Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Vectra'] a u mnie pada śnieżek :grins: i mamy go już 40 cm :grins:[/QUOTE] A nie możesz go wywieźć do lasu...? [quote name='ania z poznania']To zależy czy zapach by mi się spodobał, jak tak, to może być mocny, np. lubię zapach zielonej herbaty, aloesu, a totalnie nie trawię zapachu kremu nivea soft.[/QUOTE] Mnie sie bardzo podoba, ale ja wogóle jestem zapachowa.... [quote name='Vectra']a ja sobie sama piekę chlebek i bułeczki :eviltong:[/QUOTE] JA tez mam taką maszynę, ale... ona jeszcze dziewica... Smiesznota.... To juz nie masz tych polarowych kaftaników...? [url]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423985_593184557374593_1730892652_n.jpg[/url] pzdr.
  2. O, sera białego ani twarozku tez nie lubią... To ja jeszcze przypomne link do bazarosa: [COLOR=#800080][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url][/B][/SIZE][/COLOR] Pzdr.
  3. Dzięki za info:) pzdr.
  4. Jakbys przyjechała do basków-bobasków, to bys powiedziała, że w W-wie to pogoda prawie letnia, hahaha:) pzdr.
  5. [quote name='M&S']Nie dawaj śmietany, bo je może pogonić. Mleka też nie.[/QUOTE] A tego to nie wiem. Persy piły smietanke i nic. Spróbuję, niedużo, przynajmniej będe wiedziała co i jak:) [quote name='Vectra']Na myszy niech idą polować , to im dupy spadną :diabloti: szczeniaczki w obróżkach , widok bezcenny .. jakby napadło je stado pcheł :evil_lol:[/QUOTE] Hm, z myszami to kłopot, bo u nas ich nie ma... Nie, to sa obróżki kolorowe, więc nie wyglądają jak te p/pchelne... Woadnij wieczorkiem, to przekonasz sie, jak im do twarzy w obróżkach:) Sama słodycz, tiutiutiu:evil_lol::eviltong:... pzdr.
  6. Pewnie tak. Generalnie ni esa wybredne, ale np. jogurtu - nie piją. Są pod tym względem bardzo solidarne z Burą. Mleka - nie próbowałam, bo obawiam się biegunki. A rudy i tak nadal robi takie lekkie kupy. Może dać im ciut smietanki na spróbowanie...? Rudy i Bura, tam, gdzie mieszkali, to nie mieli az tak źle:) Jedli suche i puszki. Jak widać, nie wyglądają na zagłodzone kicie, a Rudy to te krzywe łapy to chyba od przejedzenia ma;):evil_lol: Pzdr.
  7. No to do soboty! Jak dla mnie może sypac, ale, że to chodzi o Żelkę (imienniczka mojej Żelki:)), to niech sobota nie będzie posypana, a drogi ciemne:) No i ciut słońca by sie przydało, prawda? Pzdr.
  8. Ale np. moje persy nie lubiły parówek:) Stąd moje zdziwko;) pzdr.
  9. To jednak byl dobry wybor z tym DT:) tinka ma tam bardzo dobrze:) pzdr.
  10. [quote name='Korenia']Powodzenia :) a jaki typ BTE? Ja miałam komisję złożoną z profesorów: chemia organiczna, chemia fizyczna, genetyka, biologia molekularna i inżynieria genetyczna ;)[/QUOTE] Jesoooo, jakie nazwy.... br.... A co z praca po tym kierunku? pzdr.
  11. [quote name='FredziaFredzia']Porób fotki porób, chętnie zobaczę małe szkraby już w obróżkach :)[/QUOTE] Melduję, że fotki zrobione. Po popołudniowych spacerach z psami zrzucę na kompa i wieczorem - wstawię:) Pzdr.
