Jump to content
Dogomania

Jegor

Members
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 1. Jegor

  Eurazja

  Szukamy jeszcze dwie osoby chętne na wyjazd kontakt z" Krzysio" Im szybsza decyzja tym lepiej .
 2. Jegor

  Eurazja

  Kilku znajomych sędziów większość nieznajomych może być ciekawie. Dla wystraszonych Moskwa od Terespola leży tylko 1059 km to co to było dla harcerza.
 3. Jegor

  Eurazja

  Krzysio to już trzy osoby i cztery psy kombinuj.A co do dróg to trasa Brześć Mińsk Moskwa jest spoko na pewno trzy nieba lepsza od Ukrainy.
 4. Jegor

  Eurazja

  Mam pytanie czy ktoś organizuje wyjazd na wystawę eurazjatycką do Moskwy 2013 bo ja mam dwóch ludziów i dwa średnie psy.
 5. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 6. [quote name='Jegor']Czy ktoś coś wie o tym Panu.[/QUOTE]Nikt nie wiedział ,ale ja już byłem i co nieco wiem.Jeżeli zależy wam na rzetelnej uczciwej ocenie człowieka który zna wzorce i jest sam wybitnym groomerem to szczerze polecam.
 7. Co się czepiacie normalny sędzia średnia krajowa.A że średnia dna sięga.....
 8. [quote name='Tomonari']Ma może ktoś doświadczenia w płaceniu przelewem SEPA za wystawy z konta w PKO BP? Czy odbiorca otrzymał pełną kwotę i nie trzeba było dopłacać za koszty obciążające beneficjenta? Dzięki z góry za odpowiedź :)[/QUOTE]Wypełniając druk przelewu w formacie SEPA tam gdzie do tej pory wpisywało się Ałer ,sory piszę fonetycznie, wpisujemy SHA .To znaczy że koszty przelewu po połowie rozkładają się na beneficjenta i płacącego.Jest to tylko 8zł ,i niektórzy organizatorzy nie są upierdliwi i nie każą dopłacać 1,8 euro .Choć w Rydze kazali mi dopłacić 5 euro ,ale to i tak mniej niż 120 zł ,które kosztował by przelew w starym systemie.:cool3:
 9. A ja mogę powiedzieć ,że ta pani nazywa się Żuk i przestańmy w końcu rżnąć anglików.W naszym alfabecie też jest głoska Ż i nie ma potrzeby zastępowania jej dziwolągiem ZH.
 10. [quote name='AiMiN']Podobno jest wnikliwy...[/QUOTE]O tak wnikliwie rozpatruje możliwości atrakcyjnych zaproszeń na kolejne wystawy
 11. Jegor

  pies w lesie

  [quote name='Martens']Albo to ktoś, kto ma psów dość - jej psów, czy psów w ogóle. Mi też blog się podoba; szkoda tylko że do tych zakutych pał puszczających psy z łańcucha na noc na "żerowanie" raczej nie trafi. Ale może trafi do idiotów, którzy uważają, że jak pies zimą na spacerku pogoni sarenkę to nic się nie stanie - nic, poza tym że zgoniona sarna padnie na zapalenie płuc :roll: Zgadzam się z Tobą - znakowanie i słone kary dla właścicieli puszczających pieski samopas do lasu...[/QUOTE]Taki pies to małe miki ,taki myśliwy to dopiero szkodnik .Nasi wytłukli ostatnie rysie i po ptokach.
 12. O naiwności ludzka ,do tej pory nie można było uzyskać wyroku skazującego nawet jak człowieka zastrzelili ,a teraz jak miłośnik przyrody prezydemtem miłościwie nam panującym został to zapij woda.Co prawda mieszka w budzie ,ale niestety ruskiej.
 13. Szlag mnie trafia jak widzę słowiańskie nazwiska pisane przez polaków z angielska,otóż drodzy rodacy nasza pisownia zna głoskę Ż i nie musimy zapisywać jej ZH ten pan nazywa się ŻUK swojsko nie i sam już nie wiem europejskość to czy głupota.
 14. [quote name='EdiKris']Jegor nie puszczaj bąków po kątach tylko pisz o co chodzi, bo zachowujesz sie jak byś był PiS-u[/QUOTE]Jak odpuszczą zamierzoną ustawkę to i ja odpuszczę a jak nie to będę ryczał na cały internet i niech mnie do sądu podają
×
×
 • Create New...