z ta sucha karma do woli to niestety zalezy od psa, sa gagatki u ktorych nie ma opcji aby cos ciagle stalo w misce bo beda to zjadac caly czas az po prostu pekna albo beda sie toczyc...
ja jestem zwolenniczka karmienia tylko sucha karma dobrej jakosci, wtedy mimo wszystko mam pewnosc ile i jakich skladnikow dostarczam psom w ich diecie...do cwiczen uzywam suszonych penisow krtani zwaczy itd ewentualnie gotowanego kurczaka ale to bardzo zadko bo kurczaki gorzej naszprycowane nic nasze parowki robione ze smieci... chociaz mam tez dla porownania psy w jednym ze schronisk na podlasiu ktore jedza tylko i wylacznie surowe miecho i wygladaja przepieknie, problemow ze zdrowiem takze nie ma...wiec moge sie sklonic ku opinii ze jak karmic to jednym typem pokarmu albo dobra sucha albo dobrym miechem, mieszac nie lubie i wg mnie robi sie tym krzywde psu bo p.pokarmowy ciagle jest narazony na zmiany a co za tym idzie trudno tez zdiagnozowac jakies schorzenia