Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no z tego miotu to byl moj faworyt!masz moze jakies fotki jego jak sie rozwinął?
  2. WOW!!!!GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja chetnie wezme lozeczko:)))))Ayla idzie jak burza teraz!!!!
  3. [quote name='Ludwik_XVI']Może ktoś ma ochotę bym nadał mu nową twarz? Akurat się przyda na nową wystawę !!!![/quote] buuuu GDZIE jest Ludwik??????buuuuuu!!!ja go kocham a wy mu bana???????za co????za sztuke?????????buuuuuuuuuuuuuuuu
  4. [quote name='resuruss']A teraz "prywatne" spoza ringu [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4207/13102ne8.jpg[/IMG][/quote] Waszka!!!!!!!!!!!a ta kamiera to Waszki czy Twoja nowa????
  5. Nio!jak wystawialam szelcice to bardzo lubilam u niego wlasnie, z kazdym sie przywital podajac reke i dopiero zaczynal sedziowanie, do tego zawsze elegancko ubrany!wzor do nasladowania bez 2 zdan!
  6. Olivko DZIEKI!!!!!!!!!!!bede wdzieczna!a reszta jak w Bedzinie wypadla????
  7. [quote name='Czarne Gwiazdy']kurde, popieprzyło mi się z waNio :P Sorry, druga nieprzespana noc daje po dupie :P[/quote] CO Z WANIO CI SIE POMIESZALO???????????????????:o :o :o :o :o
  8. WOW GRATULUJE Savannah!!!!!!!!!!!!!nio zgadzam sie z Toba odnosnie pana Szemraja:))do tego ma klase jeszcze dodam:)))
  9. Olivko Ty jako przedstawicielka oddzialu Kielce czy znasz moze juz podzial na rasy?tzn. kto bedzie sedziowal miniaturki poszczegolne kolory na Waszym show???dzieki za info
  10. [quote name='AiK'][SIZE=4]Chojnice[/SIZE] [IMG]http://vampire.555.pl/aik/h_4.jpg[/IMG] [/quote] mina pelna extazy, pewnie marzy o Ludwwiku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. WOW super Wam dziewczyny poszlo!!! [B][SIZE=6][COLOR=red]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  12. hahahahaa ta to sie usmiecha:)))))))))))))
  13. czyli od dzis mowmy jej MATKO DYREKTORKO:))))))))hahahaha jest Ojciec Dyrektor to i Matka Dyrektorka byc musi w koncu:)))))))))))))))))))))charcie forum ma swoja matke dyrektorke a my mozemy miec swoja nie?:)))))
  14. Angel a czemu sie do niej zwracasz per dyrektorko?????to ona jest dyrektorka???:o :o :o i matką...więc MATKA DYREKTORKA jak nic:)))))))))))))))))))))))))
  15. [quote name='AngelOfDeath']Pani Magister , Prezes, Dyrektor Agnieszko Mazurek .... moze nie uciekalas , ale chowalas sie za plecami :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] hahahahaha ktos Cie blednie poinformowal:)))))))))))))
  16. a ja go mam zapisanego wiec nie problem, ino go odpal Kołku:)))))))
  17. Marta a moge Ci dac jedna fotke do przerobki pliz pliz pliz?
  18. [quote name='Marta Chmielewska']To konkretnie na komputerze :p[/quote] kurcze super!!!!
  19. super, a to zdjecie konkretne to jak zrobilas?:)))))
  20. o kurcze niezla laska:o :o :o no no!!!!
  21. [quote name='resuruss']No dobra wstawie ,ale potem nie rycz [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3285/agamazurekov3.png[/IMG][/quote] kto to???miniaga?????:o :o :o :o :o
  22. [quote name='Marta Chmielewska']Res, zapraszam do odwiedzenia topiku Fotografia na Offie, można tam dowiedzieć się wiele ciekawego na temat fotografowania, są pomocnicze linki. Życzę dobrej zabawy przy poznawaniu możliwości aparatu, bo to fantastyczne hobby;) A to forumowy kolega :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4236/kosmodlajolikopiage6.jpg[/IMG][/URL][/quote] SUPER!!!Marta a jak Ty je robisz???na czarnym tle czy potem w Photoshopie jakos przerabiasz?
  23. [quote name='Marta Chmielewska']Marty Cmielewskiej wogóle nie skomentuję- nie warto Musiałaś juz być mocno zdenerwowana odpisując na post, zjadasz literki.[/quote] hahahahhahahahahahhahahahahhahahahaha
  24. o jakas konkretna osobe Ci chodzi czy tak ogolnie?a przed kim tak uciekalas, zeby az zaparkowalas na ringu to ja nie wiem:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
×
×
  • Create New...