Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Marisiu tak sie smiejesz z tej Moldawii, a czy Ty czasem sie nie wybieralas swego czasu na Ukraine???do Lwowa???:)))))))napewno mialas psa zgloszonego, nie wiem czy dotarlas tam, wiem napewno ze tam konkurencja w takim Lwowie to jeszcze mniejesza niz w Moldawii, ale jak to w jakiejs ksiazce napisali u innych widzisz drzazge, a u siebie belki NIE:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='flashka-g']tajna broń na konkurencje:p[/quote] hahahahahahahhahahahahahaha
  3. [quote name='malawaszka']:evil_lol: Corsini=Crystyna Orsini :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahahaahahhaa no wlasnie chcialam napisac ze ma bardzo ladne nazwisko:)))))))))))))))jak to na drugim koncu to chyba z Ania nie przyjedziemy turystycznie, aczkolwiek w gdyni bylo super:)))))))))pomyslimy:)))))
  4. aha dzieki!!!!
  5. no wsadzalam ja do wody:))ona dosyc szybko zalapala co zrobic zeby sie nie topic:)))a jak juz zalapala to wyjsc nie chciala tak sie cieszyla, ze umie plywac:))))))))))
  6. a w ogole to ten Bedzin to jest GDZIE????:o :o :o Elitesse odpal gg!!!
  7. Zycie sznaucera po wystawach:))))) moje suczydlo uwielbia wode-a na poczatku sie topila-nie umiala plywac, za to jak sie nauczyla to kijem jej z wody wypedzic nie mozna:))) [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3990/plywajacysznauceryp3.jpg[/IMG] a tu to jakies krokodyle spotkalam w jeziorze:))))) [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/718/plywajacysznaucer1na5.jpg[/IMG]
  8. super, ze tyle fot:)))ja tyz mam kilka. Zycie sznaucera po wystawach:))))) moje suczydlo uwielbia wode-a na poczatku sie topila-nie umiala plywac, za to jak sie nauczyla to kijem jej z wody wypedzic nie mozna:))) [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3990/plywajacysznauceryp3.jpg[/IMG] a tu to jakies krokodyle spotkalam w jeziorze:))))) [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/718/plywajacysznaucer1na5.jpg[/IMG]
  9. tu po udanej wystawie w Gdyni: zdobywczyni Best of Breed, oraz BEST OF GROUP X Meradith UROCZA NAD WYRAZ [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5093/chartgh2.jpg[/IMG]
  10. a teraz kolejna fotka z Gdyni:))))) ania1 JA KCEM FLĄDRE:))))))))my fladry:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak sobie mysle, ze moze by tak serio pojechac na 1 dzien kiedys na plaze??? [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5093/chartgh2.jpg[/IMG]
  11. a teraz z innej beczki:))teraz bylismy w Gdyni na show, my z kolezanka turystycznie, a reszta nie:)))))a po show poszlismy nad morze na smażoną fląderkę:)))PYSZOTA!!!!!a po plaży latały jakies wsciekle charty:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/5093/chartgh2.jpg[/IMG]
  12. [quote name='anovi']A nie ma za co :p niech Ci na zdrowie będzie :lol: No ja im tam nie wierzę za bardzo... my się postaramy z samego ranka, zresztą i tak mamy na 11:15 chyba.. :roll:[/quote] a KTO sedziuje 2ke???
  13. Marisiu DOPRAWDY!:))mam raptem 4 sznaucerki i to bardzo krotko je mam, a w tej chwili mam [B]17[/B] CACiBów:))))))))z czego połowa z Polski:)))))))))))sznaucerki z MOIM przydomkiem w tej chwili zdobyly [B]5 [/B]CACiBów z czego 3 z Polski,chyba niezly rezultat prawda,zwlaszcza ze sa mlodziutkie i biegaja w klasie posredniej:)))))))))))))nie pisze o cwc, bo te wiadomo, ze bardzo prosto zdobyc wystarczy raptem klase wygrac:diabloti: :diabloti: :diabloti: pozostale 12 CACiBow to 2 suczki z kenneli: Cieknąca Broda i Vis a Vis. Hihihihihi jesczze masz jakies wątpliwości???Aha WSZYSTKIE CACIBy zdobyl hendler- JA, zeby zaraz nie bylo krzyku, ze kto inny wystawial:)))a wiec JA wystawialam na tych wszystkich wystawkach:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Bulwinka']przejrzałam wątek i... ponawiam pytanie: czy ktoś zna wyniki BOG II ???[/quote] pierwszy byl wlasnie buldog angielski a druga biala miniaturka:))))trzecie nie znaju
  15. [quote name='Agatka']Oj dziewczyny, wy to chyba jak sobie nie powiecie to dzień stracony ;) hihihihihi[/quote] nio skad wiedzialas?:))))))))))))))hahahaha
  16. wow!!!!maly Slonik?????a ten plot to gdzie?postawiliscie takie plocisko?bo kavanga poznaje:)))))))))
  17. wow:o :o :o ale ilosc powalajaca na kolana:)))))))))))))
  18. kazdemu sie cos takiego zdarzylo:))np. mi w takim Lubieszynie:)))i trudno:))
  19. Olivko to byl wypadek przy pracy tak zwany:)
  20. Marisiu ja nie mam zadnych problemow w Polsce:))))i naprawde nie musze jechac do dzikich krajow zeby porobic jakies tytuly:)))))a jak juz jade to wracam z championatem Moldawii:)))a nie bez:))))))nio ale szkoda, ze nie zglosilas do Krosna swojego Tuptusia w takim razie:))mialabys BOB i pewnie radosc WIELKA ze bez konkurencji prawda?hihihihihi
  21. do milosci to jeszcze daleko:))))ale zauroczenie jest fajne tez:))))))))))))
  22. [quote name='sh_maniak']Ja poprosze o fotke łowczareczka :evil_lol:[/quote] oj JA TEZ POPROSZE!!!!dam za nia butelcynę albo i 2 jak ladna bedzie
  23. nio ale i tak odpal:)))bo juz Ci wyslalam wiadomosc i krazy
×
×
  • Create New...