Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Romas sa rasy ktorym nie wolno obcinac:))))))to nie jest przesad:))))ich oczy by serio dostaly po pupie jakby im obcieto np. PONom:)))))
  2. cos mi zjadlo posta:(((Czarne Gwiazy nie przejmuj sie miniaga bo nie ma kim:)))))a ona powinna sobie dac w podpisie swoje motto zyciowe: wkoło mnie sami wariaci tylko ja jedyna normalna hahahahahaha, bo ze w to wierzy to ja juz zauwazylam:))))))))))))))
  3. [quote name='Czarne Gwiazdy']
  4. tak tak grzywek nie mamy i do lozka w wieku dzieciecym tez nie chodzilismy-przykro nam z tego powodu:))))))))))))))))))))))))))))
  5. MAGISTER , DYREKTOR itd:)))Czarne Gwiazdy ona zaraz Ci napisze, ze jestes nie na poziomie itd:))))))))))))hahahahaha jak kazdemu kto ja krytykuje:))))
  6. [quote name='miniaga']Po drugie zapewniam Cię, że z moim zdrowiem psychicznym jest wszystko w porządku. .[/quote] tak tak, kazdy alkoholik tez Ci powie ze nie jest alkoholikiem:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))hahahahahahaa
  7. [quote name='miniaga'] i kosztowało 10 razy więcej niż kalendarz na poziomie. !!![/quote] a ile kosztowal???30zl?????czyli jedna dziesiata z tego to 3zlote, hmmmm ciekawe gdzie Ty kupisz jakikolwiek kalendarz za 3 zety?????:o :o :o a jeszcze na poziomie????tylko o jakim Ty poziomie piszesz???Twoim????no to moze i dostaniesz za 3 zlote w sumie:)))))))))))))w Naszym Dzienniku ladne drukowali:))))))))))))))))))))))))))))))))))
  8. [quote name='miniaga']Marta moja impertynecja jest w pełni uzasadniona jeżeli ktoś twojego pokroju pisze co chwilę coś pod moim adresem mimo, że juz Ci kiedyś wyraźnie powiedziałam, że nie jesteś dla mnie równorzędnym partnerem do rozmów. .[/quote] hahahaha ja ten text to slysze za kazdym razem jak tylko ktos smie skrytykowac miniage:)))))))))))))))))))))))))hahahahahahahaha moze linda jako swiatowej slawy psychiatra tu cos zaradzi?:)))))))))))))))))))))))))))))))))
  9. Waszko alez ten Bolus jest szczesliwy!!!!ma fuksa chlopak, ze do Ciebie trafil!!!!
  10. [url]http://img107.imageshack.us/img107/7357/ns1fk1.jpg[/url] sliczna fota!!!
  11. do mnie:)))to szukam tych 20 kochankow:)))))))podania ze zdjeciem i znaczkiem skarbowym prosze przesylac na adres....:))))))))))))))
  12. [quote name='Elitesse']Orsini w koncu ujawnilas swoje prawdziwe ja :loveu: :evil_lol:[/quote] hahahahaa aczkolwiek blizej mi do Carycy Katarzyny II:)))))))))))))))))))
  13. [quote name='AngelOfDeath']:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...i ludwika :loveu:[/quote] oo TAAAAAAAAAAAAAAk tego nam brakuje buuuuuu
  14. hahahaha jaka sliczna z nas para!!!jeszcze tylko Cristel brakuje:(((
  15. Góral Ty żyjesz????:o :o :o :o :o
  16. [quote name='Olivka']No to bardzo ładnie. Zdolna kobita :lol:[/quote] zdolna zdolna:)))))wiele osob mogloby sie od niej uczyc.
  17. [quote name='Olivka']Czy piesek, czy suczka, ważne, że wpadły widzowi w oko />[/quote] chyba ze to wanio wpadl widzowi w oko:))))))))))))))))))))))))))))))))))
  18. Heaven przygotowuje owner czyli Krysia:)))
  19. Agnieszko czyli teraz o exportowke moze wystapic tylko hodowca???a od kiedy to jest?super, bo wlasnie tych handlarzy to wyeliminuje!!!!
  20. no i co???tam jest napisane ze to kobieta?????:o :o :o tak jak sama nazwa wskazuje to plec meska i wanio i jego pies o tym imieniu wlasnie:)))))2 chlopy z jajami:))))wiec skad Ty te suke wytrzasnales to ja nie znaju!:o :o :o
  21. no ladny ladny!!!!a juz umie chodzic?:)))))
  22. ehhh no, pozostaje miec nadzieje, ze Ludwik nie da za wygrana i do nas wroci!!!:))))))))))))))))))))))
  23. [quote name='Czarne Gwiazdy']Elitesse napisała Wa[B]c[/B]io, a ja odczytałem Wa[B]n[/B]io ;) &/>[/quote] nio ale WaNio to tez jest pies a nie suczka:)))))))))))))))jak sama nazwa wskazuje-plec meska:))))))))
×
×
  • Create New...