Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [B]fotki wczorajsze :[/B] [IMG]http://images28.fotosik.pl/306/7f2a9169bc5d1acamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/421/e7336259aecf943amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/427/9be49078903ba000med.jpg[/IMG] [B]i dzisiejsze :[/B] [IMG]http://images37.fotosik.pl/41/2128197b02001dd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/306/baadbbc7d7203e38med.jpg[/IMG]
  2. ja owszem daje swoim psom jogurty, kefiry, serki itp ale tylko dla "smaku" dla nich to cos innego niz zwykle jedza i sie zajadaja - czy cos z tego wynasza ? watpie moj wet to kiedys ladnie podsumowal " mozna, tylko po co " sa ludzie ktorzy pija roznego rodzaju actimele itp i swiecie wierza w ich cudowne wlasciwosci - mysle ze to na tej samej zasadzie jest ;)
  3. ja bym z nabialem uwazala :roll: psica moze sie rozwolnienia nabawic i rowniez mozna przedobrzyc jestem zdania ze karma szczenieca lub dla suk w ciazy od mniej wiecej polowy ciazy w zupelnosci wystarczy - 5 ciaz juz tak przeszlam i nigdy nie bylo problemow
  4. [quote name='Mqrtynq']Po pierwsze czy to pierwsza cieczka tego psa?[/quote] to przeciez bez roznicy jest :roll: a co do dni plodnych kazda suczka ma inaczej moja starsza kryje na 10-11 dzien, mlodsza na 10 - u obu ok 16-17 dnia juz wogole nie ma oznak cieczki suczka moich przyjaciol - tej samej rasy jest do krycia na 18-19 dzien
  5. mysle ze uznaja bo to bardzo atrakcyjne umaszczenie :loveu: nie wiem nawet czy nie bardziej podobaja mi sie niz zwykle tri :)
  6. mam tylko nadzieje ze normalnego sedziego nam przydziela :lol: spadasz mi z tym wyjazdem jak z nieba bo musze sie na wegry wybrac a za bardzo nie mam jak ;)
  7. [quote name='Anecioreczek']o Ile pamietam to wtedy nazywa się Trindle (niewiem czy nie przekreciłam) nie Trikolor :roll:[/quote] tez mi sie cos tak zdaje ale stara juz jestem i pamiec mnie zawodzi :diabloti:
  8. milo mi doniesc ze 16.12 przyszedl na swiat miot E Elitesse - 3 pieski i 4 suczki pieski: ESCADA MAGNETISM Elitesse ESCADA MOON Elitesse ESCADA INCREDIBLE Elitesse suczki: ESCADA SIGNATURE Elitesse ESCADA SENTIMENT Elitesse ESCADA MAGNETIC Elitesse ESCADA SUNSET Elitesse kilka fotek maluszkowych: [IMG]http://images31.fotosik.pl/421/b839787563bb2edbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/41/6ed4d9441db84dedmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/421/8388ca3498716100med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/304/4874a272c502043fmed.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Asiaczek']Zgadza się! Tak wyszło... Pzdr.[/quote] a to jest normalny tricolor wtedy ? :roll: tak przy okazji to gratulacje dla Wazirka !! :klacz:
  10. [quote name='Asiaczek']O, to jest szansa, że sie tam spotkamy? Byłoby super!:lol: Pzdr.[/quote] nawet chcialabym z toba jechac :p
  11. tez czekam na sedziow bo tez mam CH do skonczenia :)
  12. czy ma ktos namiary na doktora Osinskiego ?? czy on jeszcze gdzies przyjmuje ?
  13. kilka fot wierciolkow [IMG]http://images31.fotosik.pl/421/b839787563bb2edbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/41/6ed4d9441db84dedmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/304/4874a272c502043fmed.jpg[/IMG]
  14. i mamy szczesliwa 7 :) :) po 24 urodzila sie jeszcze jedna suczka :)
  15. jest nas juz 6 - 3 pieski i 3 suczki, pierwsze urodzilo sie 18:55, ostatnie 22 wydaje mi sie ze jeszcze jednego malucha czuc
  16. czy koty cierpliwie znosza ataki malcow ??
  17. starsza Tess rodzi na 59-60 dzien wiec nie trzeba czekac ( miala 2 mioty) mlodsza Zadra dwa poprzednie mioty miala na 64-65 dzien dzis wlasnie ma 65 i od rana dyszy co jakis czas wiec sie zmiesci w terminie mysle :)
  18. ja obie suki kryje tylko raz wiec nie mam dylematu odkad liczyc :lol: a co do USG jak suka jest w ciazy to wczesniej czy pozniej bedzie to widac wiec nie robie swoim dziewczynom
  19. mi moj wet mowil ze nieumiejetnie macajac mozna uszkodzic plody dlatego musi to robic doswiadczona osoba
  20. [quote name='panienkabubu']:crazyeye: Elitesse poważnie nic jeszcze się nie urodziło? :crazyeye: A wy nie miałyście terminu na 10?[/quote] dzis jest 64 dzien
  21. [quote name='panienkabubu']Elitesse - urodzone już dzieciaki ? :cool3:[/quote] nie :shake: wlasnie wrocilam z Zadrowa z parku - niewazne ze jak sie spojrzy z tylu to jest ta gruba jakby 3 psy staly obok siebie - skakala jak szczeniaczek, gonila sobie patyki, zadowolona z zycia ... :roll:
  22. [B]sa juz informacje o wystawie -- >[/B] [URL]http://www.nordbohemiacanis.eu/mak/prop2009.pdf[/URL]
  23. [B]wszystkie informacje i obsada sedziowska sa tutaj -->[/B] [URL]http://www.vystavapsu.cz/vystava/downloads_cz/propozice_2009_jaro_cz.doc[/URL] ja na 99 % jade
  24. [quote name='Błyskotka'][B]Elitesse[/B] jak tam ? [/quote] dzis 62 dzien i na razie nic juz myslalam ze wczoraj urodzi bo nie zjadla sniadania a po poludniu najpierw zwymiotowala, potem zrobila plynne kupsko a jak je sprzatalam to wskoczyla na nasze lozko i zrobila siku :shake: ale widac tylko gorzej sie poczula za to cala noc spala na siedzaco :crazyeye::evil_lol: musi jej byc strasznie niewygodnie :roll: na lozko ledwo wskakuje a po schodkach idzie baaardzo wolno, no nic czekamy dalej najgorsze jest to ze w piatek rano wyciagnelam TZta z pracy bo myslalam ze to cos bedzie a on nie moze co rusz brac sobie urlopu :placz:
  25. [quote name='Diakon_Frost'] I ostatnie pytanie do was, czy to prawda że pierwszy miot jest zawsze podobny do matki?[/quote] to jakas bzdura totalna tzn moze ale nie musi i nic do tego ma ktory to kolejny miot jest te maluszki na fotach jakie pokazales to wielkosciowa sa mini , napewno nie sredniaki ale co z nich wyrosnie ? :roll:
×
×
  • Create New...