Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. tak niewinnie tu wyglada ... zupelnie jak nie on :evil_lol::evil_lol:
  2. a ja sie usmiechen o sznaucery srednie ( mittel lub standard) :modla:
  3. jaka sliczna fota Dee :loveu: a tu jeszcze Abi : [IMG]http://images41.fotosik.pl/31/aca4d7d691bf9f83.jpg[/IMG]
  4. Elitesse

    Tibor Havelka

    nas ocenial juz pare lat temu ale troszke pamietam :) sporo kaze biegac, sprawdza zgryzy, boki i m3, dosc sympatyczny i mily do psow
  5. to juz wiem i tej pani mowie stanowcze NIE !!! :diabloti: ocenia w tempie slimaka, w Kielcach ocena 70 psow zajela jej 6 godzin :mad: niesympatyczna, niekulturalna, palila papierosa na ringu podczas oceny :crazyeye:
  6. przede wszytkim sedzia niemily i pozbawiony kultury osobistej :shake: preferowal wystawcow niemiecko jezycznych, opisy dlugie i niby dokladne ale odnioslam wrazenie ze wszystkie psy dostaja takie same :roll: ocenia glownie w ruchu, preferuje psy kopiowane
  7. [quote name='Vectra']Dzięki za odwiedzinki , miło było poznać :multi: :multi: [/quote] [B]nam rowniez[/B] :loveu::loveu: a co do wystawy p. Sonta to totalna porazka :shake: nie dosc ze niemila i niesympatyczna to jeszcze ocene skonczyla o godzinie 16 :mad::mad: pomijajac juz fakt ze niezbyt sie w sznaucerach orientuje :roll: [B]moje wymenczone czekaniem coreczki:[/B] [B]ALBA ASTRA Elitesse - V1 CWC NSwR[/B] [B]DEE DEE Elitesse - V1 CWC[/B] szczegolnie z mlodszej jestem dumna bo to jej pierwsza halowka byla i calkiem niezle sie czula w tym halasie :)
  8. ja za chwilke wyjezdzam :)
  9. haha jak to brzmi :lol:
  10. jak bedziesz wolna to zapraszam na ring 14 - ok 13 mysle ze wejda sznaucery srednie :loveu:
  11. sedziowanie na krajowce startuje o 9 a na championach 15:30 wiec chyba sie powinni wyrobic
  12. na ulotce sa tylko oplaty w forintach , zreszta jest cala po wegiersku :evil_lol: wystawa championow 6000 ft za kazdego psa wystawa derby pierwszy pies 4000 ft nastepne 3000 ft ja za wsyztkie wystawy wegierskie placilam zawsze na miejscu i zawsze w EUR wg ogolnego cennika na stronie MEOE [SIZE=1][COLOR=#062647][B][FONT=Verdana]DERBY kiállítás[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Első kutya (4 hét)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]35,- [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Második kutyától (4 hét)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]30,- [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Veterán, Baby, Kölyök (4 hét) [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]20,- [/FONT][/COLOR][/SIZE] jesli rozumiesz niemiecki : [COLOR=red]" mit kopie eines anerkannten nationalen oder internationalen junior oder erwachsenen championzerifikates"[/COLOR]
  13. ja mam jedna suczke ktora wrecz nienawidzi jak ktos obcy ja dotyka, odsuwa sie z obrzydzeniem, czasem odskakuje, a ta pani mogla ja wymacac od czubka nosa po czubek ogona i nie musialam psicy kurczowo trzymac ;) zagadala do psa podrapala za uszkiem i bylo OK :)
  14. dostalam dzis od wegrow ulotke o derby i wystawie championow derby to normalna krajowka dla wszystkich psow dodatkowo te urodzone miedzy 9 pazdziernika 2006 a 31 grudnia 2007 startuja o tytul Zwyc derby, na formularzu zgloszenia nie ma na to jakiejs specjalnej rubryczki na wystawie championow sa za to tylko 2 klasy : championow i weteranow ( zakladam ze weteran rowniez musi byc championem)
  15. cacibowka w lesznie tez 95 zl kosztowac bedzie :evil_lol::evil_lol:
  16. ja mam panele podlogowe juz ponad 5 lat + 4 dorosle psy + 4 mioty szczeniakow ... i panele wygladaja jak nowe ( no moze za wyjatkiem miejsca w ktorym stoi krzeslo komputerowe :evil_lol: - delikatnie starta wierzchnia warstwa) z tym ze kupilam takie za 100 zl m2 i bodajze 5 klase twardosci :roll:
  17. ciekawe jaka obsade wymysla na marzec :roll:
  18. pani bardzo mila i sympatyczna, ma super podejscie do psow... ale bywa nieprzewidywalna potrafi pare razy wysoko oceniac jakiegos psa a na kolejnej wystawie odeslac go z bdb :roll:
  19. [quote name='Cervarius']mam pytania odnośnie championatu Austrii- czy to prawda, że do championatu Austrii nie liczą się CAC-e zdobyte w klasie champinów? jeszcze jedno pytanie: ile trzeba miec CAC-ów w przypadku psów podlegających próbą pracy? z góry wielkie dzieki za odpowiedź....[/quote] to nieprawda ! ja mam championat robiony tylko w klasie championow
  20. [quote name='panienkabubu']Elitesse chyba ma rację, zobaczcie jak długa lista jest na stronie światówki osób, które nie mogą zgłosić na światówkę dopóki nie uregulują długów....[/quote] a gdzie jest taka lista ? :crazyeye::crazyeye: ja kiedys mialam Trencin wlasnie nieoplacony to na potwierdzeniu z Bratyslawy napisali mi adnotacje ze mam dlug do zaplacenia ... tyle tylko ze jak powiedzialam w sekretariacie ze chce zalegla wystawe oplacic to wszyscy byli zdziwieni :lol::lol:
  21. tylko ciekawe jaka kosmiczna cene w tym roku walna za parking :roll:
  22. w ktoryms ze sklepow internetowych sie natknelam na takie kredki do nosow :roll: tyle ze nie pamietam w ktorym to bylo :evil_lol:
  23. moze sporo osob zglaszalo, nie placilo i nie przyjezdzalo na wystawy :roll: a egzekwowac moga w sumie tylko wysylajac listy z prosba o zaplacenie
  24. moje wszystkie psy sa od szczeniaka na suchej karmie ten najstarszy ma juz prawie 12 lat i jak na razie jest w swietnej kondycji i nigdy na nic nie chorowal :multi:
×
×
  • Create New...