-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='Siberian Love']Zna ktoś wyniki BOG V, BIS Junior i BIS Puppy?[/QUOTE] BOG 1 - basenji BIS Puppy 1 - basenji [quote name='Riven']Airedale Terierki Flaire MAYA Bob baby i [COLOR=#ff0000]BIS baby IV [/COLOR]była jej to pierwsza wystawa !!! [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]FAITHLESS Poezja Ruchu BOB i [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000]BOG II[/COLOR][/QUOTE] Cudnie, gratulacje:) [quote name='panbazyl']Ogar Polski Drużba Herbu Węszynos FCI lok I, dosk, CWC, Zw, BOB, I BIS Ras Polskich, III BOG[/QUOTE] Hohoho, pieknie:) pzdr.
-
A teraz wyniki z Klubowej - zgłoszono 23 basenji. UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, [COLOR=#ff0000][B]Naj.Szczenię[/B][/COLOR] COLLISTAR Ballada o wędrowaniu - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Młodziezowy Zwyc. Klubu 2013!!!!!![/B][/COLOR] (dla jasności, to mój wnuczek:)) Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.2 RICH BOY Asiaczek FCI- dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]Zwyc. Klubu 2013!!![/B][/COLOR] OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CWC UPGRADED JUBILEE LIGHT - w.o.1. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, [COLOR=#ff0000][B]Młodziezowy Zwyc. Klubu 2013!!!!! BIS Juniorów 3!!!![/B][/COLOR] SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, [COLOR=#ff0000][B]BOB, Zwyc. Klubu 2013 !!!!!![/B][/COLOR] LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.2. FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, [COLOR=#ff0000][B]Naj. Weteran, BIS Weteranów 2!!!!!![/B][/COLOR] Hodowla "Asiaczek" - [COLOR=#ff0000][B]Najlepsza Hodowla Basenji 2013, II Hodowla Klubu 2013[/B][/COLOR] LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - [COLOR=#ff0000][B]Najlepsza Suka Hodowlana Basenji 2013, II Suka Hodowlana Klubu 2013[/B][/COLOR] Kanibaru FROMAJE FRAIS - [COLOR=#ff0000][B]Najlepszy Reproduktor Basenji 2013, Najlepszy Reproduktor Klubu 2013.[/B][/COLOR]d super, prawda?:) :multi::multi::loveu::loveu::iloveyou::iloveyou::klacz::klacz::thumbs::thumbs::Cool!: Pzdr.
-
Najpierw napiszę wsie wyniki a obu wystaw, a potem postaram się napisac jakieś "omówienie" tych wyników. A zdjecia - ciężko będzie, bo ludziska robili te zdjęcia, robili, robili.... a teraz ja mam przeglądac cos ok. 1500 zdjęć. Miłe to, nie powiem, ale jednak koszmarek lekki w tym jest, prawda?:) [B]CAC-Warszawa [/B]- zgłoszono 9 basenji UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI, puppy class - v.p.1, Best Puppy, [COLOR=#ff0000][B]BIS PUPPY 1!!!![/B][/COLOR] COLLISTAR Ballada o wędrowaniu, junior class - dosk.1, CAJC (mam nadzieję, że zielona mi wybaczy, że wstawiłam tutaj wynik jej synka, ale to równiez mój wnuczek;)) Kanibaru FROMAJE FRAIS, open class - dosk.1, CWC OFI CHILD OF THESTARS Asiaczek FCI, champion class - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS.[/B][/COLOR] TORNEY Asiaczek FCI, junior class - dosk.1, CAJC, [COLOR=#ff0000][B]Naj,Junior.[/B][/COLOR] SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI, open class - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]nowy Champion Polski!!!![/B][/COLOR] LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI, champion class - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff0000][B]BOS, BOB, [SIZE=4]BOG 1.... BIS 3!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI, veteran class (prawie 13 lat) - dosk.1, Naj.Weteran, [COLOR=#ff0000][B]BIS Weteranów 3!!!![/B][/COLOR] Nasza Grupa Hodowlana - [COLOR=#ff0000][B]II miejsce!!![/B][/COLOR] Tutaj muszę mocno i gorąco podziękować Alicji, Zuzi i Martynie E. za pomoc przy prezentacji grupy, przy prezentacji psów na ringu. ciężko byłoby bez Waszej pomocy:) A czasami wręcz niewykonalnie... Pzdr.