  12. [quote name='M&S']Do TOZu Cię podam, Ty zua Kobieto. Męczyć małe pieseczki:diabloti:[/QUOTE] A co!!!! Małe dzieci mają zakładane szeleczki, to pieski mie moga miec obróżek...? Im sie to - na razie - nie podoba. Chociaz nie jest tak tragicznie:). Ale za to, jest mi zdecydowanie lepiej i łatwiej ćwiczyc stójki. Serio! [quote name='FredziaFredzia']Porób fotki porób, chętnie zobaczę małe szkraby już w obróżkach :)[/QUOTE] Wyglądają bardzo fajnie. Takie "stare maleńkie". Obróżki (niektóre) sa ciut za duże. Juz nie mogę ich pozmniejszac, więc gdzieniegdzie obróżka odstaje od ciałka:) Ale z dnia na dzień będzie lepiej. Ciałko i szyjka się zaokrąglą a maleństwo już będzie wiedziało, co to obróżka:) A, jeszcze jedna ważna info, choć troche z innej beczki: rudy baaaardzo lubi parówki!!!:evil_lol: Tak bardzo je lubi, że w nocy pozrzucał różne papiery z półeczki na regale, aby dostac się do połowy parówki, która tam leżała:cool3:. A leżała po to, abym ja miała pod ręką do ćwiczeń z maluchami.... Ja mu nie żałuję, ale przecież mógł powiedzieć, no nie? Dałabym, nawet całą! No i dodatkowy atut Rudego; węch tez ma dobry:):diabloti:
  13. No i z samego rana zaczeły się tortury! Tak, tak.... Mianowicie maluchom zostały założone obróżki:):evil_lol:.... Oj, ilez było drapania sie, ciągania i prób zdjęcia tego czegoś:) Postaram się dzisiaj porobic troche zdjęć w tych "narzędziach tortur":) pzdr.
  14. [quote name='*anusia&ajlu*'] tak, został w rodzinie z czego się bardzo cieszę bo mam go na oku :)[/QUOTE] No i możesz pobrylowac z Jogim na wystawach:) Pzdr.
  15. [quote name='ulvhedinn']Kraksowe posłanie. Widać szczątki opakowań od kurczaka. Nie widać tylko butelki po litrze maślanki...... [/QUOTE] A to gdzie schowałaś tego kuraka i maslankę? A może wogóle nie chowałaś, co?;) Pzdr.
  16. Ajlu, nie chcę byc złym prorokiem, ale foteczki do wstawiłąś stanowczo za duze;) Oby Mod sie nimi nie zainteresował... A zdjęcia i Boo i Yogiego widziałam juz na FB. ale za kazdym razem oglądam z dużą ciekawością:)
  17. [quote name='Chein']Super, gratulacje!![/QUOTE] [quote name='*anusia&ajlu*']Super!!! Gratulacje!!![/QUOTE] Dziękujemy Wam:) pzdr.
  18. [quote name='ania z poznania']Asiaczku, krem z linii BeBeauty Age lift krem przeciwzmarszczkowy z aktywną soją, mam wygładzoną, rewelacyjnie nawilżoną skórę, co dla mnie ważne- bardzo nieznacznie wyczuwalny, przyjemny zapach (drażnią mnie zbyt mocno perfumowane kremy). Kupiłam tylko na dzień, na wypróbowanie, ale jeszcze kupię na noc, jest tak fajny.[/QUOTE] I mówisz, że to w Biedronce, tak? No to po pierwszym trzeba tam zawitac:) Co prawda, na razie, mam krem i na dzien i na noc firmy ZIAJA (jasminowy!), bardzo dobrze się sprawdza. Ale Tobie pewnie nie bedzie pasował, bo on jednak ma mocny zapach... Pzdr.
  19. [quote name='M&S']Brawo, gratulacje!!![/QUOTE] [quote name='Angi']gratuluję![/QUOTE] Dziękujemy:) pzdr.
  20. Proszę, jak cudnie:) w NDM zakóńczony Mł.Ch.Polski, a pare dni temu certyfikat u Właścicieli:) Brawo dla Sue i dla Alicji:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruSWEETLIKEHONEYAsiaczekFCI-MCHPL.jpg[/IMG] Pzdr.
  21. [B]Ajlu[/B] nakrzyczała na mnie, że nie umieściłam reklamy mojego bazarku w jej Galerii. No to umieszczam:) [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238920-TOTALNY-MISZ-MASZ-NA-URGO-I-TIN%C4%98-do-31-01-2013-r-godz-20-59[/url][/B][/SIZE][/COLOR] Pzdr.
  22. A to biedne w kubraczku to Adusia? Pzdr.
  23. I jedna i druga dobrze wyglądają:) Pzdr.
  24. No to super:) pzdr.
  25. Rudy nie zniża się do ich poziomu. On operuje na biurku, parapecie. No, chyba, ze idzie do kuwety za potrzebą... Ale wtedy z zasady małe spia sobie grzecznie w kojcu. A Bura śpi na poduszkach na krzesłach, czasami na wersalce. Troche syczy na baski-bobaski, ale małe juz chyba wiedza, że z Bura nie ma żartów... A dorosłe baski, to wiedza, że koty były, sa i będą:) Czasami je pogonia, ale wtedy kicie uciekają na parapet i baski odpuszczają. Pzdr.
×
×
  • Create New...