[quote name='miniaga']Ja upadłam w odpowiednim momencie -jak schodzilismy z ringu - i nit juz nie cykał zdięć na szczęscie. Choc niewatpliwie mam ładniejszy tyłek od Anny1 i bardziej gustowną spódnicę;) ;) ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
oo jaka skromna!!!ok na nastepnym show fotorafuje tylek miniagi:))i sami ocenicie:)))))zrobimy konkurs:)))))
hahahaha, Ty mi ten grafik to obiecujesz i obiecujesz, a jak juz masz jakies przecieki to zamiast Oli kto odbiera telefon?az mnie by zatkalo, gdyby nie procenciki:)))))))))))
[quote name='anna1']no ja wiem na 200% czyje to "dupsko":))))
a łowcarecki fajne sa orsini, łoj fajne :))))[/quote]
SWINIA!!!!!!!!!!!!!bo wkleje cyca jeszcze !!!!!!!!!!!
[quote name='miniaga']Orsini poczucia humoru nie mam, ale upadek był pierwsza klasa.Lot był piękny i długi:evil_lol:[/quote]
hahahaha niezle:))))dobrze ze tam miekko, ja kiedys w szkole jecze jak zaliczylam taki lot to pol zeba stracilam!!!
przeciez pisalam ze to nie ja:)))))ale moze miniaga jak daje nurka na ringu?:))))))))))))))))))))ups, zaraz sie zacznie drzec-chyba ze ma poczucie humoru:)))))))))))))
[quote name='AngelOfDeath']jak sobie mysle o wisle ..... o przemysle ...... ale pojecia nie mam :shake::roll::roll::roll::lol:[/quote]
TO STRZELAJ!!!!!
obiecana Gdynia:)))
i zagadka: czyje to pupsko:)))))nadmienie, ze NIE moje:)))))reka tez moja NIE jest:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ja Ci dam łowcarecka:mad: :mad: :mad:
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/497/pupafi8.jpg[/IMG]
[quote name='Dudek']OK, na tym zdjęciu pies ma prawie 4 tygodnie;)
strasznie jestem ciekawa jak się rozwinie dalej:cool1:[/quote]
na jakim zdjeciu i jaki pies???ja NIC nie wiem!!!:o :o :o
jak bede miala to wkleje je tu:))ale to glownie sznaucerki i moze jakis whipet sie zalapal, bo chincow wczoraj nie mielim ze soba:)))aaaale mamy Anie1:)))jak sobie lezy:))))))po butelcynie za weterany:))))))))))
[quote name='Dzidtka']no co Ty, pracować będziesz ??? eee nie szkoda Ci czasu ;)[/quote]
Dzidzia szkoda, ale od jutra znowu upaly w wtedy juz nic nie zrobie bo u nas ponad 40stopni bedzie w pomieszczeniu wiec wysiedziec sie nie da