-
[quote name='Doginka']Niestety w tym roku Wawkę musiałam sobie odpuścić, bo moje psy łyse jeszcze są. Nie wiem, czy na naszego kluba uda nam się załapać, ale do końca zapisów jeszcze trochę czasu mamy, więc się jeszcze zobaczy;-) Za to na bank będziemy w Poznaniu;-) A kciuki za Was będziemy zaciskać:thumbs:[/QUOTE] Mu w P. tez, ale tylko drugiego dnia. Ale raczej ciężko nam się będzie spotkac, bo hale duże... [quote name='Izabela124.']Kciuki ode mnie gwarantowane :)[/QUOTE] Super! Przydały się:) [quote name='jamnicze']Kciuki zaciśnięte, powodzenia Asiaczku :)[/QUOTE] Juz można puścic, przydały sie, i to jak! [quote name='M&S']Asiaczki jak zwykle szalały, szalały, szalały......;):)[/QUOTE] Tak szalały, że do tej pory mam sztywne kolana... chyba sie, niestety, starzeję, bo taki 2-dniowy maraton, to kiedys byłby jak splunął, a teraz... lekka chrypka, sztywne kolana. dobrze, że w głowie jeszcze wsio normalnie (chyba) i ogólnie jest OK:) [quote name='Izabela124.']Jestem ciekawa wyników :D[/QUOTE] Już za chwilę... [quote name='M&S']Ja też:razz:[/QUOTE] :) Aniu, przeciez wsie wyniki znasz:) [quote name='Doginka']Umieram z ciekawości;-)[/QUOTE] Powstań z łoza boleści i nie umieraj:0 Poczekaj na nasze wyniki - za chwilkę:) [quote name='Alicja']Wróciłam z wyjazdu . Jak wyniki ??[/QUOTE] Superowe:) pzdr.
-
Boziu, oby jutro nie padało... Pzdr.
-
Oooooo, no to ja się nie spodziewałam takiego wyznania;) Jutro jestescie w W-wie? Z uwagi na różne przyczyny, jestem ostatnio mało na DGM. Jutro i pojuttrze tez mnie raczej nie będzie lub będę przelotem - w sobote jest krajowa wystawa a w niedzielę - klubowa. Na obu jestem... Trzymajcie kciuki za nasza ekipe:) pzdr.
-
[quote name='Cheritka']Super para [URL]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZChqmn4v1BM#t=63[/URL] a niby taki duzy i ociężały pies a jaka baletnica :)[/QUOTE] Prawda?:) [quote name='bety']Hejka, Fotki wiślane obejrzane, fajniusie. :) to mnie się najbardziej podobuje ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3628_zpsf5a0d9a1.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] Młoda torinka wyszła tutaj całkiem jak jej Mamcia Żelka:) witaj! pzdr.
-
[quote name='agaciaaa']Psy można bez końca, byle właśnie otoczenie było urozmaicone ;)[/QUOTE] Dobre:) Pzdr.
-
[quote name='Sukóru']Znalazłam na stronie Promyka [URL]http://schroniskopromyk.pl/bas/[/URL][/QUOTE] Nazywa sie bas i tez ma "coś" z basenji:) Pzdr.
-
[quote name='agaciaaa']Ale fajnie tam macie :) i ten konar jaki fajny :)[/QUOTE] Staramy sie, aby bylo co fotografowac, bo ilez można focic psy, prawda?;) [quote name='Izabela124.']Fajny filmik :) Witaj Asiaczku :)[/QUOTE] Mnie tez sie b.podoba. I melodyjka fajnie podebrana... pzdr..l
-
Ciekawa relacja, choc mi zabrakło opisów psów. ale przy tylu fotkach to chyba nierealne, co? Opis typu imie i nazwisko psa, klasa i lokata.... pzdr.
-
Nie pamiętam, ale chyba tak:) pzdr.
-
Własny fotek z własnym kocykiem:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/02_zps0ed92177.jpg[/url] pzdr.
