Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. A możesz podac tutaj link do tego hotelu? Może jeszcze zdążę zrobic rezerwacje. pzdr.
  2. Tascha - a ja myslę, że - tak, jak na watkach psów w potrzebie konkretnej rasy - niech i u nas te "w typie" tez mają szanse... co to przeszkadza? Nie jest znowu az tak duzo ani basków w potrzebie ( i bardzo dobrze!), ani tych "w typie". Ja bym proponowała, aby pozostawić watek takim, jaki jakim jest. Jak widać, juz jeden basek-nie basek znalazł dom, dzieki temu wątkowi, więc...? Dajmy wszystkom szanse. Takie jest moje zdanie. Dla informacji, na watkach np. jamniki w potrzebie czy goldeny w potrzebie itp. nikt nie ma wątpliwości, czy warto i czy akurat ten konkretny watek jest dla tego kundelka. Więc dlaczego my mamy tutaj protestowac...? Powtarzam: dajmy szansę baskom-niebaskom:) pzdr.
  3. Dołożę do kastracji 20 zł. Niestety, na więcej mnie obecnie nie stać... Poproszę o nt konta. pzdr.
  4. ...i chwała Wam za to:) pzdr.
  5. Rozejrzałam sie troche po hotelach w okolicy wystawy i - niestety - nie sa tanie 90-110 Euro za noc. Może ktos tez by zajrzal na swoje strony z rezerwacjami miejsc i podesłał linka? Przy ewent. wyjeździe do Grecji pamiętajcie o paszportach, bo chyba będziemy przejeżdżać przez d.Jugosławię. A to nie jest UE.... Pzdr.
  6. No tak:) ale może chociaz tak, po domowemu jakis tor przeszkód zrobic;) pzdr.
  7. [quote name='Alicja']Pracuś z ciebie ;)[/QUOTE] Jakos nie moge się nudzic na emeryturze:) [quote name='M&S']Cześć o poranku :)[/QUOTE] Hej, wstałam o 6, ale jak spojrzałam za okno, to jeszcze sobie polegiwałam do 6.30... Obrzydliwie jest! Brudno, wszedziepety, butelki, papiery rozmoczone.... fuj! Pzdr.
  8. Obróżka - cudna. Kolorek....zajedwabisty:) [url]http://img853.imageshack.us/img853/1876/gacekfb.jpg[/url] pzdr.
  9. [quote name='tulasy']Czuje sie wywołana do tablicy Kimi jest po naszym Jankesie i Multance Mag Force. Jako szczeniak miała malutki krawacik (poszukam zdjęć i wstawię) Poszła do Szczecina ale nikt nie mówił że będzie wystawiana. Dopiero na zdjęciach z Głogowa zobaczyłam jak wygląda (przerzucę zdjęcia z forum) i faktycznie ma duży biały pas. czyli powinna byc zdyskawlifikowana. - i sędzia nie zna wzorca i ocenia na "oko" Odbiór miotu p Krystyna Jasielska - fachowiec znajacy rasę (ale jak mówię w szczenięcym wieku nie miała takiego ogromego przrbarwienie Właściciele wybieraja sie do Łodzi na wystawe więc sama obejrze sukę i porozmawiam z właścicielami Basia[/QUOTE] To czekamy na fotki:) Pzdr.
  10. To ja, ja, ja obiecałam fotki w stójce. Może jutro rano,. Jeżeli wyrobie się z przygotowaniem kojca dla Erki. Bo ppłd. - Sekcja. Sobota tez zapchana, zostaje niedziela... pzdr.
  11. No i sa w najpiękniejszym okresie rozrabiania, zaczepiania, gryzienia, zabaw... Musze im co i rusz cos nowego wymyslac do zabawy, co inaczej, to bawią się niekoniecznie tak, jakbym chciała;) pzdr.
  12. [quote name='bachar']Gdzie odbywał się zeszłoroczny maraton? (jak bym mogła prosić o adres plissss)[/QUOTE] Miejscowość Marathon. A dokładniejszy adres to podała Wanilka:) [quote name='Agasia']Oo dopiero teraz odkrylam ten fajny maratonik! Baaardzo lubie tamtejsze klimaty i kameralne wystawy w srodku lata :) Asiu - jakbys mogla podeslac mi tez info o busiku! Rozumiem, ze maja tam jakis "skrot" na Ch.Grecji?[/QUOTE] "skrótem" to jest chyba ta 3-dniówka:) pzdr.
  13. CACIB-Rzeszów/PL, 02-02-2013 sędzia: Magdalena Musiał/PL SUKI kl.mł 898. ADHARA Risum Tenatis FCI - dosk.2 899. IDRA Ameba - dosk.3 900. KENYA Ekibondo - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Naj.Junior[/B][/COLOR] kl.p TICCA AUTOBOT OBsidion- dos.1, CAC, [COLOR=#ff0000][B]CACIB, BOS, BOB, BOG 2!!!![/B][/COLOR] pZDR.
  14. [quote name='AbraCadabra']Po wysłaniu kolejnych maili dostałam odpowiedź : [COLOR=#444444][FONT=Verdana]"Skoro Państwo wycofują i uznaja listu email jako obowiązujące to zgodnie z [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Państwa życzeniem tak robimy. Nadpłata zostanie Pani zwrócona." Taaaaak, tylko w mailu o anulacje zgłoszenia dostałam zupełnie wykluczającą odpowiedź. Nie można anulować psa bez wiedzy i pisemnej prośby wystawcy skoro tak wisi na ich stronie jak pisałam wyżej . Jeszcze tam nie pojechałam , a już mam dość tej wystawy. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Ale numery... pzdr.
  15. [quote name='Alicja']:lol: jaka powaga w obroży ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0362.jpg[/URL] widze ze też masz patent z kuwetką , Ozzy też w domu załatwiał się do kuwety , (ale TZ musiał zrobić dużą ,z płyty , wyściełana grubą folią była , a na to trociny , super sprawa )i potem załatwianie na podwórku to była pestka , brałam na spacer do woreczka wiórki , wysypałam w trawe i już szło gdzie trzeba ;)[/QUOTE] A najsmieszniejsze w tym patencie jest to, że to same baski wybrały sobie to miejsce do załatwiania swoich potrzeb. Ja im tylko grzeznie nie przeszkadzałam:) [quote name='M&S']Cześć w deszczowe przedpołudnie.[/QUOTE] Hej, oj brzydko i ciężko jest na dworze. dobrze, że popołudniowe spacery zaliczyłam juz bez nieprzewidzianych slizgów po chodniku... pzdr.
  16. Alez cudna fotka:) [url]http://images10.fotosik.pl/3253/b1b5799c01834bb2gen.jpg[/url] pzdr.
  17. A wg mnie to nic sie nie zmieniło... Alicja byla i jest rozpoznawalna. A nawet będzie rozpoznawalna:) pzdr.
  18. Zdjęcie pierwsza klasa! Az się prosi o jakiś smieszny komentarz:) [url]http://img7.imageshack.us/img7/1558/dsc03259xy.jpg[/url] pzdr.
  19. [quote name='panbazyl']będzie cyrk i już. Ja i tak pójdę do wojewódzkiego, bo mi po drodze. Tylko nie wiem jak się biedaczysko połapie w moich adresach :diabloti: bo jestem gotowa nawet podać ten hiszpański :evil_lol:[/QUOTE] I tak trzeba byłoi od razu pisać! Podaj hiszpański i nie bedziesz musiała miec żadnego dodatkowego dokumentu;) pzdr.
  20. [B]Ajlu[/B], masz zamiar bawic się w agility z Plamką? pzdr.
  21. Widzę, że nie nadążacie za nim:) A jak w stójce? Dacie rade porobic jakies ładne zdjęcia?:) pzdr.
  22. Kurczę, koniec miesiąca i nic... pzdr.
  23. Kurcze, dzisiaj wsio topnieje, chlapa, kapie z dachów... fuj.... Pzdr.
  24. A czy właścicielka aby dobrze zrozumiała, o co Ty ją pytasz? W kwestii prześwietlenia na dysplazję.... No i ciekawi mnie, kto w O/ Łódź "odwala" przeglądy hodowlane ... Pzdr.
  25. Hahaha, super ujęcie:) [url]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/735032_402001719893780_270603795_n.jpg[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...