Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Z 3 zaprezentowanych fotek, jednak to podoba mi się najbardziej:) [url]http://img441.imageshack.us/img441/3944/img2853gs.jpg[/url] pzdr.
  2. A jest szansa na to, aby właścicielka tutaj sie pokazała z fotkami suńki? Pzdr.
  3. [quote name='kakadu']dzwonił pan ryszard - kanisowa pupa się na szczęście zagoiła, ale czasem zdarza mu się niestety załatwić się w domu... :([/QUOTE] Czy to oznacza, że oczyszczono gruczoł (wycisnięto)...? czy zastosowano jakąs inną metode leczenia? Bo my tutaj nic nie wiemy... pzdr.
  4. Ciekawe, czy bedzie pokazywany na wystawach:) pzdr.
  5. Udostepniłam na FB. Niestety, finansowo nie pomoge. Jak rozliczę (myslę, że do końca przyszłego tygodnia albo wczesniej), to moge zrobic bazarek na Leę. pzdr.
  6. [quote name='Korenia']Świetne fotki w stójkach :loveu:[/QUOTE] Brawa należą się suniom + handlerowi:) [quote name='A&L']Wyjątkowo urocze wyrazy pyszczków mają te rude gadzinki, w szczególności Teskey. Cudowności :loveu:[/QUOTE] Tak! One wszystkie mają takie niewinne pyszczki;) [quote name='*anusia&ajlu*']ale super stoją, moja malutka teraz też ma taki etap ćwiczeń :)[/QUOTE] A przed nami jeszcze stójka na stole, na ziemi + smycz/ringówka... pzdr.
  7. Hej:) pzdr.
  8. Hahaha, ja bym to nazwała: dawac mi tu jakiegos smaczka, bo.... zeskoczę:) pzdr.
  9. Licze, że do 18 lutego to się wykurujesz:) Pzdr.
  10. Jaka praca?!?!?! Sama przyjemnść stać w pozycji wystawowej;) pzdr.
  11. Bo ćwiczymy kilka razy dziennie, minimum 4 (przy posiłkach), bo tak jest najłatwiej. Bez miseczki, idzie słabiej, ale jak widza smaczki - łapia w lot:) Pzdr.
  12. Ja myslałam, że może w niedzielę będzie ciut słońca, to bym zafundowała Panienkom jakis pierwszy spacerek. Ale, niestety, nic z tego... pzdr.
  13. [quote name='gosiaja']bo Aziz był niegrzeczny i świnkę chciał zjeść[/QUOTE] chodzące mięsko:) pzdr.
  14. [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0624_zps4cedb9a1.jpg[/URL] mały protest? :evil_lol:[/QUOTE] cos w tym rodzaju:) [quote name='M&S']Ładnie, ładnie :)[/QUOTE] a teraz jest jeszcze lepiej:) chyba musze znowu poprosic Kacpra, aby przyszedł i pomógl ustawiac Panny do zdjęć:) Pzdr.
  15. Cd. 3.2.2013 r. TRICKEY Asiaczek FCI:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0666_zps0955b6a1.jpg[/IMG] Pzdr.
  16. Cd. 3.2.2013 TORNEY Asiaczek FCI:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0648_zps828d9bc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0647_zpsabdbb81d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0646_zpsf8f05e12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0645_zpsaf36e6e7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0655_zps9ab5c2e2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  17. 3.2.2013 TESKEY Asiaczek FCI:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0640_zps2d45beb2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0638_zps74539d69.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0632_zps8a8a2b13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0642_zpsf42ce0bb.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  18. A oto seria zdjęć w pozycji wystawowej, zrobione 3.2.2013 r. przy pomocy kacpra, któremu baaaardzo dziękuję za pomoc:) Zaczynamy! TAMEY Asiaczek FCI:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0625_zpsfb1b7ac3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0624_zps4cedb9a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0623_zpsf0afea40.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0628_zps455480da.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  19. [quote name='jamnicze']Dzieciaki jak marzenie :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0569_zpscdd70e21.jpg[/URL] I stoją już jak zawodowcy :cool3: A co u najmłodszej bandy?[/QUOTE] Zaraz wstawię ostatnie fotki ze stójki. Kacper mi pomagał a ja robiłam foteczki:) Najmłodsza banda ma juz tydzięń i z tej okazji dzisiaj porobilam zdjęcia. Może tez wstawię:) [quote name='M&S']Hello w niedzielny ranek :)[/QUOTE] Hejka w niedzielne popołudnie:) pzdr.
  20. Jasne:) To jakaś "dziwna" osoba. Moja B abcia, aby nie powiedziec za dużo o kimś, to zawsze mówiła, że ktoś jest "dziwny";) pzdr.
  21. [quote name='Izabela124.']Dziękuję. Więcej nowin nie ma, bo było pewne kto wygra młodzież i weźmie Boba :) Jestem zadowolona z Kissa :) Jeszcze jeden CACIB i Kiss będzie młodzieżowym championem. Teraz trzymajmy kciuki za nocną w Bydgoszczy :) [INDENT] [B]Zapraszam na nowy bazarek dla Nensi:[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239738-Książki-torebka-i-zbiór-zadań-z-chemii-na-grzywaczkę-Nejsi-do-19-02-do-godz-21-00?p=20421078#post20421078"]<KLIK>[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] Iza, chodzi o wniosek z duzej wystawy, tak? Do tego młodziezowego. Czy pomyliłas wnioski...?:) [quote name='Alicja']ruszył Kiss jak przeciąg ;) Gratulacje :klacz: Iza ta laska na FB z Wrocka to jakaś nawiedzona , ta od tej cuni do oddania co jej nie wysterylizuje ....przez takie ,,mądre ,, inaczej rosna w siłę pseuduchy , za friko dostanie z hodowli 3ci gatunek , pecika , poopowiada jaki będzie dobry domek a potem zaczyna się rozmnazanie ...od takiej hodowczyni z takim podejściem w życiu bym psa nie kupiła[/QUOTE] Czy piszesz o tej samej pańci, co ja myslę?;) Gratulacje za Bydgoszcz. Kissek rzeczywiscie złapał wiatr w żagle:) Brawo!!! pzdr.
  22. Pewnie, że byłoby cudownie, aby oba razem poszły do DS......... To plan maksimum:) Zdjęcia - super! Takie rozesmiane pyszczki, ale - fakt - oba sa grubaski:) Trochę diety, troche pracy z Dropsikiem i nauka chodzenia na smyczce - i..... jestem dobrej myśli:) pzdr.
  23. A czemu jeden Azisek na sznurku, co? Był niegrzeczny? [url]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/Ada/IMG_0004_zpsaf02133b.jpg[/url] pzdr.
  24. [quote name='Dżdżowniś']Gryziak była otępiała. U wetki nie protestowała przy zakładaniu wenflonu za to zaraz po założeniu się zsikała co nawet wetkę ucieszyło.mocz o prawidłowym kolorze i zapachu. Zero krwi czyli nerek nie poraziło czy innego organu. Ogólnie to wetki mega zdziwione że to na bank mleko kozie i długo sobie rozmawiałyśmy wykluczając inne mozliwości. Kurde gdyby to było cos innego to by juz dawno wyszło. Chemia do mycia podłogi, rośliny czy nabiał krowi wykluczone. No i oczywiście obudzony owad bo fakt Gryzia wygladała jak by ją pszczoły pokąsały.Kozie mleko mniej uczulające ? Ja osobiście chrzanie te lekarskie "przesądy " o uczulaniu czegoś.Widać reguły nie ma za to / u mnie / prawie atak serca. Może to być też kwestia jednej reakcji. Czyli następnym razem jak zje to nic nie będzie ale nie będę ryzykować. I nie kumam czemu wetka nie napisała w ksiażeczce Gryzki ze to po mleku kozim skoro to na 100%/ dla niej nie było to do końca takie oczywiste a tylko dlatego ze sama ma alergie i czasem puchnie / nie wiadomo od czego.Gryziek dziś jeszcze jest spuchnięta i ma wole na szyi. W nocy miała gorączke ale teraz już znacznie lepiej. Kurde zawsze coś . Nie może tak być żeby kilka dni spokoju się pojawiło.[/QUOTE] A jesteś pewna, że ona od momentu napicia się tego mleka do czasu Twojego przyjścia do pokoju nic nie zjadła, nic nie powąchała, nic ja nie ugryzło...? Suke mojej koleżanki ugryzł nieduzy pajączek. Serio. I też wyladowały na pogotowiu z odczynem alergicznym... pzdr.
×
×
  • Create New...