-
A mnie zastanawiaja inne fakty: 1/ dlaczego treśc odpowiedzi do "strony polskiej" jest zupelnie inna, niz do "strony zagranicznej"? 2/ na jakiej podstawie i jak policzono psy u AN? Czy może ona sam a podała te liczby? Bo tez i skad jest jeden z punktów o zaewidencjonowaniu wszystkihc psów... To co? Nie wszystkie byly zachipowane/mialy tatoo....? Czy to jest zgodne z 'Regulaminem? Nie. I to jest w porzadku? Żadnych konsekwencji? 3/ jak jedna osoba jest w stanie wykarmic i zaopiekowac się prawie 60 psami, które wg tej osoby jedza mięso i karmę i sa w dobrej kondycji psychicznej (a to to juz wg komisji). 4/ czy WSZYSTKIE psy maja aktualne szczepienia? Poczawszy od szczeniąt do weteranow? Tej informacji mi brakuje; czyżby tego typu zaniedbania nie byly brane pod uwagę? Jak dla mnie - komisja dała ciała piszac takie farmazony i podpisując sie pod nimi. A tak dla ciekawości. Dlaczego jest możliwa reakcja AKwPl na oficjalnej stronie O/W-wa w sprawie jorków z Łomianek a nie mozna doczekac sie oficjalnego stanowiska w sprawie AN? Czy może dlatego, że o jorkach tak było głosno, że a ż FCI musiało zareagować? I polskie władze kynologiczne "musiały" równiez zareagowac? Może o AN jest jeszcze za mało powiedziane i odnosze wrażenie, że nadal chce ise te sprawę zamieść pod dywan... Pzdr.
- 1229 replies
-
- agnieszka
- hodowla w puławach
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
witamy i na fotki czekamy:) pzdr.
-
W ub.tygodniu tez byly szaleństwa i tez nad Wisłą:) pzdr.
-
[quote name='Alicja']Super :cool2:[/QUOTE] Dużekowac:) [quote name='Daisunia']:loveu: śliczności :loveu:[/QUOTE] A to wszystko - moje dzieci:) [quote name='Anecioreczek']aez wam zazdroszcze pogody, jak na plazy :loveu: a u nas tylko deszcz ;([/QUOTE] Zdjęcia byly robione 31 lipca, a dzisiaj w W-wie tez deszcz... Z przerwami:) [quote name='jamnicze']No tak, a mojego postu, to się nie zauważa :mad:, pewnie był za krótki :eviltong:. Tu towarzystwo fajnie wyszło [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3670_zps656696bd.jpg[/URL] dziewczyny na straży, a Lansik w odwodzie ;) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3692_zps5376c49c.jpg[/URL][/QUOTE]Zuwaaża się, zauważa... pzdr. [quote name='jamnicze']Cha, cha, ale się uśmiałam Ja widzę 2 rudzielce i 1 tri [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3554_zpsfdcb7e28.jpg[/URL] Lansik tańczy :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3582_zpsea699b11.jpg[/URL] Fajnie złapany moment [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3628_zpsf5a0d9a1.jpg[/URL][/QUOTE]
-
[quote name='Gioco']To i dla nas poprosimy :-)Ala, dwa miesiące to masa czasu. Wiele dobrych i złych momentów przez ten czas może się zdarzyć a Warszawa zaprasza :-) ... na te dobre momenty.[/QUOTE] Otóż to:) alez skupienie:) [url]http://images55.fotosik.pl/49/f60c765553094685.jpg[/url] szaleństwo w pelnym wydaniu, hahaha... pzdr.
- 78403 replies
-
Oj, to pieknie! I rzeczywiscie jest bardzo w typie basków:) Powodzenia, Malutka:) pzdr.
-
Cd. 31.07.2013 r. - wisła I ostatnie zdjęcia z tego wypadu nad Wisłe:) Torinka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3566_zps66ab9d93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3600_zpsd64b2c82.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3654_zps5c105c32.jpg[/IMG] I to by było na tyle:) Pzdr.
-
Cd. 31.07.2013 r. - wisła I na koniec Torinka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3601_zps5c1e33a9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3600_zpsd64b2c82.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3591_zps40043b42.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3566_zps66ab9d93.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 31.07.2013 r. - wisła A teraz - Lans... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3553_zps4578429e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3565_zps036d3478.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3585_zps183b46e7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3605_zps55158e1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3587_zpscf732401.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3638_zpsbbc6d2e9.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 31.07.2013 r. - Wisła Nadal Tamisia:) ...patrzy w jedna stronę... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3634_zps26c82f95.jpg[/IMG] ...potem w drugą... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3636_zpsb8d97e60.jpg[/IMG] ...jeszcze przed siebie... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3641_zps7e30582d.jpg[/IMG] ...i można zabrac się za gryzienie konara;):diabloti: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3709_zpse68880d2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 31.07.2013 - Wisła Tamisia... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3619_zps19e5ea73.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3584_zpsc5933ffe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3569_zpsab69307f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3560_zps639d8368.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 31.07.2013 r. - Wisła [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3614_zps4a3eb62e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3613_zps93d60c26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_3607_zpsae02aa28.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.