-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
Asiaczek replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Tyle ogloszeń i co? Byly jakieś normalne rozmowy?:) pzdr. -
Witamy sie i my. A co u Was? Pzdr.
-
Jakies news'y...? A może nawet nowe foteczki? pzdr.
-
Nadal cisza... Pzdr.
-
Jak dla mnie - to jest najładniejsze:) [url]http://img41.imageshack.us/img41/4970/funlg.jpg[/url] pzdr.
-
Oczywiscie, że tak! Boo, Trinka Jogi - piekne psy, pięknie pokazywane, więc..... tylko trzeba spróbowac:) Wierze w to! pzdr.
-
[quote name='Asiaczek']Trzeba będzie. Jak znajde wolna chwilę to zadzwonię i dopytam:) pzdr.[/QUOTE] No więc nie było takiej potrzeby:) Od kilku dni mam nastepna Interkę w hodowli, czyli KALIMERA Asiaczek FCI, po domowemu Kika:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruKika-INTCH_zps16e95266.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Asiaczek replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Czekamy teraz na zdjęcia chłopaków:) pzdr. -
Czy byłyscie w miniona sobote na Walnym? Mnie, niestety, nie udało się tam dotrzec.... Musiałam wyekspediowac do nowych domków Teske i Tikusie... Pzdr.
-
I jeszcze jedna dobra informacja. KALIMERA AsiaczekFCI - juz oficjalnie jest INTERCHAMPIONEM!!!!! Brawo dla Kiki, dla Artura:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruKika-INTCH_zps16e95266.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Oj, tak...... Pzdr.
-
Cd. 23.02.2013 - TAMEY Asiaczek FCI vel Tamisia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0885_zps73fb00f5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0889_zpscb70e953.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0914_zps22e234d7.jpg[/IMG] I kilka wspólnych:) Torinka + Teska - kloniki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0901_zps3f90f14b.jpg[/IMG] Teska i Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0890_zpsba735cce.jpg[/IMG] Torinka i Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0896_zpsdf1195ba.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 23.02.2013 - i jeszcze troche Tikusi:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0909_zpsc74667db.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0908_zpsc6e8e71d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0906_zpse603da30.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0907_zps343d9c74.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0910_zps1201a966.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
Cd. 23.02.2013 TRICKEY Asiaczek FCI vel Tikusia [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0893_zps8a1b6047.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0884_zps51ca81d4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0902_zpsba65bc93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0898_zps6a91d415.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0905_zps8c848521.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 23.02.2013 TORNEY Asiaczek FCI vel Torinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0899_zpsb0795c62.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0888_zps7753768f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0886_zpsc57b837c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0883_zps8b53727e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0904_zpsa7e9690f.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
-
I jeszcze trochę zdjęć z ostatniej sesji, wspólnej dla 4 panienek z miotu "T" - z dnia 23.02.2013... TESKEY Asiaczek FCI vel Teska [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0903a_zps1087b8f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0891_zps94bea60e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0880_zps261b3eb1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0912_zps71c8915a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0900_zpsedec3d1d.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[h=5]Wystawa Championów, 24.02.2013 r. Leszno/PL sędzia: Grzegorz WERON/PL[/h]PSY [COLOR=#b22222][B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, BOS, BOB!!!!![/B][/COLOR] Gratulacje Zuzia i Ofik:) pzdr.
-
No, z baska to Nestea ma niezbyt wiele. Może coś w wyrazie pyska? Tak czy siak - zyczę jej szybkiego nowego Domu na długie lata:) pzdr.
-
Na razie wstawię kilka zdjęć z nowego Domu. Otóż w nowym Domu Teska: BIEGA... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2393_zps9a0f48ff.jpg[/IMG] JE... (i to z wielkim apetytem) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2395_zps25ac131a.jpg[/IMG] BAWI SIĘ... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2400_zps02e7f235.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2397_zpsf13a6f48.jpg[/IMG] No i SPI:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/Zmianarozmiaru100_2401_zps2b725119.jpg[/IMG] O trafieniach lub nie do kuwety nie wspominam.:cool1: O podgryzionych nogach i rekach nowych Właścicieli - równiez nie;):evil_lol: pzdr.
-
Jak napisze, że mam dla Was sporo nowych zdjęć, to co? Ucieszycie się? Wstawiac je popołudniu?:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Pierożki już zjedzone, mniam, mniam :)[/QUOTE] A dołozyłaś ciutke tłuszczyku?:) [quote name='Alicja']ale pięknie stoją :)[/QUOTE] To efekt ciężkiej pracy;) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Właśnie (tzn. 2 dni temu :diabloti:) wróciłam z wizyty u [B]Asiaczka [/B]:loveu:. Maluchy są cudowne, takie małe gryzeldy :evil_lol:, a te drugie to jeszcze kreciki :loveu:. Bardzo [B]Asiaczku [/B]dziękuję za gościnę i wszystkim gościom, którzy wpadli na pogaduch. A działo się, działo :cool3: i tylko szkoda, że częściej nie możemy się tak spotykać :)[/QUOTE] Szkoda, że nie można cześciej, no i dłużej. Ale i tak, jakby policzyc godziny, to byłas u mnie PRAWIE 2 dni!!!!:) [quote name='jamnicze']Z przytjemnością. Jest tylko jeden problem - ja się rzadko ruszam bez Saidi, ledwo mi się tym razem udało. A Wasza paskuda pewnie pożarłaby moją psinkę na przystawkę :evil_lol: Eeeeeee, nie ma :oops:, jakoś tak byliśmy zagadani, że o fotkach nikt nie pyślał, no po prostu czasu nie było :diabloti:[/QUOTE] Ja jakos nawet raz czy dwa pomyslałam o fotkach, szczególnie jak Goście bawili sie z piraniami, ale.... potem czyms innym ise zajełam i przepadło.... Czas płynął za szybko i baaaardzo intensywnie:) pzdr.
-
[quote name='Izabela124.']Fajne zdjęcia z zabawy i ustawiane :)[/QUOTE] :) [quote name='jamnicze']Hej, hej, cześć [B]Asiaczku [/B]:) Szczylki są fajne i maja mega energię :diabloti:, a Rudy po prostu wymiata, to dopiero leniwe kocisko :evil_lol: Mi również było bardzo miło, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się to powtórzyć :)[/QUOTE] A czy pierożki juz sa w zamrażarce? Fajnie było gościć jamnicze. No i ten maraton wizyt.... ale ja to lubię:) Pzdr.
-
Cd. 16-02-2013 TORNEY Asiaczek FCI [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0817_zps306d5adf.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0816_zpse149ba14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0815_zps40f30c92.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruRotationofIMG_0814_zpsc345e50f.jpg[/IMG] I to na razie wsio:) pzdr.