-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[B]fotki wczorajsze :[/B] [IMG]http://images28.fotosik.pl/306/7f2a9169bc5d1acamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/421/e7336259aecf943amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/427/9be49078903ba000med.jpg[/IMG] [B]i dzisiejsze :[/B] [IMG]http://images37.fotosik.pl/41/2128197b02001dd1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/306/baadbbc7d7203e38med.jpg[/IMG]
-
ja owszem daje swoim psom jogurty, kefiry, serki itp ale tylko dla "smaku" dla nich to cos innego niz zwykle jedza i sie zajadaja - czy cos z tego wynasza ? watpie moj wet to kiedys ladnie podsumowal " mozna, tylko po co " sa ludzie ktorzy pija roznego rodzaju actimele itp i swiecie wierza w ich cudowne wlasciwosci - mysle ze to na tej samej zasadzie jest ;)
-
ja bym z nabialem uwazala :roll: psica moze sie rozwolnienia nabawic i rowniez mozna przedobrzyc jestem zdania ze karma szczenieca lub dla suk w ciazy od mniej wiecej polowy ciazy w zupelnosci wystarczy - 5 ciaz juz tak przeszlam i nigdy nie bylo problemow
-
[quote name='Mqrtynq']Po pierwsze czy to pierwsza cieczka tego psa?[/quote] to przeciez bez roznicy jest :roll: a co do dni plodnych kazda suczka ma inaczej moja starsza kryje na 10-11 dzien, mlodsza na 10 - u obu ok 16-17 dnia juz wogole nie ma oznak cieczki suczka moich przyjaciol - tej samej rasy jest do krycia na 18-19 dzien
-
mysle ze uznaja bo to bardzo atrakcyjne umaszczenie :loveu: nie wiem nawet czy nie bardziej podobaja mi sie niz zwykle tri :)
-
mam tylko nadzieje ze normalnego sedziego nam przydziela :lol: spadasz mi z tym wyjazdem jak z nieba bo musze sie na wegry wybrac a za bardzo nie mam jak ;)
-
[quote name='Anecioreczek']o Ile pamietam to wtedy nazywa się Trindle (niewiem czy nie przekreciłam) nie Trikolor :roll:[/quote] tez mi sie cos tak zdaje ale stara juz jestem i pamiec mnie zawodzi :diabloti:
-
milo mi doniesc ze 16.12 przyszedl na swiat miot E Elitesse - 3 pieski i 4 suczki pieski: ESCADA MAGNETISM Elitesse ESCADA MOON Elitesse ESCADA INCREDIBLE Elitesse suczki: ESCADA SIGNATURE Elitesse ESCADA SENTIMENT Elitesse ESCADA MAGNETIC Elitesse ESCADA SUNSET Elitesse kilka fotek maluszkowych: [IMG]http://images31.fotosik.pl/421/b839787563bb2edbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/41/6ed4d9441db84dedmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/421/8388ca3498716100med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/304/4874a272c502043fmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='Asiaczek']Zgadza się! Tak wyszło... Pzdr.[/quote] a to jest normalny tricolor wtedy ? :roll: tak przy okazji to gratulacje dla Wazirka !! :klacz:
-
[quote name='Asiaczek']O, to jest szansa, że sie tam spotkamy? Byłoby super!:lol: Pzdr.[/quote] nawet chcialabym z toba jechac :p
-
tez czekam na sedziow bo tez mam CH do skonczenia :)
-
czy ma ktos namiary na doktora Osinskiego ?? czy on jeszcze gdzies przyjmuje ?
-
kilka fot wierciolkow [IMG]http://images31.fotosik.pl/421/b839787563bb2edbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/41/6ed4d9441db84dedmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/304/4874a272c502043fmed.jpg[/IMG]
-
i mamy szczesliwa 7 :) :) po 24 urodzila sie jeszcze jedna suczka :)
-
jest nas juz 6 - 3 pieski i 3 suczki, pierwsze urodzilo sie 18:55, ostatnie 22 wydaje mi sie ze jeszcze jednego malucha czuc
-
czy koty cierpliwie znosza ataki malcow ??
-
starsza Tess rodzi na 59-60 dzien wiec nie trzeba czekac ( miala 2 mioty) mlodsza Zadra dwa poprzednie mioty miala na 64-65 dzien dzis wlasnie ma 65 i od rana dyszy co jakis czas wiec sie zmiesci w terminie mysle :)
-
ja obie suki kryje tylko raz wiec nie mam dylematu odkad liczyc :lol: a co do USG jak suka jest w ciazy to wczesniej czy pozniej bedzie to widac wiec nie robie swoim dziewczynom
-
mi moj wet mowil ze nieumiejetnie macajac mozna uszkodzic plody dlatego musi to robic doswiadczona osoba
-
[quote name='panienkabubu']:crazyeye: Elitesse poważnie nic jeszcze się nie urodziło? :crazyeye: A wy nie miałyście terminu na 10?[/quote] dzis jest 64 dzien
-
[quote name='panienkabubu']Elitesse - urodzone już dzieciaki ? :cool3:[/quote] nie :shake: wlasnie wrocilam z Zadrowa z parku - niewazne ze jak sie spojrzy z tylu to jest ta gruba jakby 3 psy staly obok siebie - skakala jak szczeniaczek, gonila sobie patyki, zadowolona z zycia ... :roll:
-
[B]sa juz informacje o wystawie -- >[/B] [URL]http://www.nordbohemiacanis.eu/mak/prop2009.pdf[/URL]
-
[B]wszystkie informacje i obsada sedziowska sa tutaj -->[/B] [URL]http://www.vystavapsu.cz/vystava/downloads_cz/propozice_2009_jaro_cz.doc[/URL] ja na 99 % jade
-
[quote name='Błyskotka'][B]Elitesse[/B] jak tam ? [/quote] dzis 62 dzien i na razie nic juz myslalam ze wczoraj urodzi bo nie zjadla sniadania a po poludniu najpierw zwymiotowala, potem zrobila plynne kupsko a jak je sprzatalam to wskoczyla na nasze lozko i zrobila siku :shake: ale widac tylko gorzej sie poczula za to cala noc spala na siedzaco :crazyeye::evil_lol: musi jej byc strasznie niewygodnie :roll: na lozko ledwo wskakuje a po schodkach idzie baaardzo wolno, no nic czekamy dalej najgorsze jest to ze w piatek rano wyciagnelam TZta z pracy bo myslalam ze to cos bedzie a on nie moze co rusz brac sobie urlopu :placz:
-
[quote name='Diakon_Frost'] I ostatnie pytanie do was, czy to prawda że pierwszy miot jest zawsze podobny do matki?[/quote] to jakas bzdura totalna tzn moze ale nie musi i nic do tego ma ktory to kolejny miot jest te maluszki na fotach jakie pokazales to wielkosciowa sa mini , napewno nie sredniaki ale co z nich wyrosnie ? :roll: