Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [IMG]http://images34.fotosik.pl/432/1c55478512fd7cfamed.jpg[/IMG]
  2. mam mam mam :multi::multi: i wyglada na to ze wszytko Ok z oplatami jest :)
  3. kolezanka z Poznania dzis tez dostala uhh mam nadzieje ze jutro i ja znajde w skrzynce :roll:
  4. do mnie jeszcze nic nie doszlo :placz: i kolezanki z ktorymi jade tez jeszcze nie maja :roll:
  5. - ostatnie urodzone szczenie w miocie jest najgorsze :lol: - pierwszy miot suki jest najgorszy tzn nie warto kupowac szczeniat z pierwszego miotu suczki :lol: a co do czesania psow na dworze - tez tego nienawidze, niestety u mnie w parku kilka osob namietnie wyczesuje swoje psy ( ONki, Goldy i labki) :shake:
  6. [quote name='Asiaczek']Ja Ciebie rozumiem, bo Ty tez masz taki jeden obowiązek z kucykiem na głowie...:loveu: + jeszcze troszkę co to mają 4 łapki...:loveu: Pzdr.[/quote] na szczescie te malutkie obowiazki lubia sobie pospac :lol: za to jeden duzy obowiazek wstaje tak wczesnie do pracy a wiec jako ta dobra "zona" robie mu kawe i szykuje kanapeczki ;):eviltong:
  7. [quote name='Asiaczek']Ja juz od 4-tej z minutami jestem na nogach... Pzdr.[/quote] widze ze nie tylko ja jestem rannym ptaszkiem :evil_lol:
  8. [quote name='Asiaczek']To mówisz, że te czarniawe miski mają juz prawie 3 tygodnie...? E, niemozliwe...:lol: Pzdr.[/quote] oj leci ten czas leci :roll: a ta dziewczynka ma juz ponad rok ? :lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8026/mmadzia002gf9.jpg[/IMG]
  9. [B]maluszki prawie 3 tygodniowe[/B] [B][COLOR=blue]ESCADA MAGNETISM Elitesse[/COLOR][/B] [img]http://lancelottessi.republika.pl/magnetism.jpg[/img] [B][COLOR=blue]ESCADA MOON Elitesse[/COLOR][/B] [img]http://lancelottessi.republika.pl/moon.jpg[/img] [B][COLOR=blue]ESCADA INCREDIBLE Elitesse[/COLOR][/B] [img]http://lancelottessi.republika.pl/incredible.jpg[/img] [B][COLOR=magenta]ESCADA SIGNATURE Elitesse[/COLOR][/B] [img]http://lancelottessi.republika.pl/signature.jpg[/img] [COLOR=magenta][B]ESCADA SENTIMENT Elitesse[/B][/COLOR] [img]http://lancelottessi.republika.pl/sentiment.jpg[/img] [COLOR=magenta][B]ESCADA MAGNETIC Elitesse[/B][/COLOR] [img]http://lancelottessi.republika.pl/magnetic.jpg[/img] [B][COLOR=magenta]ESCADA SUNSET Elitesse[/COLOR][/B] [img]http://lancelottessi.republika.pl/sunset.jpg[/img]
  10. tak sobie czytam i mysle ze z baskami jest jak ze sznaucami - nie mozna poprzestac na jednym :lol::lol:
  11. dziekuje za informacje !! :calus: a wiecie moze jakie sa oplaty za dyplom ? mysle coby sie tam w wakacje wybrac moze :roll:
  12. jakie sa warunki dla psa ktory ma juz CH innego kraju ? bo slyszalam juz wersje ze 1 x CAC lub 2 x CAC :roll: czy tytuly moga byc z wystaw krajowych czy musza to byc miedzynarodowki ? czy w kazdej klasie jest CAC przyznawany ?
  13. [quote name='JustynaJK']Będzie to teraz kwartalnik i dla członków ZK będzie w kosztach składki wysyłany d domu.Składka roczna 60 zł i w tym prenumerata PSA.[/quote] super decyzja :multi::multi: tak od dawna powinno byc !
