to po to, aby zbierać na nowy dyplom, według nowych zasad???[/quote] ale te potwierdzenia cacibow nie sa do niczego potrzebne i nie maja nic wspolnego z dyplomem intera po kazdej wystawie FCI wystawia potwierdzenia cacibow i wysyla je do organizatorow wystawy a ci dalej rozsylaja je do wystawcow - czasem robia to po paru miesiacach zcasem po roku a zcasem wcale - widac rumuni sie nie spieszyli i dlatego dopiero etraz dostalas karteczke cacib
  5. [quote name='Natalia_W']Ja u mojego Interchampiona mam ostatnio otrzymanego CACIBa z pieczątką RAPPEL co oznacza podobno odwołanie..[/quote] o to wlasnie o ta pieczatke chodzi :)
  6. ja na swoich tez mam czerwona pieczatke i tyle
  7. [quote name='Asiaczek']Witaj! Ci, co nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami... (gdzieś to przeczytałam):evil_lol: Pzdr.[/quote] haha dobre :lol::lol: ja moze nie tyle nie lubie, co lubie na odleglosc- podobaja mi sie wizualnie ale miec bym nie chciala
  8. powiem szczerze ze nie przepadam za kotami ale zdjecia sa swietne !!
  9. mam nadzieje ze dadza info przed drugim terminem zgloszen bo pierwszy pewno jakos teraz mija :shake::shake:
  10. nie chce sklamac ale on chyba sedziowal w 2007 w Debreczynie - ludzie mieli dobre zdanie
  11. [quote name='Flaire']A czy ktoś może podać zasady championatu Luxemburga? ...[/quote] w klasie championow wystarczy 1 x CAC, dla pozostalych 2 x CAC i tyle ;)
  12. [quote name='karol']Elitesse. Jeszcze raz wielkie dzięki. Ale na spacery chyba można rozkleić uszka żeby się przewietrzyły, czy będzie to za długo?[/quote] pewno, trzeba tez regularnie sprawdzac czy sie nie zrobilo jakies zapalenie ucha - bo przy klejeniu ucho nie jest wentylowane i moze sie przytrafic
  13. [quote name='karol']A przez jaki czas trzeba kleić te uszka??[/quote] do skutku, u jednych bedzie to mieisc u innych 3 - nie ma jakiegos terminu z doswiadzenia moich szczeniakow wiem ze dobrze robi masowanie ucha na zalamaniu - nawet lepiej dziala niz klejenie
  14. hmm termin zgloszen do 10.02 a nizsze oplaty do 31.01 -dziwnie jakos :roll:
  15. [quote name='olinafm']Jejku jak ja Ci zazdroszczę tych maluchów. Ale mam zamiar w przyszłości sprawić sobie drugiego psa i będzie to właśnie średni pieprzak :cool3:[/quote] ja mimo ze mam tez minika to jednak sredniak to jest to co tygryski lubia najbardziej ! ;)
  16. [quote name='Asiaczek']Dlaczego u nas w O/W-wa nie ma takich rankingów... Gratuluje!!! Pzdr.[/quote] to fajna sprawa jest :) Opole co roku przy ciescie, kawie / herbacie i lampce szampana robi mala uroczystosc w tym roku byl tez poczestunek ale nie moglismy tak dlugo zostac coraz wiecej oddzialow nagradza swoich hodowcow to moze kiedys i do warszawy dojdzie :)
  17. [quote name='Saskja']Asiaczku, a nie załączasz skanów kart oceny albo dyplomów?[/quote] to nie jest potrzebne - FCI ma swoja baze danych na potwierdzenia CACIBow tez nie trzeba czekac
  18. strona marcowej Nitry - CAC [url=http://www.nitracanis.sk/]NITRACANIS[/url]
  19. a teraz sie nieskromnie pochwale co zgarnelismy w Rankingu Wystawowym 2008 w swoim oddziale ZK: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/raniking2008.jpg[/IMG]
  20. szyje i piers sie goli maszynka, niektorzy skubia to do lysa ale .. :roll: takie maszynki ci nie polecam bo bylaby raczej jednorazowego uzytku przy sznaucerowym wlosie, jesli cie nie stac na sensowna elektryczna to moze kup maszynke reczna ?
  21. nic nie musze zapisywac - w koncu to moje "dzieci" i wiem ktory jest ktory :eviltong: choc przyznam ze przy tym miocie na poczatku ciezko je bylo rozroznic jak nie mialy obrozy - bardzo wyrownane wyszly
  22. [quote name='Asiaczek']No to ja zaczynam szukac chętnych na jazdę na niedzielę.:lol: Kto chętny? Baski sędziuje nieznana mi sędzina (?) ze Słowenii. Pzdr.[/quote] ta pani sedziuje sznaucery - w mojej rasie jest jak najbardziej OK ;)
  23. kolezanka napisala meila do wegrow po wegiersku - moze dostanie jakies informacje :roll:
  24. wlasnie weszlam tutaj szukac info czy to hala :eviltong: bo jak tak to dwa psy zglaszam a nie jednego ;)
  25. sa informacje :multi::multi: [URL]http://www.uchl.lu/imagesexpo/registration_78.pdf[/URL] ja czekam na decyzje kolezanki ale chyba jedziemy :)
×
×
  • Create New...