  14. u mnie na razie pusto
  15. [quote name='PANGEA']Z tego co wiem, to oni nie odpowiadaja, tylko po jakims czasie w skrzynce oddanjduje sie dyplom i puchar :evil_lol: Kolezanki dozyca skonczyla ch wegier w Debreczynie uzyskujac CAC oczywiscie w klasie ch. Napisala do nich, nie odpowiedzieli, za to po kilku tyg dostala puchar i dyplom. Co do tego, ze czeka sie kilka tyg. To juz wina poczty i bankow. Przelew na Wegry idzie 2 tyg :angryy: i przez kilka bankow :crazyeye: ( moj szedl przez Mediolan, Frankfurt, cos jeszcze i dopiero Budapeszt) a list kolejne 2 tyg :shake:[/quote] ja w marcu bede probowac zdobyc ostatniego CACa dla Tess i tez do kl.championow zglosze - najwyzej sie bede wyklucac :eviltong: a to z poczta to faktycznie - jak patrze na pieczatki to listy i 3 tyg potrafia isc :crazyeye::crazyeye:
  16. [quote name='Noelani']Ile sie placi za wydanie championatu wegierskiego? I jak placicie? Przelewem czy kasa w kopercie? :cool3:[/quote] 20 EUR, ja dwa razy placilam przelewem z PKO
  17. wegrzy sa yhm opoznieni :diabloti: mam nadzieje ze lada chwila cos sie pojawi, u nich termin przyjmowania zgloszen jest przewaznie miesiac przed wystawa
  18. [quote name='bargest']To ja bylabym 4 na te wystawe, bo tez mam rozpoczety championat Wegier, a wypadaloby go skonczyc.[/quote] oo jakie mile towarzystwo sie szykuje :multi::multi::multi:
  19. takie mleko to tez norma, moja suczki zawsze maja sporo wczesniej przed terminem porodu a nie tak jak w ksiazkach na pare dni przed, na poczatku jest takie metne, potem biale a czym blizej porodu tym zolciejsze sie robi
  20. noja Zadra tez wymiotowala teraz, chyba to byl 61 dzien - mysle ze zoladek juz jest uciskany i to dlatego :roll:
  21. sprzatanie to jakies przereklamowane jest - ja teraz codziennie odkurzam i myje podloge a Madzia pol godziny poraczkuje po mieszkaniu i spodenki laduja w pralce :roll::roll: juz sie boje co to bedzie jak szczeniaczki zaczna biegac, chyba sie od mopa nie uwolnie :evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:skąd wiedziałaś ...podglądałaś przez okienko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja wiem wszytko :diabloti: zwlaszcza ze mi sie przedawkowalo lekow na grype rano :evil_lol::evil_lol:
  23. ee vectra juz pewno lepi uszka i takie tam :eviltong:
  24. 1 - skontaktuj sie z Malawaszka - mini do adopcji wcale nie jest tak malo a jesli ci sie nie spieszy napewno wkrotce trafisz na jakas bide potrzebujaca pomocy 2 - jezeli zdecydujesz sie na suke koniecznie trzeba ja wysterylizowac choc jesli twoj pies jest pokojowo nastawiony do swiata moze zaakceptowac kolege 3 - a kto ci taki kit wcisnal ? :lol: psy z rodowodem wcale nie musza byc rozmnarzane, wystawiane itp, najwazniejsze coby mialy kochajace domki jesli nie stac cie na kupno psa z rodowodem - ktore przewaznie kosztuja w granicach 1000-1200 zl wystarczy troszke cierpliwosci i regularnego szperania na portalach ogloszeniowych tylu alegratka czy allegro dosc zcesto trafiaja sie tam podrosniete maluszki lub takie ktore musza szybko znalezc nowych wlascicieli i wtedy ich cena jest sporo nizsza, czesto za 600-700 zl mozesz kupic psa rodowodowego o wiadomym pochodzeniu
  25. [IMG]http://images40.fotosik.pl/41/f768d530e1ea122amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/421/3bb061d408beb56bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/421/678c1abaf1e63affmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/421/96baa91ff1c157b4med.jpg[/IMG] [B]te maluszki wogole strasznie przytulaste sa - non stop sia na sobie :loveu:[/B]
×
×
  • Create New...